rozstanie

 • Rzucił narzeczoną tuż przed ślubem. Powód? Tort weselny

  Rzucił narzeczoną tuż przed ślubem. Powód? Tort weselny

  Pan młody zdecydował się odwołać ślub tuż przed samą ceremonią zaślubin. Wszystko przez kłamstwo panny młodej na temat... tortu weselnego. - Wiedziałem, że odwołanie ślubu spowoduje więcej dramatu, ale nie miałem zamiaru poślubić kogoś, kto właśnie pokazał swoją prawdziwą twarz - tłumaczył mężczyzna. Całą historią podzielił się na TikToku, a nagranie obejrzało już ponad 5 mln użytkowników.

  redakcja
 • Jak się odkochać? To bolesne, ale przez te etapy musisz przejść po rozstaniu

  Jak się odkochać? To bolesne, ale przez te etapy musisz przejść po rozstaniu

  Zakochujemy się błyskawicznie, jednak odkochać się już wcale nie jest tak łatwo. Na zaleczenie złamanego serca często trzeba poświęcić znacznie więcej czasu, szczególnie wtedy, gdy rozstajemy się z kimś, z kim w związku byliśmy przez dłuższy czas. Oto pięć etapów, przez które trzeba przejść, by uporać się z rozstaniem.

  redakcja
 • 5 bzdur, w które wierzysz wracając do swojego eks. Dobrze je zapamiętaj

  5 bzdur, w które wierzysz wracając do swojego eks. Dobrze je zapamiętaj

  Wiele kobiet próbuje wracać do związku, który już się zakończył. Liczą bowiem, że partner się zmienił, albo tym razem będzie inaczej. Oczywiście są takie relacje, w których warto rozważyć powrót i dać sobie szansę. Jest to jednak rzadkość. W większości przypadków to po prostu strata czasu.

  redakcja
 • Żenujące zachowania byłych partnerów. "Zażądał zwrotu zabawek, które kupił naszemu dziecku"
 • Jak sobie pomóc po rozstaniu? Te sposoby warto znać

  Jak sobie pomóc po rozstaniu? Te sposoby warto znać

  Jak pomóc sobie po rozstaniu? Koniec związku to niełatwy moment w życiu. Jesteś na początku trudnej drogi, ale po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedziała, co robić, by przetrwać. Pamiętaj też, że w trudnych sytuacjach zawsze warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nie bój się prosić o pomoc.

  AR
 • Johnny Depp chciał spalić i utopić Amber? Ujawniono sms-y aktora

  Johnny Depp chciał spalić i utopić Amber? Ujawniono sms-y aktora

  O rozstaniu Amber Heard i Johnnego Deppa jest głośno już od jakiegoś czasu. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec batalii pomiędzy byłymi kochankami. Na jaw wyszły obciążające Johnnego Deppa sms-y z pogróżkami kierowanymi pod adresem Amber.

  JN
 • "Muszę mieć jakieś patoskrypty" vs. "Powinnaś się cieszyć". Jak różnimy się w przeżywaniu miłości od naszych rodziców?
 • Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania

  Znak zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania

  Znasz osoby, które rozstanie z drugą połówką przeżywają nawet kilka lat? Każde kolejne jest nie mniej dramatyczne, pełne łez i załamań? Z kolei inni rozstają się w zgodzie i od razu zaczynają znowu randkować? Sprawdź, które znaki zodiaku najgorzej znoszą rozstania.

  JN
 • "Jeśli kobieta uważa, że nie może pokazać się mężczyźnie bez sztucznych rzęs, to chyba ma problem"
 • "Tydzień po tym, jak okazało się, że jestem w drugiej - planowanej - ciąży, partner mnie zostawił"

  "Tydzień po tym, jak okazało się, że jestem w drugiej - planowanej - ciąży, partner mnie zostawił"

  Weronika w swojej drugiej, a do tego planowanej, ciąży została sama i musiała zmierzyć się z odrzuceniem i rozpadem swojej rodziny. Po kilku latach turbulencji partner wrócił do niej i odbudowali na zgliszczach swój związek. - Opowiadam moją historię, bo może być ona pomocna dla kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji - podkreśla Weronika.

  Bożena Kowalkowska
Więcej o:

rozstanie