romans

 • Romanse to książki dla głuptasek? A więc jestem głuptaską!
 • "Zdradziłam męża, ale cena jaką za to płacę jest zbyt wysoka" [LIST]
 • Wam też nie układa się w łóżku? Brak orgazmów, seks bez zabezpieczeń, niechciane ciąże... to wszystko wina harlequinów!
 • Oczy szeroko zamknięte, czyli historia męża randkującego w sieci [LIST]
 • 13 tekstów, których wolałabyś nie usłyszeć od kochanka

  13 tekstów, których wolałabyś nie usłyszeć od kochanka

  Romans. Bywa przyjemny. Najczęściej jednak jest strasznie przewidywalny. Po pierwszych uniesieniach zaczynasz chcieć od kochanka więcej. A wtedy on zaczyna się wić jak piskorz. Oto kilka tekstów, których pewnie wolałabyś od niego nie usłyszeć (bo oznaczają, że na dłuższą metę nic z tego nie będzie).

  Anka Rączkowska
 • Jak romansować, aby nie ucierpiał na tym oficjalny związek? Pół żartem, pół serio
 • Seks w małym mieście odc. 67: sanatoryjne romanse w Piasecznie

  Seks w małym mieście odc. 67: sanatoryjne romanse w Piasecznie

  Podobno w sanatoriach na jednego pana przypada nawet kilka pań. Chcecie wiedzieć co tam się dzieje? Tym razem zapytałyśmy mieszkańców Piaseczna, czy wakacyjne wyjazdy do kurortów sprzyjają romansom. Czy znają osobiście takie przypadki? A może im samym zdarzyły się jakieś przygody?

  Dellfina i Dorota
 • Dlaczego warto przeżyć romans?

  Dlaczego warto przeżyć romans?

  Przyspieszone oddechy, zauroczenie i zawroty głowy przy pocałunku na jednym krańcu, a na drugim: nasza mała stabilizacja, z domowymi kapciami i odgrzanym rosołem. Czyż nie jest cudownie romansować zamiast gnić na kanapie obok do bólu znanego partnera?

  Linda Lovelace
 • Seks z eks (nie jest dla beks)

  Seks z eks (nie jest dla beks)

  Podobno nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki. I kto by do rzeki bez potrzeby wchodził - mokro bywa również w zupełnie innych rejonach. Kto pociągał nas kiedyś, nadal może być atrakcyjny i od "kopę lat cię nie widziałem" do "hop do łóżka" z byłym chłopakiem, mężem czy gachem naprawdę niedaleko. Tylko po co nam taka powtórka z rozrywki?

  Linda Lovelace
 • Uwodzicielko, co kompensują Ci mężczyźni?

  Najpierw zamieszanie w definiowaniu kobiecości wywołała nasza redakcyjna Rączka. Teraz swoje trzy grosze do dyskusji dorzuca Czytelniczka. Opisuje jeszcze jeden typ kobiet. Eufemizmem będzie stwierdzenie, że trochę ich nie lubi. O kim mowa? O notorycznych uwodzicielkach. Oczywiście, ma swoje powody.

  Nadesłane do redakcji
 • Romansowanie z młodszym - tego mi było trzeba!

  Romansowanie z młodszym - tego mi było trzeba!

  Stary mężczyzna z młodą kobietą u boku nikogo już nie dziwi i rzadko wywołuje lawinę komentarzy. Co jednak, gdy sytuacja się odwraca? Czy dojrzałej kobiecie wypada zadawać się z "młokosem"? Czy to ma szansę wyjść poza romans? Niekoniecznie, ale przynajmniej nasza Czytelniczka nieźle się bawi.

  Nadesłane do redakcji
 • Inspiracje kobietą

  Inspiracje kobietą

  Od wieków skomplikowana natura kobiet była inspiracją dla artystów. Fascynowała i pobudzała ich do twórczego działania. Dzięki zachwytowi a przede wszystkim uczuciom jakie w nich budziły przyczyniły się do powstania dzieł pięknych i wybitnych w każdej dziedzinie sztuki.

  Anna Karolina Koman
 • Seksualność w kinie

  Seksualność w kinie

  Sekretarka, kura domowa, pianistka, baletnica, emerytka, pracownica zakładu pogrzebowego - oto kobiety seksualne. Ich płeć jest dla nich często krępująca, ich zachowań nie utożsamiamy z czymś "typowo kobiecym". Portrety tych kobiet łamią stereotypy. To nie tylko kobiety, ale także istoty seksualne: kochanki, onanistki, lesbijki, masochistki, nekrofilki. Co jest bardziej szokujące: seks z martwym mężczyzną czy lesbijska fascynacja 70-latki?

  Voca Ilnicka
 • Atrakcyjny nieznajomy w łóżku

  Atrakcyjny nieznajomy w łóżku

  Seks z nieznajomym, najlepiej latem i na wakacjach, to jedna z najpopularniejszych fantazji erotycznych kobiet. O czym warto wiedzieć angażując się w przygodę seksualną z tajemniczym kochankiem?

  spiro33
 • Zmieniły fryzurę dla roli

  Zmieniły fryzurę dla roli

  Nie od dziś wiadomo, że trud się opłaca. Charakterystyczne role widzom na długo zostają w pamięci. W naszej galerii aktorki, które dla roli zmieniły diametralnie swoją fryzurę.

  red
 • Ich kochankami są tylko piękne i znane kobiety

  Ich kochankami są tylko piękne i znane kobiety

  W naszej galerii przedstawiamy znanych aktorów, którzy dość często wymieniają partnerki. Zazwyczaj są to panie z pierwszych stron gazet. Poznaj mężczyzn, którzy gustują tylko w gwiazdach.

  spiro33
 • Wielka
 • Jennifer Aniston. Najgorętsza kobieta świata

  Jennifer Aniston. Najgorętsza kobieta świata

  Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston, została doceniona przez amerykańskim mężczyzn. 42-letnią aktorka otrzyma nagrodę Decade of Hotness dla jednej z "najgorętszych" kobiet na świecie, przyznawaną przez widzów stacji Spike TV.

  kk
 • Co ukrywają? Poznaj tajemnice gwiazd

  Co ukrywają? Poznaj tajemnice gwiazd

  Madonna spotykające się z byłym mężem Whitney Houston i Cher na randce z Tomem Cruisem? Wszystko jest możliwe w świecie show biznesu. Zdradzamy tajemnice gwiazd.

  spiro33
 • Zabawy przyjemne i pożyteczne

  Zabawy przyjemne i pożyteczne

  Masturbacja to fantastyczna zabawa dla wszystkich a także fundament, na którym osadzamy swoją seksualność. Dzięki masturbacji uczymy się budowy i reakcji naszego ciała, tego, co nam sprawia przyjemność, a co nie, tego, jak osiągnąć orgazm. Masturbacja to - można powiedzieć - zabawy przyjemne i pożyteczne. Ale wiele osób masturbacji się wypiera, nie akceptuje, a nawet ją potępia. Dlaczego tak jest?

  Voca Ilnicka
Więcej o:

romans