metamorfoza

 • Te metamorfozy udowadniają, że każdy może wyglądać jak gwiazda. Fani marki w kampanii kosmetyków MAC!
 • Te gwiazdy wyglądają dziś o wiele lepiej niż 20 lat temu. Czas działa na ich korzyść? Sprawdzamy, jak to możliwe [PORÓWNANIE]
 • Linda Evangelista skończyła 50 lat. Przypominamy burzliwą historię supermodelki [METAMORFOZA]
 • 40 kilo na minusie

  O tym jak ćwiczyć i schudnąć w każdym wieku opowiada Mateusz Miłek - trener osobisty w Sport and Body, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu i członek Kadry Narodowej w triathlonie. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy trenował uczestniczki programu Metamorfozy.com Matki i Córki - historia piękna. Łącznie zrzuciły 40 kilogramów i są szczuplejsze o 40 centymetrów.

  Aleksandra Więcka
 • Jak schudnąć, odmłodnieć i nie zwariować (ze szczęścia)?

  W telewizji popularnością cieszą się programy które pomagają nam zmienić się z bałaganiary w wielbicielkę porządku, z szarej myszki w seksowną kobietę, z grubaski z w modelkę. O tym jak przeżyć całkowitą metamorfozę i nie zwariować (ze szczęścia) rozmawiamy z psychologiem - dr Joanną Heidtman i specjalistą medycyny estetycznej - dr Katarzyną Jasiewicz z Instytutu Piękna Consensus.med z Krakowa.

  Redakcja
 • Fakty i mity o medycynie estetycznej

  Po botoksie nie można marszczyć czoła. Korekta ust spowoduje, że będziesz wyglądać jak ryba. Zmarszczki znikną na chwilę, ale potem będziesz wyglądać jak stuletnia staruszka. Wiecznie młode celebrytki zapewniają nas, że za ich urodę odpowiadają jedynie geny, a my im wierzymy, bo medycyna estetyczna obrosła w mity, które mają niewiele wspólnego z prawdą. O tym, jak działa botoks, czym naprawdę zajmuje się medycyna estetyczna i kiedy warto zacząć pomagać skórze rozmawiamy z dr Katarzyną Jasiewicz, właścicielką Instytutu Piękna Consensus med i organizatorką programu ?Matki i córki - historia piękna?.

  red
 • Moje kosmetyki to woda i mydło - co powinno się zmienić?

  Wacława Kowalska oraz jej dwie córki bliźniaczki postanowiły zrobić coś dla siebie. Zdecydowały się na metamorfozę, ale tylko jeśli będą mogły zrobić to razem. Zobaczcie co na ich temat powiedziała Katarzyna Jasiewicz - lekarz medycyny estetycznej.

  Redakcja
Więcej o:

metamorfoza