ratujmy białe kozaczki

 • Ratujmy białe kozaczki - Forest

  Ratujmy białe kozaczki - Forest

  Forest chce udowodnić, że noszenie białych kozaczków nie jest modowym przestępstwem. Zobaczcie "Bikeje" w kilku wersjach.

  redakcja
 • Ratujmy białe kozaczki - Majkotka

  Ratujmy białe kozaczki - Majkotka

  Majkotka postanowiła zaprezentować swoje białe kozaczki i udowodnić, że nie trzeba zestawiać ich z różową spódniczką i długimi tipsami.

  redakcja
 • Ratujmy białe kozaczki - Marzik

  Ratujmy białe kozaczki - Marzik

  Marzik (Marzena) postanowiła udowodnić, że białe kozaki można stylowo zestawić. Swoją stylizację nazwała Snow white (Królewna śnieżka). Przekonuje Was?

  redakcja
 • Ratujmy białe kozaczki - Riennahera
 • Ratujmy białe kozaczki - Pananna
 • Ratujmy białe kozaczki!

  Ratujmy białe kozaczki!

  Ratowaliśmy róż, uratujmy więc i białe kozaczki. Pokażcie, że można je stylowo zestawić! Udowodnijcie, że nie muszą być synonimem kiczu! Potraficie?

  redakcja
 • Ratujmy białe kozaczki - luksus od Emilio Pucci

  Ratujmy białe kozaczki - luksus od Emilio Pucci

  Jasne kozaki dzielą społeczeństwo na zwolenników i zagorzałych przeciwników. Czyżby jednak było tak tylko w Polsce? Włoska marka Emilio Pucci na jesień/zimę proponuje długie, kremowe buty. To hit czy kit?

  redakcja
Więcej o:

ratujmy białe kozaczki

 • Ratujmy białe kozaczki w "Pytaniu na śniadanie"

  Białe kozaczki wcale nie muszą być kiczowate! Lula postanowiła stawić czoła modowemu mitowi, który krąży wokół tych butów! Najwięksi projektanci już udowodnili, że wspaniały projekt broni się sam, a białe kozaki mogą być bardzo gustowne. Teraz czas, żebyśmy w to uwierzyły. Lula ("prywatnie"

 • Ratujmy białe kozaczki!

  białych kozaczkach lub fotografie stylowych białych kozaków. Przesyłajcie je na nasz adres street@g.pl. Białe kozaczki REGULAMIN Akcji "Ratujmy białe kozaczki" § 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem akcji pod nazwą "Ratujmy białe kozaczki" jest Agora S.A., z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerskiej 8/10

 • Ratujmy białe kozaczki - Forest

  Zawsze odpowiadało mi jasne obuwie, czy to białe, kremowe czy beżowe i nie zamierzam z tego rezygnować. Nie uważam BK za zbrodni na modzie, niestety tylko w naszym kraju cieszą się tak niechlubną sławą." - napisała Forest. Białe kozaczki i nasza akcja ratunkowa.

 • Ratujmy białe kozaczki - Majkotka

  Białe kozaczki przez dłuższy czas uważałam za rzecz która w mojej szafie nie znajdzie się nigdy:) Przekonałam się jednak do nich gdy znalazłam w szafie mamy parę którą kupiła kilka lat temu. Zestawiłam je z białymi rurkami Tally Weijl i sweterkiem z H&M. Doszłam do wniosku że białe buty mogą być

 • Ratujmy białe kozaczki - Pananna

  Pananna zdecydowała się wysłać nam zdjęcia jasnych kozaczków, które znalazła w internecie oraz udowodnić, że gwiazdy też noszą białe kozaki. Co Wy na to?

 • Ratujmy białe kozaczki - Riennahera

  Odważna Riennahera przesłała nam swoje zdjęcie w białych kozaczkach od Dorothy Perkins. Kiedy kupowałam je z przeceny nie wiedziała nawet o złych skojarzeniach związanych z białymi kozakami. Nigdy się jednak tym nie przejmowała. buty jak każde inne:)" - twierdzi blogerka. Riennahera prowadzi bloga

 • Ratujmy białe kozaczki - luksus od Emilio Pucci

  Wysokie kozaki są jednym z "must have " sezonu. Emilio Pucci proponuje je w nietypowym kolorze. Kremowe buty raczej nie nadają się na jesienno-zimową pluchę. Wykonane są z kilku pozszywanych ze sobą kawałków skóry. Mają metaliczny 10 centymetrowy obcas. Z tyłu są rozcięte, by łatwiej je było włożyć.

 • Wpadki: Padma Lakshmi prezentuje kiczowatą twarz bieli

  Cała stylizacja przywodzi nam na myśl modę lat 70. W tamtym okresie modne były szerokie, falbaniaste suknie z delikatnych materiałów, noszone właśnie do skórzanych kozaków. Taki kontrast (delikatny materiał zestawiony z masywnymi butami) często prezentował się bardzo ciekawie. Jednak nikt nie

 • Kozaczki Marc by Marc Jacobs

  " Ratujmy białe kozaczki ". Jednak niewiele osób ma odwagę, by przeciwstawić się utartym schematom. Może w tej walce pomogłyby białe kozaczki sygnowane nazwiskiem Marca Jacobsa? Buty z kolekcji Marc by Marc Jacobs zrobione są z jasnoszarego zamszu, który wygląda jak biały. Kozaczki mają z boku paski dzięki