cycki

 • Jak mieć ładne i szczęśliwe piersi?

  Jak mieć ładne i szczęśliwe piersi?

  Atrybut kobiecości numer jeden, superfetysz, dźwignia handlu. Chociaż wszechobecne, nie zawsze kochane. Najmniej przez same kobiety. Bywają zaniedbane, nielubiane, odrzucone. Pora się zaprzyjaźnić i sprawić im radość. Oto proste sposoby na szczęśliwe piersi.

  Marta Bogacka
 • Pirelli 2016: Mózgi zamiast cycków, czyli nowy pomysł na zawartość kontrowersyjnego kalendarza [NSFW]
 • Kręć cyckami jak gwiazda burleski!

  Kręć cyckami jak gwiazda burleski!

  Wszystkie mamy piersi, ale jeśli akurat nie karmimy nimi dzieci albo nie pracujemy jako modelki bielizny, to nasze cycki wiszą/sterczą bezużytecznie. A można nimi nieźle nawywijać...

  Dellfina Dellert
 • Cycki! Jak wyglądają idealne piersi zdaniem pań i panów?

  Cycki! Jak wyglądają idealne piersi zdaniem pań i panów?

  Kiedy dorośli ludzie muszą coś narysować od razu robi się zabawnie. A kiedy muszą narysować, jak wygląda perfekcyjny biust, to zabawa zamienia się w nieco niebezpieczną grę w stereotypy dotyczące płci.

  Dellfina Dellert
 • Czy wiesz, co lubią twoje piersi?

  Czy wiesz, co lubią twoje piersi?

  Niezależnie od rozmiaru, wieku i doświadczenia życiowego ich posiadaczek, należą im się szczególne względy. Jak dbać o piersi? Oto cztery filary pielęgnacji.

  Marta Lewin
 • Czy naprawdę musimy świecić cyckiem przy karmieniu dziecka?

  Nasza Czytelniczka sama była matką karmiącą i wojującą o to, by kobiety mogły swobodnie karmić swoje dzieci w miejscach publicznych. Tym bardziej jej apel, by nie robić tego ostentacyjnie ma uzasadnienie.

  Nadesłane do Redakcji
 • Dywagacje na temat cyca zdrowego, mleka pełnego...

  Dywagacje na temat cyca zdrowego, mleka pełnego...

  Czy kobieta jest chodzącym cycusiem, który najpierw ma zadowolić "księciunia-cycunia z bajki", a w kolejnym rozdziale życia sprowadzić ją do roli butli z mlekiem? Nasza Czytelniczka napisała do nas o pewnym piekąco-paląco-kłującym problemie.

  Nadesłane do redakcji
 • O mutancie, który zmienił się w tak-jakby-królewnę, czyli jak dobry biustonosz odmienił moje życie
 • Szmaty i grubaski - co wolno kobiecie?

  Szmaty i grubaski - co wolno kobiecie?

  Kobiety, znacznie częściej niż mężczyźni, mają problem z samooceną. Wyraźnie widać tendencję do zaniżania własnej wartości, czy kłopot z wyrażaniem własnej opinii. Bieżące prasowe tematy: Marsz szmat i modelki-grubaski, a raczej dyskusje które się toczą wokół tych kwestii, świadczą o tym, że problem jest głębszy. Bo skąd ma ci się brać dobre samopoczucie i pewność siebie, skoro co i rusz ktoś cię wbija obcasem w ziemię?

  Kasia
 • Cycki Angeliny c.d. - wywiad z doktorem Krzysztofem Szyszko, chirurgiem onkologiem, specjalistą od raka piersi

  Cycki Angeliny c.d. - wywiad z doktorem Krzysztofem Szyszko, chirurgiem onkologiem, specjalistą od raka piersi

  Niespodziewanie skrajne emocje wywołała podana dziś przez Angelinę Jolie informacja o tym, że profilaktycznie usunęła obie piersi. Znana hollywoodzka aktorka przyznała, że jest nosicielką mutacji genu BRCA1, która drastycznie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi i jajnika, jej matka zaś zmarła na raka jajników. Czy to wystarczający powód, by amputować piersi? W jej przypadku ryzyko zachorowania wynosiło 87%. Lekarze ocenili, że to wystarczy. A jak jest u nas? Na co mogą liczyć pacjentki, o co pytają, czego zaś powinny szukać - rozmawiamy z doktorem Krzysztofem Szyszko, chirurgiem onkologiem specjalistą od raka piersi.

  Dominika
 • Cycki Angeliny, czyli pomyślmy o własnym zdrowiu jak już skończymy się śmiać

  Cycki Angeliny, czyli pomyślmy o własnym zdrowiu jak już skończymy się śmiać

  Bohaterką dzisiejszego dnia jest Angelina. A w zasadzie jej biust. Konkretnie jego usunięcie. Prewencyjne. Ilość żartów, jakie przetoczyły się przez społecznościówki można mnożyć. Bo "usunęłam piersi na wszelki wypadek" nie brzmi dobrze. Ale statystyki umieralności na raka piersi nie są zbyt wesołe, może więc po tym jak już zetrzemy z twarzy ironiczne uśmieszki zadamy sobie kilka pytań.

  Dominika
 • Cyc ci w oko. 6 dowodów, że z dużym biustem jest najgorzej

  Cyc ci w oko. 6 dowodów, że z dużym biustem jest najgorzej

  Głupio zabrzmi, ale: słynę z cyca. Wśród moich znajomych odwołania i inwokacje do mojego biustu są na porządku dziennym. Niestety również całkiem nieznajomi uważają, że mają prawo do uwag. Robię za etatową Madonnę z Wielkim Cycem i po latach starań udało mi się osiągnąć ten poziom samoakceptacji, że już mi to nie przeszkadza. Ale wiedzcie, że z pełną piersią wcale nie żyje się łatwo. A już zwłaszcza: przyjemnie.

  Kasia Nowakowska
 • Mam nadwornego fotografa od cycków. Wszystkim babkom polecam!

  Mam nadwornego fotografa od cycków. Wszystkim babkom polecam!

  Jesteśmy dziewczynami i mamy cycki. Taka już nasza uroda. Oczywiście cycki cyckom nierówne. Niektóre są wielkie jak Burj Khalifa, a inne małe jak Calineczka. Są bimbałki jamniki i piersi jabłka. Na pewno jest mnóstwo nazw dookreślających piersi, ale nie o tym będzie rozprawa. W tym wszystkim chodzi o to, że mężczyźni nam ich strasznie zazdroszczą. Niektórzy moi koledzy twierdzą, że jakby mieli piersi to by cały dzień się nimi bawili.

  Miss Olgu
Więcej o:

cycki