miłość

 • Jak szalejemy z miłości. Niezależnie od wieku

  Jak szalejemy z miłości. Niezależnie od wieku

  Kiedy byłam młodsza, najbardziej żałowałam - myśląc o przyszłości - że po osiągnięciu jakiegoś określonego wieku różne rzeczy staną się zakazane. Na przykład nie będzie wolno sobie poszaleć z miłości. Myliłam się!

  Justyna Bednarek
 • Idź na zakupy, do fryzjera... Co jeszcze możesz zrobić, aby poczuć się lepiej po trudnym rozstaniu?
 • Dlaczego żonaci faceci tak bardzo kochają rozwódki?

  Dlaczego żonaci faceci tak bardzo kochają rozwódki?

  Są szarmanccy, trochę staroświeccy, głodni miłości i tylko telefon im szwankuje po 17 - żonaci mężczyźni. Niekiedy wykazują nadmierną słabość wobec kobiet, które są po rozwodzie. Czym one różnią się od ich żon?

  Agata Komorowska
 • "Nie warto walczyć, jeśli facet po 15 wspólnych latach wybiera kochankę, którą zna kilka miesięcy" [LIST]
 • Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

  Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

  Zawsze myślałam, że mnie ten problem nie dotyczy, a jednak... Był w delegacji i tam się coś wydarzyło. Jak dalej żyć? Wciąż go kocham! [LIST]

  Czasem nie warto ulec pokusie i zaglądać do cudzej korespondencji, bo można się boleśnie zdziwić... A może warto? Seksuolożka Izabela Jąderek przekonuje, że często wcześniejsze niepokojące sygnały problemów w związku pchają nas "do złego". Tak czy owak: stało się. Co teraz?

  Jak rozmawiać z partnerem, co do którego mamy więcej niż uzasadnione podejrzenia o niewierności? Jak wygląda krajobraz po zdradzie? Czy warto przemilczeć odkrycie, zwłaszcza gdy wciąż nie mamy pewności, a nie chcemy wyjść na szperających w cudzych rzeczach paranoików? Zobacz!

  'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry seks
 • Kult wielkiego penisa, polowanie na orgazm... Co jeszcze robimy źle? Oto dekalog nieidealnych kochanków
 • "Troszczy się o mnie, ale ma małego penisa. Zostawić go?". Seksuolog: "Nie poświęcaj się"

  "Troszczy się o mnie, ale ma małego penisa. Zostawić go?". Seksuolog: "Nie poświęcaj się"

  Mój mąż ma małego członka


  Wielkość i grubość penisa może wpływać na intensywność doznań. Na odczucia duży wpływ ma także pozycja, którą wybieramy, ona może być pomocna w rozwiązaniu problemu "mój mąż ma małego członka".

  - Jestem w udanym związku. Partner troszczy się o mnie, jest wykształcony, tylko seks jest taki sobie, gorszy niż z poprzednimi - pisze nasza forumowiczka. Ma na to wpływ rozmiar penisa jej partnera. - Wiele par rozstaje się z powodu niedopasowania w seksie, bo seks jest jednym z najistotniejszych elementów związku - mówi seksuolożka, Iza Jąderek.

  "Dobry seks" to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry seks
 • 10 męskich przykazań, jak funkcjonować w związku [LIST]

  10 męskich przykazań, jak funkcjonować w związku [LIST]

  Dlaczego mężczyźni niekiedy zachowują się w sposób dla kobiet niezrozumiały? Bo postępują zgodnie z 10 przykazaniami, które przybliża nam w swoim liście Czytelniczka. Trudno przy tym oprzeć się wrażeniu, że niektórzy panowie mają ten "kodeks" we krwi.

  Nadesłane do Redakcji
 • Jak wkurzyć faceta? 6 niezawodnych sposobów

  Jak wkurzyć faceta? 6 niezawodnych sposobów

  W pełnokrwistym związku potrzebne jest coś więcej, niż radosne "pitu pitu" i spijanie sobie z dzióbków. Burza z piorunami oczyszcza atmosferę, podnosi ciśnienie i libido. Oto jak zagwarantować sobie dobrą awanturę.

  Justyna Bednarek
 • Smutek wzgardzonych kochanków. Tak naprawdę znają go tylko ci, których dotknął?
Więcej o:

miłość

Wypowiedzi na forum o:

miłość

 • Hubert Filacki - uroki na miłość - opinie

  Proszę o opinie na temat uroków/ rytuałów na miłość u pana Huberta Filackiego.

 • Tyle miłości znajdziesz w sercu mem

  : Tylko jedno może być wytłumaczenie: Naczelnik wie, jak bardzo jest kochany i żąda coraz liczebniejszej ochrony przed spontanicznymi objawami tej miłości ze strony ludu. No bo przecież nie mamy do czynienia z atakami paranoi czy manii prześladowczej. Tak czy inaczej widok szpalerów był budujący. *

 • Jak długo leczyliście się z miłości?

  Czy długo leczyliscie się z miłości do kobiety czy mężczyzny? Czy da się kiedyś zapomnieć? Czy tylko nowa znajomość może w tym pomóc? (Na razie nie jestem gotowa) Czy to normalne że są chwile kiedy jest już dobrze, cieszę się że go nie ma aż nagle wszystko wraca? Analizuję, myślę, chcę się odezwać

 • Nastoletnia miłość zakończona małżeństwem

  Znacie takie przypadki, że ludzie zakochują się w wieku nastoletnim tak trwale, że po latach biorą ślub, tworzą rodzinę , mają dzieci? Ja znam parę, która jest ze sobą od pierwszej klasy liceum. Byli dla siebie "pierwszą miłością "Przetrwali liceum, studia i jeszcze parę lat chodzenia, aż w końcu

 • Miłość tak po sąsiedzku.

  Czy mieliście kiedyś uporczywych sąsiadów którzy non stoper od rana do nocy uprawiali miłość. Ja mam taką śmieszną sytuację że zawsze jak wracam z pracy to zastanawiam się czy znowu będzie maraton do nocy z cicha nadzieją ze może dzisisiaj sobie darują ale jak już jestem w domu to okazuje się że o

 • Re: 15 tys na miłość

  za taką kasę konia by można było kupić. Miłość gwarantowana

 • Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała się

  Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała się i w przypływie afektu krzyczała ?Chcę jebać Dudę?, ale niestety pierwsze słowo tego zdania nie zostało nagrane przez usłużnego dziennikarza i teraz ma kłopoty

 • Miłość, znajomość, tylko sex

  Miłość: Kiedy kocha? Jak się zachowuje wtedy wobec kobiety? To tylko sex: A wtedy? Jak się zachowuje wobec kobiety? Znajomość: A wtedy? Wskażcie różnicę.

 • Refleksyjnie na koniec roku - miłość

  Czy waszym zdaniem człowiek jest w stanie samodzielnie zaspokoić sobie potrzebę miłości?

 • Sanatorium Miłości 3

  Sanatorium Miłości 3 BO WKLEJANIE yu i yam... Z braku czasu guni się Więcej: -- a_gdyby_tak_nieba_przyblizyc.--marii51