Niecodzienny test. Laser kontra krem

Czy drogie zabiegi medycyny estetetycznej to jedyne rozwiązanie w walce ze zmarszczkami? Działanie nowego kremu zostało porównane ze skutecznością sesji laserem.

 

Rezultaty są imponujące!

 

Eksperci od pielęgnacji skóry coraz częściej sięgają po najnowocześniejsze technologie. Laseroterapia zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej, a laser frakcyjny uznano za jedno z największych odkryć w tej dziedzinie w ciągu ostatnich lat. Czy istnieje równie skuteczny i tańszy sposób na poprawę kondycji i wyglądu skóry twarzy?

Laserowa rewolucja

 

Laser to urządzenie nowej generacji, które wkroczyło na rynek medycyny estetycznej i zrewolucjonizowało go. Odkryciem w tej dziedzinie okazał się laser frakcyjny CO2, uznawany przez lekarzy za skuteczne narzędzie w walce ze zmarszczkami.

 

Dostarcza on w głąb skóry tysiące mikroskopijnych impulsów w regularnych odstępach, przypominających piksele, które tworzą fotografię. Takie punktowe, delikatne działanie przyspiesza naturalne procesy regeneracyjne skóry. Włókna kolagenowe odbudowują się i obkurczają. W rezultacie skóra staje się bardziej napięta, elastyczna, gładsza, a zmarszczki zostają zredukowane.

Wyzwanie dla lasera

 

Czy drogie zabiegi laserowe to jedyny sposób na przywrócenie skórze młodego wylądu? Okazuje się, że nie. Po raz pierwszy laboratoria L?Oréal porównały działanie kremu Revitalift Laser X3 z sesją laserem frakcyjnym CO2. Wyniki są spektakularne! W badaniu uczestniczyło 50 kobiet w wieku od 45 do 55 lat. U wszystkich stwierdzono wcześniej podobne oznaki starzenia się skóry wokół oczu. Część grupy (24 kobiety) poddano zabiegowi redukcji kurzych łapek z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2, zaś druga grupa (26 kobiet) stosowała krem Revitalift Laser X3 dwa razy dziennie przez 8 tygodni.

Zaskakujące wyniki testu

 

Badanie wykazało, że stosowanie kremu poskutkowało 18 proc. poprawą mikropowierzchni skóry (znacznik szorstkości), a poddanie się zabiegowi z zastosowaniem lasera było tylko o 2 pkt proc. skuteczniejsze. Głębokość drobnych zmarszczek po zastosowaniu kremu Revitalift Laser X3 zmniejszyła się o 14 proc. natomiast po laseroterapii ? o 17 proc. Krem Revitalift Laser X3 od L?Oréal Paris sprostał wyzwaniu i okazał się skuteczną bronią w walce ze zmarszczkami. Poprawa wyglądu skóry jest natychmiast widoczna i odczuwalna.

 

Wyniki badań klinicznych po 4 tyg. stosowania kremu Revitalift Laser X3

 

95 proc.

 

U tylu kobiet zaobserwowano redukcję zmarszczek

 

Siła trzech składników

 

Revitalift Laser X3 to zaawansowana gama produktów przeciw starzeniu się skóry. Zawiera przełomową kombinację trzech silnych i wysoko skoncentrowanych składników aktywnych, dających maksymalną skuteczność oraz potrójne działanie przeciwzmarszczkowe. Opracowana przez L?Oréal Paris cząsteczka młodości Pro-Xylan? o 3 proc. stężeniu wzmacnia włókna podporowe skóry, by przywrócić jej gęstość. Efekty jej działania przypominają rezultaty, jakie można osiągnąć podczas zabiegu laserowego.

 

Fragmentaryzowany kwas hialuronowy łatwo wnika w warstwy skóry i skutecznie redukuje zmarszczki (test in vitro). LHA, czyli kwas lipohydroksylowy, działając prozłuszczająco, ułatwia regenerację naskórka i jest uzupełnieniem działania Pro-Xylanu? Zmarszczki są zredukowane, a cera jest wygładzona.

Revitalift Laser X3

 

od L'Oréal Paris już od 17.01 dostępny wyłącznie w sieci Super-Pharm

 

Krem pod oczy, serum, krem na dzień: cena 45 zł*

 

* Rekomendowana cena detaliczna. Ostateczną cenę ustala sprzedawca w punkcie sprzedaży.