kariera

 • Natalia Lesz: Jest mi przykro słuchać przekazów naszego rządu w sprawie miejsca kobiety w społeczeństwie

  Natalia Lesz: Jest mi przykro słuchać przekazów naszego rządu w sprawie miejsca kobiety w społeczeństwie

  "Branża artystyczna jest specyficzna i nie można w niej funkcjonować, jeśli się nie kocha tego zawodu (...) Jesteśmy notorycznie oceniani, a udany casting nie zawsze kończy się rolą. Zdarza się, że producent wybiera inną osobę, bo ma np. więcej followersów na Instagramie" - mówi Natalia Lesz. Aktorka w rozmowie z kobieta.gazeta.pl opowiedziała o swojej drodze do kariery scenicznej i macierzyństwie.

  Klaudia Kolasa
 • Ogromne rozbieżności dotyczące oczekiwań finansowych: "Kandydaci chcą 7 tysięcy pensji, kandydatki 3 tysiące"
 • Jak szuka pracowników właścicielka marki modowej? "Idealne CV jest krótkie i na temat"
 • 9 najczęstszych komunikatów, które decydują o twoim awansie w pracy
 • Prestiżowe nagrody, miliony na koncie, sława na Instagramie. Najzdolniejsi młodzi Polacy

  Prestiżowe nagrody, miliony na koncie, sława na Instagramie. Najzdolniejsi młodzi Polacy

  Krystian Gontarek biznesem zajmuje się od 10 roku życia. Igor Falecki dostał pierwszą perkusję, gdy był trzylatkiem. 18-letnia Joanna Jurek odkrytym przez siebie sposobem leczenia raka zainteresowała noblistę. A Jessica Mercedes Kirschner w wieku lat 20 jest jedną z największych gwiazd internetu. Poznajcie najzdolniejszych, najbardziej pracowitych i najzamożniejszych młodych ludzi.

  Anna Konieczyńska
 • Szefie, dziś pracuję z domu. O przewadze elastyczności nad wysiadywaniem dupogodzin
 • Czego mnie nauczyła praca w gastronomii

  Czego mnie nauczyła praca w gastronomii

  Pierwsza praca - okres przełomowy dla każdego człowieka. Tam uczysz się, jak współpracować z innymi ludźmi, zarabiasz po raz pierwszy własne pieniądze i dowiadujesz się wiele o innych i o sobie.

  Natalia Sosin
 • Seks w małym mieście odc. 52: kariera przez łóżko w Otwocku

  Seks w małym mieście odc. 52: kariera przez łóżko w Otwocku

  Kto z nas nie słyszał o przypadkach dostania pracy, awansu czy podwyżki w zamian za seks z przełożonym. Czy jest to dla ludzi w dzisiejszych czasach normalne? Czy ich zdaniem tylko kobiety "radzą" sobie w ten sposób, czy mężczyźni również? No i w jakich profesjach jest to najczęściej spotykane?

  Dellfina i Dorota
 • Kariera? Dziękuję, nie biorę

  Kariera? Dziękuję, nie biorę

  Szczerze podziwiam kobiety, które odnoszą sukcesy zawodowe. Te, które robią zawrotne kariery. Nie wiem jednak jak udaje się im pogodzić życie prywatne z mocno rozreklamowaną karierą. I czy faktycznie są szczęśliwe?

  Biurwa
 • Po trupach do celu. Kobiecie to nie uchodzi?

  Po trupach do celu. Kobiecie to nie uchodzi?

  "Niech trup będzie z wami! Filozofia sukcesu nie zmienia się od wieków." - pisze zaprzyjaźniona z naszą redakcją specjalistka od finansów, matka dwóch Godzilli i kobieta (niejednego!) sukcesu Agnieszka Durska.

  Agnieszka Durska
 • Teraz Polki? Teraz MY!

  Teraz Polki? Teraz MY!

  Fundacja Teraz Polska ogłosiła ranking Top 10 Wpływowych Polek. Generalnie - z różnych powodów, które poniżej wyłuszczę - nie jestem tym rankingiem usatysfakcjonowana. Dajcie nam pięć lat, a Foch będzie rządzić sercami i umysłami Polek!

  Kasia Nowakowska
 • Inspiracje kobietą

  Inspiracje kobietą

  Od wieków skomplikowana natura kobiet była inspiracją dla artystów. Fascynowała i pobudzała ich do twórczego działania. Dzięki zachwytowi a przede wszystkim uczuciom jakie w nich budziły przyczyniły się do powstania dzieł pięknych i wybitnych w każdej dziedzinie sztuki.

  Anna Karolina Koman
 • Oni zmienili płeć!

  Oni zmienili płeć!

  Mężczyźni, którzy czuli, że są kobietami i kobiety, które były uwięzione w męskim ciele. Podjęli decyzję o naprawieniu pomyłki natury i mieli odwagę powiedzieć o tym światu.

  ola długołęcka
 • Przyjaźń w pracy

  Przyjaźń w pracy

  Czy możliwa jest szczera, głęboka i prawdziwa przyjaźń w miejscu pracy? Taka, która przetrwa awans, ciężki deadline i zwolnienie. Opinie na ten temat, podobnie jak i zawodowe relacje, są różne.

  ola długołęcka
 • Pierwszy dzień w nowej pracy

  Nowi ludzie, nowe otoczenie, nowe wszystko. I Ty także nowa. Co zrobić, żeby gładko przejść przez pierwszy dzień i zrobić dobre wrażenie na innych? Zanim usiądziesz za biurkiem, przeczytaj.

  ola długołęcka
 • Sławne i bogate (nie) mają lepiej?

  Zazdrościmy im wyglądu, dochodów, romansów. Zapatrzone w gwiazdy często zapominamy, że bycie na świeczniku ma swoją cenę. Przekonajmy się, czy jej wysokość na pewno warta jest poświęcenia?

  ola długołęcka
 • Kariera na szpilkach: jestem tam, gdzie być powinnam
 • Biznes na Szpilkach: Biznes to szanse, a nie zagrożenia

  Biznes na Szpilkach: Biznes to szanse, a nie zagrożenia

  Z Renatą Kamodą - Szychot, dyrektor regionalną Departamentu Bankowości Detalicznej w Banku Millennium, rozmawiamy o karierze w bankowości i tym dlaczego bankowość to idealna branża dla kobiet.

  Rozmawiała: Marlena Majewska
 • Jest tylko jedna Kate: czy Moss przebije Middleton?

  Ślub supermodelki Kate Moss odbędzie się 2 lipca. Jak zapowiada Moss ceremonia będzie jak rock 'n' roll, potrwa trzy dni i z pewnością dostarczy więcej emocji niż miniony, nudny ślub królewskiej pary. Co przygotowała i czym zaskoczy nas Kate Moss w dniu swojego ślubu?

  spiro33
 • Krótka historia stringów

  Za co lubimy stringi i komu najbardziej się podobają? Czy oprócz tego, że są seksowne są też zdrowe?

  spiro33
 • Kariera na szpilkach: Pasja uskrzydla, talent wznosi pod niebiosa

  Iwona Kossmann przez dwa lata pełniła funkcję prezesa Deni Cler, jednej z najbardziej znanych, ekskluzywnych marek odzieżowych dla kobiet. W rozmowie z Marleną Majewską opowiada o sukcesach i trudnościach w zarządzaniu.

  tekst: Magazyn Rekruter
 • Muzy Allena ikonami stylu

  Muzy Allena ikonami stylu

  Utalentowane, piękne i charakterystyczne - takie są muzy Woodego Allena. Każda z nich stała się ikoną stylu. Zapraszamy do galerii.

  kk
 • Gromadka dzieci: moda czy świadomy wybór?

  Gromadka dzieci: moda czy świadomy wybór?

  Hollywood baby boom - tak mówimy o gwiazdach, które obok imponującej kariery realizują się jako matki i z dumą prezentują ciążowe brzuchy na czerwonym dywanie. Wiele z nich bardzo świadomie decyduje się na wielodzietną rodzinę. W Hollywood jest coraz więcej rodzin z gromadką dzieci. Poznaj gwiazdy, które urodziły więcej niż dwójkę dzieci!

  spiro33
 • 85. rocznica urodzin Marilyn Monroe

  85. rocznica urodzin Marilyn Monroe

  Dzisiaj przypadała 85. rocznica urodzin największej legendy Hollywood Marilyn Monroe. Czy kiedykolwiek poznamy tajemnicę przedwczesnej śmierci? Zapraszamy do galerii.

  kk
 • Luksus dla minimalistki

  Luksus dla minimalistki

  Projektantka Jil Sander to mistrzyni minimalizmu. Jej ascetyczne projekty wprawne oko rozpozna na odległość. Prosta forma, perfekcyjne wykończenie, stonowane kolory i rewelacyjna jakość to współczesny minimalizm. Zobacz kto jeszcze się w nim specjalizuje.

  jolbi
 • Kariera na Szpilkach: Popieramy kobiety aktywne zawodowo

  W cyklu artykułów ?Kariera Na szpilkach? przedstawiamy sylwetki kobiet, które osiągnęły zawodowy sukces w różnych dziedzinach i branżach. Zaradne, mądre, zdolne podpowiadają jak dobrze pokierować swoją karierą zawodowa.

  tekst: magazyn Rekruter
 • Co ukrywają? Poznaj tajemnice gwiazd

  Co ukrywają? Poznaj tajemnice gwiazd

  Madonna spotykające się z byłym mężem Whitney Houston i Cher na randce z Tomem Cruisem? Wszystko jest możliwe w świecie show biznesu. Zdradzamy tajemnice gwiazd.

  spiro33
 • Córki polityków

  Córki polityków

  Zdolna i urodziwa córka dla polityka to jak wygrany los na loterii. Newsweek opisuje, że te młode kobiety mogą wpłynąć na wyniki naszych wyborów. Zapraszamy do galerii.

  kk
 • Gwiazdy podpowiadają jak żyć

  Gwiazdy podpowiadają jak żyć

  Znani ludzie naprawdę znają sekrety udanego życia i wiecznej młodości. My zwykli śmiertalnicy możemy tę cenną wiedzę zdobyć już za 19,99zł. W naszej galerii przegląd poradników napisanych przez polskie gwiazdy.

  kk
 • One powinny być blondynkami

  One powinny być blondynkami

  Kiedy pojawiały się w ciemnym kolorze włosów wywoływały skandal. Nikt nie chciał ich zaakceptować jako szatynek czy brunetek. Są kobiety, którym pasuje tylko blond! Poznaj klasyczne blondynki!

  spiro33
Więcej o:

kariera