Materiał promocyjny PR

 • WCIERKOWANIE STEP BY STEP. JAK STOSOWAĆ WCIERKĘ DO SKÓRY GŁOWY

  WCIERKOWANIE STEP BY STEP. JAK STOSOWAĆ WCIERKĘ DO SKÓRY GŁOWY

  Zastanawiasz się nad stosowaniem wcierki do skóry głowy, ale nie wiesz, jak zacząć? To prostsze niż myślisz, a efekty, które wkrótce zobaczysz, sprawią, że wcierkowanie stanie się elementem codziennej pielęgnacji włosów. Poznaj 4 zasady stosowania wcierek.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • SodaStream proponuje nowy sposób na orzeźwienie - Lipton Ice Tea z bąbelkami
 • Promocja na odzież do ćwiczeń w sklepach Lidl Polska

  Promocja na odzież do ćwiczeń w sklepach Lidl Polska

  Wśród TOP 10 postanowień Polaków na Nowy Rok znajdują się "więcej sportu" i "zdrowe odżywianie". Z myślą o planach i celach swoich klientów, Lidl Polska wprowadza do oferty nową kolekcję odzieży sportowej marki Crivit pod hasłem "Styczeń dobrej formy".

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • W zdrowym ciele zdrowy duch! Akcesoria sportowe w sklepach Lidl Polska
 • Operacja Widmo - podwodna akcja dla dobra ekosystemu Morza Bałtyckiego

  Operacja Widmo - podwodna akcja dla dobra ekosystemu Morza Bałtyckiego

  W najnowszych badaniach opublikowanych w październiku 2022 roku oszacowano, że globalnie każdego roku do mórz i oceanów trafia ok. 78 tys. km2 różnego rodzaju sieci połowowych stanowiących zagrożenie dla ekosystemów morskich. Potocznie nazywane "sieciami widmo" zagubione narzędzia połowowe stanowią jedno z głównych źródeł zanieczyszczenia mórz i oceanów plastikiem, a także stają się śmiertelnymi pułapkami dla ryb, ptaków czy ssaków morskich.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Nakarm Psa z OLX. Znów pomagamy zwierzętom ze schronisk!

  Nakarm Psa z OLX. Znów pomagamy zwierzętom ze schronisk!

  Przed weekendem wystartowała 15. odsłona akcji Nakarm Psa z OLX. W tym roku karma, którą niemal na wyścigi internauci próbują wyklikać psiakom w aplikacji popularnego serwisu, trafi do podopiecznych schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy i Wadowicach Dolnych.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Jak po prezent to... tylko do Lidla!

  Jak po prezent to... tylko do Lidla!

  Grudzień to miesiąc wszechobecnej atmosfery świąt, błysku choinkowych lampek, korzennego zapachu pierniczków i aromatycznych świec. To także oczywiście czas obdarowywania bliskich - tych małych i dużych. Ciekawe propozycje na upominki znajdziemy sklepach Lidl Polska - już od poniedziałku 12 grudnia w ofercie m.in. zestawy świeczek Yankee Candle, bielizna i piżamy Happy Shorts, czy robot Monsieur Cuisine Smart taniej aż o 300 zł! A już od czwartku 15 grudnia na klientów czekają promocje - aż do 50 proc. zniżki!

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Uwolnij swój czas - Żabka w nowej odsłonie mówi o upraszczaniu codzienności

  Uwolnij swój czas - Żabka w nowej odsłonie mówi o upraszczaniu codzienności

  12 października br. Żabka uruchomiła nową kampanię i pokazała swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas. Według badań to właśnie brak wolnego czasu jest dla współczesnych konsumentów jednym z najważniejszych wyzwań - barierą w realizowaniu pasji i zainteresowań, a często również źródłem stresu, frustracji i życiowego wypalenia. W odpowiedzi na to, Żabka w nowej kampanii w atrakcyjny i angażujący sposób opowiada o tym, jak dzięki swojej bliskości, dopasowanym produktom i wygodnemu procesowi zakupowemu, pomaga klientom uporać się z tym ważnym w życiu wyzwaniem.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY PR 
 • Tytuł 2 c2c

  Tytuł 2 c2c

  Tu jest lead

   Materiał Promocyjny Public Relations / ?????-????????? ?? PR
Więcej o:

Materiał promocyjny PR