mieszkanie

 • Paris Mon Amour

  Paris Mon Amour

  Królestwo kawiarni, barów, restauracji. Miejsce biznesowych spotkań i romantycznych randek. Miasto ekskluzywnych sklepów, drogich butików, domów mody największych projektantów. Stolica czerwonych ust owiana mgłą legendarnych perfum. Przedstawiamy miejsca które odwiedzić trzeba!

  Agnieszka Sielańczyk
 • Drobne gesty - czyli sztuka pielęgnowania związku
 • Jak urządzić wspólnie mieszkanie i się nie rozwieść?

  Czasy, kiedy to tylko kobiety urządzały domy czy mieszkania już dawno minęły. Panowie coraz częściej interesują się tematem wystroju wnętrz i nie zdają się całkowicie na kobiecy gust. To jak będzie wyglądała małżeńska sypialnia nie jest już dla nich takie obojętne.

  Jolbi
 • Piękne, bogate i wolne

  Atrakcyjna, zadbana, ale bez męża i dzieci. Po 30-tce, ze świetnie rozwijającą się karierą. Czasami z chłopakiem, ale częściej bez. To kobieta SAS. Single. Attractive. Successful .

  Jolbi
 • Sypialniana etykieta

  Sypialniana etykieta

  Jak się okazuje słowa "maniery" i "dobre wychowanie" nie powinny kojarzyć się tylko z mówieniem "proszę" i "dziękuję" i nietrzymaniem łokci na stole podczas jedzenia. Savoir-vivre obowiązuje również w sypialni, a jego znajomość może oznaczać udany seks. Przedstawiamy zasady seksualnej etykiety według amerykańskich ekspertów Mary Mitchell i Iana Kernera.

  GR
 • Polski yuppie: seks, stres i all inclusive

  Polski yuppie: seks, stres i all inclusive

  Naukowcy zbadali polskich ludzi sukcesu - yuppies nad Wisłą nie mają łatwego życia. Wysokie zarobki okupują pracą ponad siły, załamaniami nerwowymi, utratą kontaktu z bliskimi i uzależnieniami - począwszy od narkotyków, na seksie kończąc. Czy młodzi korporanci zdają sobie sprawę z wyniszczającego trybu życia, jaki prowadzą?

  Aneta Zadroga
 • Mój syn jest gejem

  Wielu rodziców, zwłaszcza matek, uważa za nieszczęście homoseksualizm swojego dziecka i, chcąc je zmienić lub wyleczyć, nie osiąga nic, za to traci z nim kontakt.

  Anna Dodziuk
 • Kochanie, czy ty... yyy, eee... moją żoną?

  Wskakuje do wody i wyciąga zakopaną w piasku szkatułkę. W środku mieni się niczym księżyc cudowny pierścionek z diamentem. On rozmarzonym głosem pyta: Czy zechcesz być ze mną do końca swych dni? A ona zachrypniętym z wrażenia głosem szepce: Tak.

  Joanna Krupa
 • Partnerka wstydzi się nagości

  Narzeczona niechętnie akceptuje moją nagość w sytuacjach innych niż intymne. I oczywiście nie ma mowy, aby ją przekonać, że ona również mogłaby wstać z łóżka i nago pójść do kuchni.

 • Czy legalizacja związku czyni go trwalszym?

  Czy legalizacja związku czyni go trwalszym?

  Żyjemy w czasach, w których wspólne mieszkanie bez ślubu nie jest już tak bulwersujące jak kiedyś. Wiele par wręcz uważa, że "papierek" może popsuć to, co razem budowali. A jednak wciąż trudno o bliskie terminy w urzędzie stanu cywilnego czy kościele. Jak to więc jest z tym małżeństwem?

  Opracowanie: Agata Domańska.
 • Rodzinny obiad weselny

  Rodzinny obiad weselny

  Jeśli lubicie organizować przyjęcia, macie małą rodzinę i duże mieszkanie, możecie urządzić weselne party dla najbliższych w domu. Nigdzie nie będzie tak miło, uroczyście, a jednocześnie swobodnie jak pod własnym dachem.

  Opracowanie: Elżbieta Domańska
 • Naucz się języka barw

  Naucz się języka barw

  Kolory bez wątpienia wpływają na nasze samopoczucie - mogą dodawać energii lub uspokajać, ułatwiać koncentrację albo wzmacniać pewność siebie. Warto poznać ich wymowę.

  P.D.
 • Moda na piękne ciało

  Moda na piękne ciało staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Niestety odwiedzający gabinety odnowy biologicznej, sauny, solaria czy salony fitness stanowią cały czas niewielki procent ogółu społeczeństwa.

  Acxiom Polska
 • Bratysława

  Bratysława

  Najważniejszym zabytkiem w mieście jest bez wątpienia dominujący nad okolicą zamek. Bratislavsky hrad przeżywał okres swej świetności w czasach, gdy mieszkali tu węgierscy królowie

  Ewa Głowacka
Więcej o:

mieszkanie