libido

 • Jak zwiększyć libido? Eksperci zdradzają niezawodne sposoby, aby pobudzić popęd seksualny
 • Brak ochoty na seks - dlaczego rezygnujemy z bliskości?
 • Co sprawia, że kobiety mają ochotę na seks, a co powoduje, że ją tracą?

  Co sprawia, że kobiety mają ochotę na seks, a co powoduje, że ją tracą?

  Brak ochoty na seks może mieć różne podłoże. Niskie libido, kiepska atmosfera w związku, a także zaburzenia hormonalne mogą skutecznie zgasić emocje w sypialni. Istnieją jednak sposoby, które skutecznie zwiększają ochotę na łóżkowe doznania. Sprawdź, co sprawia, że kobiety mają ochotę na seks, a co powoduje, że ją tracą.

  jw
 • Seks - dlaczego mężczyźni czasem go odmawiają?
 • 5 powodów, dla których warto uprawiać seks jesienią

  5 powodów, dla których warto uprawiać seks jesienią

  Nie da się ukryć, że wraz z przybyciem jesiennej aury, znacznie spada nam poziom energii, dokucza senność i brakuje nam chęci na cokolwiek. Jak zatem poradzić sobie ze spadkiem temperatury i skutecznie podwyższyć poziom serotoniny? Okazuje się, że nic nie działa lepiej niż seks z ukochanym. Poznaj powody, dla których warto uprawiać go jesienią.

  jw
 • 5 rzeczy, które każdego dnia po cichu zabijają twoje libido, a ty nie masz o tym pojęcia
 • Seks w małym mieście odc. 88: Co nas podnieca?
 • 40 to nowe 20: początek końca

  40 to nowe 20: początek końca

  Kiedyś to były amory od rana do wieczora, a tu nagle taka oziębłość się wdarła! Seks raz w tygodniu (yyy, ale że tylko czy aż?). Trzeba jednak coś poradzić przyjaciółce, która ma taki problem...

  Dellfina Dellert
 • 10 dowodów na to, że naprawdę lubisz seks (i się tego nie wstydzisz)

  10 dowodów na to, że naprawdę lubisz seks (i się tego nie wstydzisz)

  Choć zachęca się nas do erotycznej ekspresji, szukania punktu G i przeżywania wielokrotnych orgazmów, niepisana zasada stanowi, że dziewczyny powinny chcieć seksu rzadziej niż mężczyźni, cieszyć się nim mniej entuzjastycznie i czekać na tego jedynego. Ale co mają powiedzieć te z nas, którym rozkoszy ciągle mało?

  Linda Lovelace
 • Przebieranki w sypialni - czy ta zabawa jest dla ciebie?

  Przebieranki w sypialni - czy ta zabawa jest dla ciebie?

  Kontrolująca policjantka, troskliwa pielęgniarka, wymagająca nauczycielka czy może nieśmiały króliczek? Ile ról, w które możesz się wcielić - tyle nowych sytuacji w sypialni. Skorzystasz z zaproszenia do erotycznej zabawy w przebieranki?

  Linda Lovelace
 • Seks w małym mieście odc. 59: ochota na seks w Legionowie

  Seks w małym mieście odc. 59: ochota na seks w Legionowie

  Podobno tak jest, że mężczyzna ma zawsze ochotę na seks, a kobieta nie i tłumaczy to tym, że ją boli głowa. Skąd się wzięło takie przeświadczenie? Czy jest w nim ziarnko prawdy? A może faceci to po prostu wymyślili?

  Dellfina i Dorota
 • Muszę cię lubić, żeby pójść z tobą do łóżka

  Muszę cię lubić, żeby pójść z tobą do łóżka

  Podobno niektórzy nie wyobrażają sobie seksu bez miłości - cóż, potrafię ich zrozumieć, bo dla mnie koniecznym składnikiem seksu jest wzajemna sympatia. Nie podniecają mnie ludzie, których nie znam, bądź nie lubię, choćby byli szalenie atrakcyjni.

  Linda Lovelace
 • 'Jak prostymi słowami zniechęcić do seksu' - praktyczny poradnik

  "Jak prostymi słowami zniechęcić do seksu" - praktyczny poradnik

  Seks jest miły i odprężający, prawda? Nie ma nic lepszego, niż po ciężkim dniu w pracy i w życiu, wydepilować sobie ciało, nasmarować je wonnymi olejkami i oddać się igraszkom z zawsze na nie gotowym ukochanym (wiadomo, jacy są mężczyźni, tylko jedno im w głowie). A co jeżeli na seks nie ma się ochoty?

  Linda Lovelace
 • Co to jest: libido?

  Co to jest: libido?

  W tym odcinku Dellfina sprawdzi, czy przechodnie wiedzą co to jest libido. Myślicie, że jest ono związane z tym, jak szybko spalamy tkankę tłuszczową? Jeśli nie jesteście pewni - cierpliwości. Psycholog i edukatorka seksualna Izabela Jąderek wszystko Wam wytłumaczy pod koniec odcinka.

  Dellfina i Dorota
 • Kobieta rozwiązła? Ależ takie nie istnieją!

  Kobieta rozwiązła? Ależ takie nie istnieją!

  Ostatnio było o niedoborach, dziś zatem o nadmiarze. A raczej o tym, jak kulturowo i społecznie łykamy fakt, że ktoś łyka czy współżyje "za dużo". Bo ile to właściwie jest za dużo i dlaczego nam to przeszkadza?

  Linda Lovelace
 • Ile seksu to za mało seksu?

  Ile seksu to za mało seksu?

  Ha! Opowiedz na to pytanie jest oczywiście prosta jak fiu..., pardon: drut. Za mało to tyle, ile ty uważasz, że jest za mało. Dla jednych za mało to nie codziennie, dla innych, gdy nagle wyszliśmy za ramy naszego raz na kwartał. Czy jest jakaś norma, poniżej której należy zacząć się martwić?

  Linda Lovelace
 • Czy da się żyć bez seksu?

  Czy da się żyć bez seksu?

  Pewnie się da, ale co to za życie? To dosyć popularne przekonanie. Już lepiej z kozą niż tak zupełnie w celibacie. Bo przecież normalny, współczesny człowiek potrzebuje seksu jak powietrza. A może tylko tak sobie wmówiliśmy?

  Linda Lovelace
 • W kogo wymierzyć broń? Zabójcy libido na celowniku!

  W kogo wymierzyć broń? Zabójcy libido na celowniku!

  Najłatwiej wspomnieć o rutynie, przyzwyczajeniu i wzruszyć ramionami. Pożądania nie da się utrzymać nieustannie na poziomie wysokiego C - można przeczytać na internetowych forach. Uspokojona? Zasypiasz pogodzona z losem? Hola, hola miła moja. W tym momencie przegrywasz. Oddajesz (niestety, tym razem nie się) punkty walkowerem.

  Linda Lovelace
 • Rzecz o seksie (a raczej jego braku)

  Rzecz o seksie (a raczej jego braku)

  Rękopisy nie płoną, ale niektóre nadesłane do redakcji listy - owszem. Jedna z naszych Czytelniczek szczerze i odważnie skarży się na doskwierający jej w związku brak seksu. "Nie mówcie, że jestem jedyna w Polsce, która ma temperament ladacznicy i partnera, który od półtora roku nie domaga". Jest?

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

libido