partnerstwo

 • Na te tematy lepiej nie kłam, kochanie!

  Ile razy powiedziałaś dzisiaj kłamstwo lub delikatniej rzecz ujmując rozminęłaś się z prawdą? Z ostatnich badań wynika, że kłamiemy średnio do trzech razy dziennie. Są jednak pewne kwestie, w których zalecana jest szczerość.

  Ola Długołęcka
 • Rachunek sumienia znudzonej żony

  Rachunek sumienia znudzonej żony

  Podczas wieczorów panieńskich poddaje się przyszłych mężów quizom, w którym wykazują się znajomością swojej narzeczonej. Może warto raz na jakiś czas robić podobne testy sobie samym?

  Ola Długołęcka
 • Kamienie milowe bliskości - czy masz je za sobą?

  Co innego bieganie na randki - w pełnym makijażu i seksownych fatałaszkach, a co innego - pierwszy wspólny poranek - bez makijażu i z niezbyt świeżym oddechem. Ile stopni na drodze do całkowitej bliskości masz już za sobą?

  Ola Długołęcka
 • Eks - przeszłość czy teraźniejszość?

  Rozstaliście się, ale ty ciągle czujesz potrzebę bycia na bieżąco z życiem byłego ukochanego. Czy takie podejście ma sens? Oto najczęściej stosowane przez nas zagrywki i ich konsekwencje.

  Ola Długołęcka
 • Małżeńskie kłótnie - jak robić to konstruktywnie?

  Wymiana argumentów może być udanym sposobem na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień. Aby kłótnia zakończyła się sukcesem, musimy przestrzegać pewnych zasad. Inaczej grożą nam ciche dni i frustracja. Jak tego dokonać?

  Ola Długołęcka
 • Mity na temat mężczyzn - dalekie od prawdy?

  Mity na temat mężczyzn - dalekie od prawdy?

  Dwóch specjalistów od badań społecznych postanowiło sprawdzić, czy funkcjonujące w opinii publicznej mity na temat mężczyzn mają pokrycie w rzeczywistości. Wyszło na to, że... nie mają!

  Ola Długołęcka
 • Miłość po islamsku, czyli jak oni to robią?
 • Nazwisko po ślubie - zmienić, czy zachować?
 • (Nie)perfekcyjni Państwo Domu

  Szerokim łukiem omijamy dyskusję, która rozpętała się wokół programu "Perfekcyjna Pani Domu". Czy znajomi i znajomi znajomych przeszliby test białej rękawiczki? Pewnie nie, ale jakoś sobie radzą. No właśnie, jak?

  Ola Długołęcka
 • Ilu partnerów seksualnych powinna mieć kobieta? 6 różnych teorii!
 • Z archiwum eks. Byłe dziewczyny, które ciągle straszą
 • Jeśli się nie ożenisz, to się nie rozwiedziesz - jak dzieci przeżywają rozwód rodziców?
 • Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Sztuka uwodzenie jest stara jak świat. Intuicyjnie wiemy jak to się robi. A co myślą o uwodzeniu i flircie współcześni naukowcy i psychologowie? Zobacz co radzą, aby podnieść swoje umiejętności w dziedzinie uwodzenia.

  spiro33
 • 5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  Rozstanie z partnerem to zazwyczaj nie najciekawszy etap w życiu. Często zupełnie nie wiemy jak radzić sobie bez drugiej połówki, tęsknimy i w przypływie emocji popełniamy błędy. Zobacz czego lepiej nie robić po zerwaniu.

  spiro33
 • Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Miłość w czasach Facebooka - jak ją znaleźć i zatrzymać?!

  Co zrobić, żeby uczucie - w trybie offline i online przetrwało próbę czasu i niezgodności charakterów? Melanie Gideon, żona z dwudziestoletnim stażem i pisarka uważa, że zna odpowiedź na to pytanie. Czy rzeczywiście?

  Ola Długołęcka
 • Widmo byłej dziewczyny

  Widmo byłej dziewczyny

  Serial "Z Archiwum X" nie powinien dotyczyć kosmitów, tylko byłych dziewczyn i eks chłopaków. Czy na Twojej drodze także stanął duch z przeszłości i straszy?

  ola długołęcka
 • Czy wybaczyłabyś zdradę?

  Czy wybaczyłabyś zdradę?

  Stało się. Twój facet Cię oszukał i zranił. Cierpisz, jesteś wściekła i zrozpaczona, a jego wybryk podważa sens Waszego związku. Byłabyś w stanie wybaczyć jego zachowanie, czy w kwestii uczuć jesteś nieprzejednana? Zanim odpowiesz, przeczytaj nasze za i przeciw.

  ola długołęcka
 • Co kobieta ma na myśli? Coś innego niż mówi!

  Co kobieta ma na myśli? Coś innego niż mówi!

  Dzięki potędze internetu i mediów społecznościowych do słownictwa na stałe weszły określenia typu: forfiter, co ja paczę, ale urwał. Codziennie pojawiają się nowe zabawne filmy i zdjęcia. Naszym faworytem ostatnich dni stał się słownik, przedstawiający prawdziwe znaczenie kobiecych słów. Śmieszny, ale jakże prawdziwy!

  Ola Długołęcka
 • Syndrom ciężkiego rozstania. Czy jest groźny?

  Syndrom ciężkiego rozstania. Czy jest groźny?

  Ataki paniki, bezsenność, problemy z kręgosłupem - za tymi dolegliwościami stoi stres związany z rozwodem i rozstaniem. Najlepszym przykładem potwierdzającym badania naukowców, oprócz ich analiz, może być pogarszająca się na oczach całego świata kondycja aktorki Demi Moore, która właśnie rozwodzi się z mężem.

  Ola Długołęcka
 • Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  To czy do twojego związku i sypialni wkradła się nuda, w dużej mierze zależy od ciebie i twojego partnera. Aby związek był pełen emocji warto nad tym popracować. Co można zrobić, aby nawet po latach życia razem, utrzymać wysoką temperaturę uczuć?

  spiro33
 • Co znaczą nasze erotyczne sny?

  Co znaczą nasze erotyczne sny?

  Czy śnisz o tym, że uprawiasz seks z inną osobą niż ze swoim mężczyzną? Nie martw się, nie znaczy to, że jesteś skłonna go zdradzić. Naucz się interpretować swoje sny, by dowiedzieć się czegoś o sobie samej i o swoim związku.

  wod
 • Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jaki tworzycie związek? Rozszyfruj go!

  Jesteś pewna, że razem z ukochanym tworzycie idealne odwzorowanie dwóch połówek jabłka - związek pełen harmonii i dopełniający się. Może okazać się, że to tylko Twoja wyobraźnia, bo znajomi uważają Was za układ przypominający wiecznie walczącego psa i kota. Miłosne związki doczekały się już wielu typologii - także zabawnych. Jaki układ tworzycie Wy?

  Ola Długołęcka
 • Z erotycznego życia kobiet

  Z erotycznego życia kobiet

  Co każda z nas powinna wiedzieć o swoim ciele, erotycznych potrzebach i seksualnym spełnieniu? Czy znasz swoje ciało i pragnienia? Czy żyjesz w zgodzie ze sobą i czy rozumiesz swoją seksualność? Przypominamy o czym każda z nas powinna wiedzieć.

  spiro33
 • Jak utrzymać związek na odległość?

  Jak utrzymać związek na odległość?

  Wraz z coraz szerszym zjawiskiem migracji ludzi, podróżujących, biorących udział w wymianach studenckich, pracujących za granicą, rośnie liczba tzw. związków na odległość. Osoby, które się na nie decydują wiedzą, że czeka ich wiele wyrzeczeń. Jeśli jednak para widzi wspólnie swoją przyszłość te wszystkie poświęcenia nie będą miały znaczenia. Oto zasady, które rządzą udanym związkiem na odległość.

  wod
 • Miłość, która wzbudza kontrowersje - najdziwniejsze przypadki

  Miłość, która wzbudza kontrowersje - najdziwniejsze przypadki

  Triada to nie to samo co trójkąt. Nie chodzi bowiem tylko o seks, ale także o uczucia. Mąż, żona i... drugi mąż to nie wszystkie osoby tej erotycznej układanki. A jak wygląda miłość karliczki z wysokim partnerem? Jest szalona! Nie mniej jak pomysł, by homoseksualizm tuszować heteroseksualnym małżeństwem.

  Ola Długołęcka
 • Romans w pracy - poznaj zasady

  Romans w pracy - poznaj zasady

  Gdy większość naszego czasu spędzamy w biurze, trudno jest pracownikom uniknąć flirtów, romansów i poważnych związków. Co zrobić, by znajdując miłość w pracy, nie stracić samej pracy?

  wod
 • Seks z przyjacielem - poznaj zasady

  Seks z przyjacielem - poznaj zasady

  Czy seks z przyjacielem jest dobrym pomysłem podaje się stale wątpliwość, jednak niektórym taka forma związku zdaje się odpowiadać. To rozwiązania zwłaszcza dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą się na jakiś czas angażować uczuciowo. Jeśli jesteś jedną z nich warto zapoznać się z zasadami rządzącymi takim układem, by czuć się w nim swobodnie i by w ostatecznym rozrachunku nikt nikogo nie zranił.

  wod
 • 6 typowo kobiecych manipulacji widzianych oczami mężczyzn
 • Czy Twój związek ma doła?

  Czy Twój związek ma doła?

  Jest mu smutno, czuje się źle, nic mu się nie chce? Jeśli Twój związek jest znudzony i poirytowany, to możliwe, że zawisły nad nim czarne chmury. Jak je rozpędzić?

  Ola Długołęcka
 • Męskie sprzątanie do poprawki

  Męskie sprzątanie do poprawki

  Walka o partnerstwo w związku nigdy nie ma końca. Z badań brytyjskich socjologów wynika, że kobiety spędzają przeciętnie trzy godziny tygodniowo na poprawianiu efektów sprzątania swoich partnerów...

  ola długołęcka
Więcej o:

partnerstwo