małżeństwo

 • "Mam obsesję na punkcie bycia matką, a moje małżeństwo wisi na włosku" [LIST]
 • Kobieta zakochała się i poślubiła dawcę nasienia, z którym ma dziecko z in vitro
 • Seks w małym mieście odc. 82: Obowiązek małżeński

  Seks w małym mieście odc. 82: Obowiązek małżeński

  Nie od dziś wiadomo, że wiele rzeczy zmienia się po ślubie, również w sferze intymnej. Poczucie bezpieczeństwa, świadomość, że posiadamy partnera na własność, obowiązki domowe, dzieci, praca i proza życia codziennego sprawiają, że czasu i ochoty na seks jest coraz mniej. Ale czy tak musi być? Oczywiście, że nie i są sposoby na to, żeby ogień w sypialni utrzymać. Jakie? Posłuchajcie mieszkańców Żyrardowa.

  Seks w małym mieście
 • Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

  Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

  Zawsze myślałam, że mnie ten problem nie dotyczy, a jednak... Był w delegacji i tam się coś wydarzyło. Jak dalej żyć? Wciąż go kocham! [LIST]

  Czasem nie warto ulec pokusie i zaglądać do cudzej korespondencji, bo można się boleśnie zdziwić... A może warto? Seksuolożka Izabela Jąderek przekonuje, że często wcześniejsze niepokojące sygnały problemów w związku pchają nas "do złego". Tak czy owak: stało się. Co teraz?

  Jak rozmawiać z partnerem, co do którego mamy więcej niż uzasadnione podejrzenia o niewierności? Jak wygląda krajobraz po zdradzie? Czy warto przemilczeć odkrycie, zwłaszcza gdy wciąż nie mamy pewności, a nie chcemy wyjść na szperających w cudzych rzeczach paranoików? Zobacz!

  'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry seks
 • "Zakochanie jest spektakularne. Prawdziwa miłość jest zupełnie zwyczajna" [LIST]
 • Starszy pan pomaga żonie wybrać idealny podkład. Poruszył milion serc. Tak wygląda miłość!
 • Oświadczyny! W walentynki! Na okładce gazety! Hit czy kit?
 • "Erotyczne eksperymenty nie są dla każdego. Mnie kosztowały małżeństwo" [LIST]
 • 6 zdań, których rozwódki wolałyby nie słyszeć zaraz po rozstaniu

  6 zdań, których rozwódki wolałyby nie słyszeć zaraz po rozstaniu

  Podobno rozwód jest jedną z najbardziej stresujących sytuacji w życiu - zaraz obok porodu, wizyty komornika, zwolnienia z pracy i pierwszych świąt z całą rodziną organizowanych samemu. Podobno łatwiej zapobiegać niż przeżyć. Jedno jest pewne: nikt cię tak nie dobije, jak kobiety z twojego otoczenia.

  Dominika Węcławek
 • Szare myszki pokazują pazurki - dość już tych stereotypów o kobietach i mężczyznach! [LIST]
Więcej o:

małżeństwo