All inclusive dla całej rodziny

W hotelu Ossa k/Rawy Mazowieckiej podczas Świąt Wielkanocnych i długiego weekendu majowego dostępna będzie oferta wypoczynku w formule All inclusive po raz pierwszy w Polsce dla całych rodzin.

Hotel Ossa Congress & Spa od kilku lat organizuje wakacyjny Klub All inclusive dla dzieci. Pod okiem profesjonalnej kadry uczestnicy klubu biorą udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu, a także w zajęciach ogólnorozwojowych w hotelu.

Opiekunowie, instruktorzy i animatorzy zatrudnieni w wakacyjnym klubie All inclusive dla dzieci to specjaliści najwyższej klasy. Również infrastruktura hotelu należy do najlepiej przystosowanych do organizacji wypoczynku rodzin z dziećmi. Świadczą o tym nagrody, które Ossa otrzymała w ostatnich latach - dwa razy z rzędu hotel zgarnął nagrodę Tophotel w kategorii KIDS, posiada również najwyższą kategorię certyfikatu w kategorii Hotel przyjazny rodzinie .

Program dla dzieci w hotelu Ossa przekroczył wszelkie oczekiwania. Już podczas pierwszej edycji rodzice dopytywali o to, kiedy zostanie zorganizowana kolejna edycja - teraz jego formuła jest na tyle dobrze sprawdzona, że zimą tego roku Grupa Trip , właściciel hotelu Ossa, postanowiła przenieść ją na ferie do Zakopanego, gdzie znajdują się pozostałe obiekty Grupy: Litwor i Czarny potok. Decyzja okazała się słuszna, zabawa na śniegu jest nie mniej atrakcyjna niż zabawa na plaży nad stawem przy hotelu Ossa.

Nikt nie ma wątpliwości, że dzieci podczas klubu All inclusive na pewno się nie nudzą. Upewniwszy się co do tego organizatorzy postanowili zadbać o rozrywkę rodziców. W tegorocznej edycji objęci zostaną oni specjalnie dla nich przygotowanym programem rekreacyjno-animacyjnym. W skład bogatej oferty wejdą m.in.: aqua aerobic, akademia kulinarna, nocne podchody, survival, sport na wesoło, zajęcia taneczne, dyskoteki, specjalne wieczory w centrum wodno-termalnym, ogniska, beach party oraz imprezy integracyjne.

Ofertę wzbogacają atrakcyjne wycieczki opcjonalne do nieodległych miejsc, takich jak:

- Arkadia i Nieborów

 

- Żyrardowska fabryka lnu

 

- Biała Rawska

 

- Żelazowa Wola

 

- Spała

 

- Arboretum w Rogowie

a także spływy kajakowe Pilicą.

Warto odnotować, że formułę All inclusive uzupełniają posiłki w rewelacyjnych restauracjach hotelu Ossa. Tak najmłodsi, jak i starsi przepadają za pokazami gotowania na żywo oraz akademią kulinarną Szefa Kuchni. Warto poznać Ossą od tej strony. Warto poznać smak Ossy.