pogrzeb

 • Sennik: pogrzeb. Co oznacza sen o pogrzebie?

  Sennik: pogrzeb. Co oznacza sen o pogrzebie?

  Sennik: pogrzeb. Sen o pogrzebie, czy śmierci budzi grozę każdego z nas. Czasami śni nam się pogrzeb kogoś bliskiego, uczestniczymy w nim, widzimy mszę pogrzebową lub kondukt albo sami jesteśmy grzebani. Uspokajamy, że w senniku pogrzeb zazwyczaj nie oznacza niczego złego - przeciwnie, to najczęściej zapowiedź długiego i dostatniego życia. Jak jeszcze sennik interpretuje sen o pogrzebie?

  Anna Kowalczyk
 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Wiadomo, kiedy odbędzie się uroczystość pożegnania aktora
Więcej o:

pogrzeb

Wypowiedzi na forum o:

pogrzeb

 • Ateista a katolicki pogrzeb w rodzinie

  Ostatnio byłam na pogrzebie, gdzie syn nie uczestniczył w mszy za ojca, zorganizowanej przez wdowę, tylko w pogrzebie, który sam zorganizował, jest niewierzący, zgodził się jedynie na pogrzeb katolicki w sensie pochówku, krzyż itp. aby nie drażnić macochy. Czy zachował się niepoprawnie wobec ojca?

 • Ponowny pogrzeb

  Rodzaj małego grobowca po oficjalnym pogrzebie, ale przydomowym, po pewnym czasie (kilkudziesięciu latach) został przeciągnięty w inne miejsce i zakopany w ziemi bez oznakowania. Gdyby go wydobyć i postawić w dawnym miejscu, to czy konieczny jest ponowny pogrzeb? Religia ewangelicka.

 • Jak się ubrać na pogrzeb?

  Dziewczyny- w przyszłym tyg mam pogrzeb. Nikt z rodziny, znajoma z dawnej pracy. Ma być bardzo ciepło. Jak się ubrać? Czy czarna bluzka z krótkim rękawkiem i czarna plisowana ( lekko tiulowa) spódnica przed kostkę+ czarne sandałki może być? A paznokcie na jaki kolor? Myślałam też o letniej sukience,

 • Podroz do Polski na pogrzeb

  Czy wiecie moze, jakie sa obecnie regulacje dotyczace podrozy na pogrzeb bliskiej osoby do Polski. Jak jest z kwarantanna I Jamie documents sa potrzebne?

 • Tłumy na pogrzebie pedofila

  Ten kraj naprawdę zginie. Motłoch przyszedł na pogrzeb zwyrodnialca i zboczeńca, żeby go "pożegnać". Gdyby żył, gotowi by byli przyprowadzić mu własne dzieci żeby je pomolestował.

 • Jechałybyście na pogrzeb?

  Zmarł ojciec siostry wujecznej (córka siostry matki) z którą nie utrzymujemy jakichś zażyłych kontaktów prywatnie, ale widzimy się codziennie bo pracujemy w jednej firmie, rozmawiamy, jak coś trzeba to sobie pomagamy, a rodzinnie spotykamy się w większym gronie na weselach i pogrzebach. Jej ojciec

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  3-mamuska napisała: > Zreszta wpisz w google strój na pogrzeb latem dla kobiety i wyskoczy ci co pasu > je czy nie. Przejrzyj i wybierz coś z szafy co się nada. No własnie przejrzałam. I np wygooglowałam Torbicką, powszechnie uważaną za ikonę stylu i klasy w takich strojach na pogrzebach. Pierwsze

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  Nie idź wcale. Jeśli masz rozkminy typu jakie paznokcie na pogrzeb to szkoda słów.

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  Na ostatnim pogrzebie byłam w białych spodniach i czarnej bluzce. Kogo obchodzi twój kolor paznokci?

 • Re: Jak się ubrać na pogrzeb?

  Masz tak wyglądać by znajoma wstała z trumny i krzyknęła czyj to jest pogrzeb.Sorry za czarny dowcip.