orgazm

 • Nicole Daedone: 'Orgazmu możesz się nauczyć, jeśli zrezygnujesz z poczucia kontroli' [WYWIAD]
 • Muzyka porusza tak silnie jak seks. Słuchając odpowiednich piosenek można mieć nawet orgazm
 • Ewa Wanat: Pamiętam kobietę, która miała w życiu tylko dwa orgazmy

  Ewa Wanat: Pamiętam kobietę, która miała w życiu tylko dwa orgazmy

  Fetyszyzm to domena mężczyzn. Za to blisko 80 procent masochistów to kobiety. Życie seksualne Polaków zaskakuje. Z doświadczenia Ewy Wanat, współprowadzącej audycję o seksie, wynika, że jesteśmy narodem, który staje się coraz bardziej otwarty. Tyle że to trwa.

  Dellfina Dellert
 • Każdy z nas go pragnie, każdy do niego dąży... Ale czy wiesz jak? Sprawdź swoją wiedzą o orgazmie
 • Moje (prawie) wszystkie rozczarowania

  Moje (prawie) wszystkie rozczarowania

  Zdarza się, że seks zamiast ukojenia przynosi rozedrganie. Niezaspokojenie, irytację, żeby nie powiedzieć, wściekłość. Co rozczarowało mnie najbardziej? A może raczej - kto?

  Linda Lovelace
 • Życie seksualne: jak rozpoznać kobiecy orgazm?

  Życie seksualne: jak rozpoznać kobiecy orgazm?

  Mężczyzna czuje się dobrze, gdy kobieta dociera z nim do strefy ekstremalnej przyjemności. Stąd tak znienawidzone przez kobiety pytanie: 'czy było ci dobrze?' - mówi Michał Lew-Starowicz. Lekarz, specjalista psychiatra, seksuolog i psychoterapeuta opowiada nam o tym, czym jest orgazm i co robić, gdy wystąpią jego zaburzenia. Zapraszamy do proponowania tematów kolejnych rozmów z seksuologiem.

  Katarzyna Szczerbowska
 • Krótka rozprawa o cipce

  Krótka rozprawa o cipce

  Ukryty między udami ogród rozkoszy. Ma wiele nazw i, o dziwo, wiele kształtów. Chociaż oczywiście wolałybyśmy zamiast tej rozmaitości - jeden, idealny wzór. Tymczasem trzeba polubić cipkę - bo o niej przecież mowa - taką, jaka jest. W końcu ma być źródłem niezapomnianych uciech fizycznych, a nie psychicznych udręk.

  Linda Lovelace
 • Co robisz po seksie? Płaczesz, zasypiasz czy zaczynasz od nowa?
 • O kobietach, ich ogrodach i ukrytych w nich fontannach

  O kobietach, ich ogrodach i ukrytych w nich fontannach

  Maria Peszek śpiewała o tym, że dla własnej wygody zapuszcza swe ogrody. Niech was jednak ta muzyczna inwokacja nie zmyli, nie będzie o owłosieniu ale o obszarze przyjemności pozornie zarezerwowanym tylko dla mężczyzn - wytrysku.Tym kobiecym. Tak, tak, poczujecie również lekki aromat feminizmu.

  Linda Lovelace
 • Orgazm bez instrukcji obsługi

  Orgazm bez instrukcji obsługi

  Dzięki prasie kobiecej o orgazmie wiemy wszystko, ale jak dowodzi psycholog i seksuolog Iza Jąderek, traktujemy tę kwestię zbyt mechanicznie. Potrzebujemy głębszego kontaktu z własnymi emocjami a nie tylko szczegółowych instrukcji obsługi.

  Izabela Jąderek
 • Seks w małym mieście odc. 13: udawane orgazmy w Skierniewicach

  Seks w małym mieście odc. 13: udawane orgazmy w Skierniewicach

  Dlaczego kobiety udają orgazm? Na odczepnego? Z litości? Żeby mężczyźnie nie było przykro? Ekipa "Seksu w małym mieście" na tropie tajemnic i zagadek, zaś mieszkańcy Skierniewic w pełnej gotowości, by rzecz wyjaśnić.

  Seks w małym mieście
 • Seks w małym mieście odc. 6: orgazm w Żyrardowie

  Seks w małym mieście odc. 6: orgazm w Żyrardowie

  Seksturystyka jeszcze nigdy nie była tak ciekawa, zabawna i sympatyczna. Dziś ekipa Seksu w małym mieście szuka orgazmu w Żyrardowie. Znajduje wiele bardzo ciekawych, inspirujących i zaskakujących odpowiedzi!

  Seks w małym mieście
 • Seks po osiemdziesiątce

  Seks po osiemdziesiątce

  Z najnowszych analiz przeprowadzonych przez uczonych wynika, że wiek nie przeszkadza kobietom w czerpaniu radości z seksu. Połowa osiemdziesięciolatek, które wzięły udział w badaniu zapewniała o aktywnym i satysfakcjonującym życiu seksualnym.

  ola długołęcka
 • Seks po pijaku? Niezbyt dobre rozwiązanie

  Alkohol ucisza naszego wewnętrznego krytyka - czujemy się atrakcyjniejsze, pewniejsze siebie, zabawniejsze. Specjaliści twierdzą jednak, że uprawianie miłości po spożyciu to już nie kochanie się tylko czysty instynktowny seks. Dlaczego lepiej powinna smakować bliskość na trzeźwo?

  Ola Długołęcka
 • Tak! Tak! Tak!!! Nie udawaj orgazmu, bo to nikomu nie zrobi dobrze

  Tak! Tak! Tak!!! Nie udawaj orgazmu, bo to nikomu nie zrobi dobrze

  Większość kobiet twierdzi, że podstawą udanego związku jest szczerość. Zacna to idea, niestety często wszystko wali się na jednym, bardzo konkretnym etapie. Bo nie można za nic szczerego uznać udawania orgazmu. Po co właściwie się to robi i jak doprowadzić do tego, żeby nie było to konieczne?

  Linda Lovelace
 • Głośne w łóżku - kobiety lubią efekty dźwiękowe

  Głośne w łóżku - kobiety lubią efekty dźwiękowe

  Tak już bywa, że my kobiety jesteśmy w łóżku głośniejsze od swoich partnerów. Nie wszystkie, wiadomo. Niektóre lubią być cichutko i jakoś tam sobie wewnętrznie radzą z emocjami, które dopadają je podczas dobrego seksu. Ale to nie o tych paniach będzie. To będzie o NAS, tych głośnych i tych, które jak się wydrą to tynk ze ścian potrafi odpaść.

  Linda Lovelace
 • Magiczny guzik i uniwersalny ucisk? - gwiazda filmów dla dorosłych Stoya o idealnym seksie oralnym
 • Karmią, zmieniają rozmiar, dostarczają rozkoszy - 7 faktów o naszych piersiach
 • Młotki, maczugi, lance - ukryte męskie kompleksy

  Młotki, maczugi, lance - ukryte męskie kompleksy

  Co drugi mężczyzna jest niezadowolony z rozmiarów swojego członka. Wielu chodzi po lekarzach domagając się jego powiększenia - mówi prof. Zbigniew Lew-Starowicz w magazynie ?Wysokie Obcasy Extra?

  Redakcja
 • Seks: To nas kręci - filmy, które każda kobieta powinna obejrzeć
 • Nasze ulubione pozycje

  Nasze ulubione pozycje

  Sekretem najgłębszych przeżyć seksualnych i udanego życia intymnego jest m.in. właściwe dopasowanie pozycji seksualnej do warunków intymnych partnerów. W naszej galerii ulubione seks pozycje.

  kk
 • Co nas kręci, co nas podnieca?

  Co nas kręci, co nas podnieca?

  Gorąca scena w filmie, zapach, dotyk - co najbardziej działa na kobiety? Przekonaj się także, do jakiego typu należysz - sensualnego, a może poznawczego?

  Ola Długołęcka
 • Seksowna jak Francuzka. Jak one to robią, że cieszą się taką opinią?
 • 14 minut seksu... raz na trzy dni. Czy mieścisz się w polskiej średniej?
 • Sześć mitów (ze 101) na temat seksu

  Sześć mitów (ze 101) na temat seksu

  Mity dają wiedzę na tacy, nie trzeba myśleć, bo wiadomo jak jest. I, niestety, przyjmują one rolę drogowskazu w życiu seksualnym - uważa Zbigniew Wojtasiński, autor książki "101 mitów o seksie".

  Ola Długołęcka
 • Najpiękniejsze seks gadżety. Zabierzesz je do łóżka?
 • Nie dzisiaj kochanie! 6 najczęstszych powodów, dla których nie chcemy się kochać
 • Czy umiałabyś zdradzić?

  Czy umiałabyś zdradzić?

  Nie chodzi nam o zdolność fizyczną - do aktu zdrady nie potrzeba specjalnej instrukcji obsługi. Pytanie, czy psychika, kręgosłup moralny, normy społeczne i wyrzuty sumienia pozwolą Wam na skok w bok? Sprawa jest poważna, a potencjalne konsekwencje - najlepiej utrwalone w hollywoodzkich filmach - zniechęcające.

  ola długołęcka
 • 237 powodów, dla których kobiety uprawiają seks

  237 powodów, dla których kobiety uprawiają seks

  Badano jak często, w jakiej pozycji, gdzie, o jakiej porze dnia i nocy. Wygląda na to, że nikt wcześniej nie zainteresował się powodami, dla których chodzimy do łóżka. Książka ?Why Women Have Sex? dwójki psychologów daje zadziwiające odpowiedzi.

  ola długołęcka
 • Mowa Jego ciała

  Mowa Jego ciała

  Co oznaczają jego gesty, spojrzenia i ruchy? Czy zdradzają więcej niż on by tego chciał? W naszej galerii rozkodowaliśmy mowę jego ciała.

  kk
Więcej o:

orgazm

 • Na tropie orgazmu

  Doświadczony mężczyzna, owszem, jest w stanie rozpoznać, który orgazm jest udawany, a który nie - ale po co? Wiele młodych kobiet nie szczytuje, szczególnie tuż po rozpoczęciu współżycia lub z nowym partnerem. To nie przestępstwo, które trzeba tropić metodami tajnych agentów. To fizjologia

 • Orgazm - jak go osiągnąć?

  Nie bez powodu Światowy Dzień Orgazmu zbiega się z przesileniem zimowym. Globalny orgazm mamy osiągnąć gdy słońce góruje w zenicie. Tego dnia nie myślimy o sobie i partnerze, no albo chociaż nie tylko. Mamy myśleć o światowym pokoju na świecie. W globalnym orgazmie chodzi o wyzwolenia "pokojowej

 • 5 ćwiczeń, które pomogą osiągnąć orgazm

  W przełomowym badaniu opublikowanym kilka lat temu w "Sexual and Relationship Therapy" naukowcy przeprowadzili badania pośród 530 kobiet na temat ich doświadczeń z ćwiczeniami, które wzmagają seksualną przyjemność i doprowadzają do orgazmu. U 46 % kobiet odnotowano pobudzenie podczas ćwiczeń, a 23

 • 5 rodzajów kobiecego orgazmu

  Rowerem też jest naturalnie, jak najbardziej. I tak, kobiety mogą mieć różne orgazmy. To zależy m.in. od przebiegu dojrzewania seksualnego, treningów autoerotycznych, pierwszych stosunków... Wtedy wykształca się podstawowy model szczytowania. Następne doświadczenia, wiek i funkcjonowanie hormonalne

 • Kobiecy orgazm senny

  Szczytowanie w trakcie snu to naturalne zjawisko i występuje przez całe dorosłe życie, bez względu na częstotliwość kontaktów seksualnych w życiu realnym. Orgazm taki może wystąpić na granicy między snem a jawą lub w trakcie snu erotycznego, w którym dochodzi do kontaktu, niekoniecznie z partnerem

 • Sztuka kochania: kobiecy orgazm

  PYTANIE: Moja dziewczyna z poprzednim partnerem miała orgazm zawsze przy stosunku, ze mną nie. Myślę, że mój penis nie jest do niej dopasowany? LOGO24: Nie ma nic takiego jak dopasowany penis. Pochwa - jeśli nie jest chorobowo zmieniona - dopasuje się do każdej wielkości penisa. Natomiast spróbuj

 • Orgazmy - czy wszystkie są takie same, czy są gorsze i lepsze?

  Tak już się powszechnie przyjęło, że orgazm u kobiet ma skomplikowany mechanizm, zaś u facetów szalenie prosty. Zgadasz się z tym? I tak, i nie. Owszem, męskie orgazmy są niejako zaprogramowane przez biologię i rzeczywiście, wielu mężczyzn nie ma problemu z osiąganiem ich w okresie automatyzmu

 • Sztuka kochania: sposób na dłuuugi orgazm

  błąd. Na szczęście zawsze można się nauczyć czegoś nowego. Drugim błędem jest wiara w rozpowszechniony mit, który mówi, że mężczyzna ma orgazm wyłącznie w czasie wytrysku i że te dwa zjawiska są równoznaczne. To nie jest prawda. Głęboki i dłuższy niż przy wytrysku orgazm uzyskuje się na przykład