miłość francuska

 • 8 seksporad. Mężczyźni mówią, co myślą o miłosnych technikach kobiet
 • Seks przed dwudziestką i po trzydziestce. Znajdź 6 różnic!
 • Seks w małym mieście odc. 5: miłość francuska w Pruszkowie
 • Seks ze skutkiem śmiertelnym [Z ŻYCIA EROTYCZNEGO]

  Seks ze skutkiem śmiertelnym [Z ŻYCIA EROTYCZNEGO]

  Czy seks może być groźny dla zdrowia? W niektórych przypadkach uprawianie miłości okazało się dla ludzkiego organizmu wręcz zabójcze. Nie wierzycie? Mamy 12 dowodów, które to potwierdzają. Przeczytajcie i nie powtarzajcie błędów.

  Ola Długołęcka
 • Seks po pijaku? Niezbyt dobre rozwiązanie

  Alkohol ucisza naszego wewnętrznego krytyka - czujemy się atrakcyjniejsze, pewniejsze siebie, zabawniejsze. Specjaliści twierdzą jednak, że uprawianie miłości po spożyciu to już nie kochanie się tylko czysty instynktowny seks. Dlaczego lepiej powinna smakować bliskość na trzeźwo?

  Ola Długołęcka
 • e-Randki bez zobowiązań - przepis na udany seks?

  Życie erotyczne w sieci kwitnie, a partnera do niezobowiązujących kontaktów seksualnych można znaleźć na portalach randkowych umożliwiających tworzenie erotycznych profili. Jak? Sprawdzamy - w teorii.

  Ola Długołęcka
 • Pierwszy wspólny poranek po... upojnej nocy
 • Flirtexting i sexting - znasz zasady?

  Flirtexting i sexting - znasz zasady?

  Jeśli randkujesz, musisz flirtować. I to nie tylko przy osobistym spotkaniu. Zacznij rozsiewać swój czar i przez SMS-y. A gdy jesteś już w stałym związku, podsyć jego ogień pikantnymi wiadomościami na komórkę. Zapoznaj się z regułami flirtextingu i sextingu.

  Wisia Onyszkiewicz
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o seksie, a nie wpadłabyś na to, żeby o to zapytać

  Wszystko, co chcesz wiedzieć o seksie, a nie wpadłabyś na to, żeby o to zapytać

  Każda dziedzina życia kryje w sobie wiele fascynujących informacji. Erotyka także! O istnieniu wielu faktów nie zdajemy sobie sprawy. Na lekcjach wychowania seksualnego dowiadujesz się wiele o biologii i chemii, w praktyce także nie zgłębiamy teorii. Dlatego poniżej kilka ciekawostek związanych z naszą seksualnością.

  ola długołęcka
 • Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Dla niektórych seks w innym miejscu niż łóżko jest mocnym przeżyciem, dla innych dopiero taki w samolotowej toalecie lub taksówce to szczyt erotycznych doznań. Gdzie najczęściej się kochamy?

  Ola Długołęcka
 • Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Jak powiedział komik Chris Rock, kobiety wychodzą za mąż, mężczyźni... poddają się. Po czym poznać, że on dojrzał do poddania się? Sprawdzamy!

  Ola Długołęcka
 • Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Namiętne pocałunki mają wiele zalet - ćwiczą mięśnie twarzy, przeciwdziałają próchnicy. Rekordziści całowali się ponad 30 godzin! Zanim pocałujesz - przeczytaj.

  ola długołęcka
 • Prawo do seksu - co wolno Polakom, a czego nie Amerykanom?

  Prawo do seksu - co wolno Polakom, a czego nie Amerykanom?

  Życie seksualne to nie tylko namiętność, pociąg i ekstaza, ale także regulacje prawne. Jak i gdzie się kochać, żeby nie trafić do aresztu? Czym różni się prawo polskie od amerykańskiego?

  Ola Długołęcka
 • Sceny miłosne oczami aktorów

  Coraz większe dawki seksu i nagości w filmach skłaniają do zastanowienia się nad tym, czy to jeszcze gra aktorska, czy już prawdziwe życie?

  ola długołęcka
 • Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Utrwalanie na taśmie filmowej erotycznych igraszek to nic nowego. W ten sposób chętnie podkręcają swoje życie seksualne znani mieszkańcy stolicy światowego kina, czyli Hollywood.

  ola długołęcka
 • Rewolucja seksualna do powtórki

  Rewolucja seksualna do powtórki

  Kobiety ponownie wchodzą na ścieżkę rewolucji - nie chcą służyć, tylko dzielić się swoją seksualnością. Co zrobić, żeby mieć satysfakcję z seksu? Szczegóły w rozmowie z seks coachem, Martą Niedźwiecką* z Pussy Project.

  ola długołęcka
 • Seksualność w kinie

  Seksualność w kinie

  Sekretarka, kura domowa, pianistka, baletnica, emerytka, pracownica zakładu pogrzebowego - oto kobiety seksualne. Ich płeć jest dla nich często krępująca, ich zachowań nie utożsamiamy z czymś "typowo kobiecym". Portrety tych kobiet łamią stereotypy. To nie tylko kobiety, ale także istoty seksualne: kochanki, onanistki, lesbijki, masochistki, nekrofilki. Co jest bardziej szokujące: seks z martwym mężczyzną czy lesbijska fascynacja 70-latki?

  Voca Ilnicka
 • Seks poprawia płodność, figurę, nastrój. Co jeszcze?

  Seks poprawia płodność, figurę, nastrój. Co jeszcze?

  Podobno słońce i lato mocno wpływa na libido. Latem zwiększa się poziom testosteronu i częściej mamy ochotę na igraszki. Seks z ukochaną osobą to nie tylko przyjemność, ale pożytek dla zdrowia i zadowolenia z życia.

  spiro33
 • Jak łatwo pomylić seks z miłością?

  Jak łatwo pomylić seks z miłością?

  Ile razy słyszałaś, że kobiety uprawiają seks tylko z miłości? Że nie potrafią - tak jak mężczyźni - po prostu zaszaleć, żeby przeżyć trochę przyjemności, bo przede wszystkim potrzebują wielkiego uczucia?

  Voca Ilnicka
 • Kobieta wyzwolona

  Kobieta wyzwolona

  Miała wielu partnerów, często mówi o seksie i kupuje różne gadżety erotyczne. Nie ulega przesądom, nie wierzy w zabobony, idzie przez życie, czerpiąc z niego, ile się da. Czy jest wyzwolona?

  Voca Ilnicka
 • W XXI wieku: dziewczyna - tak, dziewica - nie

  W XXI wieku: dziewczyna - tak, dziewica - nie

  Sprawdziłam w słowniku, co znaczy słowo dziewictwo, bo szczęśliwie zapomniałam już, co ono może oznaczać. I oto jaką znalazłam definicję: fizjologiczny stan kobiety do pierwszego stosunku płciowego.

  Voca Ilnicka, Seksualność Kobiet.pl
 • Seks i geografia

  Seks i geografia

  Co kraj to obyczaj, sprawdź jak kochają się i co lubią w łóżku kochankowie z różnych szerokości geograficznych.

  caro
Więcej o:

miłość francuska

 • Seks w małym mieście odc. 5: miłość francuska w Pruszkowie

  Z "Miłością Francuską" nie było łatwo! Pierwsze podejście do tematu zrobiłyśmy w Milanówku. Wybrałyśmy się tam w piękną słoneczną niedzielę, licząc na tłumy weekendowych spacerowiczów. Niestety miasto było totalnie wymarłe. Na ulicach spotkałyśmy jedynie spragnione dusze w drodze do monopolu

 • Kłopoty z miłością francuską

  Michale, upewnij się najpierw, czy rzeczywiście tego nie lubi, czy też jest to jedynie twoje wrażenie. Mówię poważnie. Zdarzają się kobiety, które, owszem, przyjemność - jak to ładnie określiłeś - czerpią, ale nie przepadają za okazywaniem tego. Z różnych powodów, na przykład uważają, że tylko

 • 7 wspaniałych, czyli kobiety o jakich marzą mężczyźni

  kręciła nosem ale obecna kocha się ze mną w płaszczu kiedy tylko chce. To jest niesamowite, taki dodatek w trakcie seksu. Ci, co nie mają żadnego fetysza niech żałują". (Coatlover). Zbigniew Lew-Starowicz o miłości francuskiej mówi: "Ta nazwa pozostała już tylko w starszym pokoleniu, gdzie była synonimem

 • Seks oralny

  Michale, upewnij się najpierw, czy rzeczywiście tego nie lubi, czy też jest to jedynie twoje wrażenie. Mówię poważnie. Zdarzają się kobiety, które, owszem, przyjemność - jak to ładnie określiłeś - czerpią, ale nie przepadają za okazywaniem tego. Z różnych powodów, na przykład uważają, że tylko

 • Francuski pocałunek

  badania, to kobiety mają częściej opory. Wiele z nas wychowanych w religii katolickiej, wyrosło w przekonaniu, że seks jest grzechem. A co dopiero pieszczoty językiem w miejscach tak intymnych. Jest to niezwykle silnie zakorzenione w naszej psychice. Poza tym miłość francuską kojarzymy przede wszystkim

 • Czesław Śpiewa: Polki nie potrafią robić laski

  są rasistami, polscy politycy mają gangsterskie wyrazy twarzy a Polki są kiepskie w miłości francuskiej. Polski nie potrafią robić laski. Są przy tym bardzo smutne - powiedział Czesław. Czesław - pozdrawiamy twoje fanki. Sprawdź wszystkie możliwości Facebooka. Zostań FANEM PLOTKA NA FACEBOOKU>>>. Mrock

 • Orgazmiczny "deser masturbantki"

  te wydają się blisko spokrewnione. Zresztą, kocham wszystko co francuskie - francuską kuchnię, miłość francuską, samochody i język, który brzmi dla mnie jak poezja. Tylko wina wolę włoskie i hiszpańskie. A teraz krótko i szybko przedstawię Państwu jak poprzez połączenie słodkiego smaku bezy, aksamitu bitej

 • Wstydliwe sprawki Czesława Mozila

  łóżkowych Polek nie wypowiadał się jednak z takim entuzjazmem... W programie Kuby Wojewódzkiego o miłości francuskiej z Polkami powiedział: Polski nie potrafią robić laski. Są przy tym bardzo smutne. W rozmowie z magazynem ''Gala'' Czesław przyznał, że przez pewien czas poznawał kobiety na portalach

 • Rozpal wyobraźnię

  nie tylko własne fantazje, ale i partnera. Oj, byłoby co wspominać w zimowe wieczory... Kobiety często fantazjują o: miłości francuskiej robieniu czegoś nowego (seksie z nieznajomym (byciu zmuszoną (tylko pozornie) do seksu (tzw. bezpieczny gwałt) (seksie w miejscu publicznym Mężczyźni często fantazjują o: byciu