rozwód

 • Roszczeniowe trzydziestki - jakie są i czego chcą?

  Roszczeniowe trzydziestki - jakie są i czego chcą?

  Wdrapują się po szczeblach kariery, mają niebotyczne oczekiwania względem świata i mężczyzn, a potem się dziwią, że nikt ich nie chce pokochać. Księżniczki jakieś! Takie są przynajmniej Roszczeniowe Trzydziestki z Facebooka. Niby wymyślone, ale jakby dobrze znajome.

  Ola Długołęcka
 • Nie krytykować, nie ograniczać, nie chodzić w dresie - Lew-Starowicz o błędach, które niszczą związki [RANKING]

  Nie krytykować, nie ograniczać, nie chodzić w dresie - Lew-Starowicz o błędach, które niszczą związki [RANKING]

  Seksuolog Lew-Starowicz po raz kolejny został odpytany z wiedzy o miłości przez Krystynę Romanowską. Tym razem specjalista radzi, jak walczyć o związek, bo "Wszystko da się naprawić" - twierdzi w książce pod tym tytułem. W cytowanych fragmentach przytaczamy najbardziej powszechne błędy, jakie wg seksuologa popełniamy w związkach i miłości. Zgadzacie się z nim?

  Ola Długołęcka
 • Selfie rozwodowe - celebracja rozstania, podziękowanie partnerowi? Psycholog komentuje: - To tłumienie uczuć

  Selfie rozwodowe - celebracja rozstania, podziękowanie partnerowi? Psycholog komentuje: - To tłumienie uczuć

  Coraz więcej par rozstaje się w przyjaźni, a tuż po wyjściu z sądu chwali się rozwodowym selfie. Internauci przekonują, że rozwód wcale nie musi być bolesnym przeżyciem. Psycholog celnie zauważa: - W dzisiejszym świecie nie zawsze jest miejsce na tzw. negatywne emocje. Dla ludzi ważne stało się nie to, jacy są i jak się czują, ale w jaki sposób się prezentują.

  Paulina Mudant-Siwicka
 • 'Tsunami rozwodowe czterdziestolatków'. W których miastach ludzie najczęściej się rozwodzą?

  "Tsunami rozwodowe czterdziestolatków". W których miastach ludzie najczęściej się rozwodzą?

  - Fala rozwodów ogarnęła obecnych 40-latków. W ciągu 2 ostatnich lat posypały się pary, które pobrały się dość wcześnie, wszyscy dzieciaci. Panowie wrócili na stare śmieci albo żony ich pogoniły, albo poczuli drugą młodość i zaczęli szaleć. Normalnie Tsunami rozwodowe czterdziestolatków. Trudno nie zgodzić się z tą internautką. Przyjrzeliśmy się, w których miastach ludzie najchętniej i najczęściej się rozwodzą.

  Paulina Mudant-Siwicka, źródło: mojapolis.pl
 • Singielka koło 50. Jak zaczynać wszystko od nowa?

  Singielka koło 50. Jak zaczynać wszystko od nowa?

  Choć nasz konkurs " Czego tak naprawdę pragną kobiety" już się skończył, publikujemy list, który uważamy za interesujący. Z różnych powodów. Poznajcie Czytelniczkę, która właśnie zaczyna wszystko od nowa.

  Nadesłane do Redakcji
 • Najgorsze jest życie w letargu!

  Najgorsze jest życie w letargu!

  Czy miłością do dziecka można tłumaczyć lęk przed podjęciem ważnej, życiowej decyzji? Czytelniczka dołożyła swój głos w dyskusji o byciu razem w imię dobra dziecka. Stan ten nazwała letargiem.

  Nadesłane do Redakcji
 • Wyznania zimnej suki, czyli moje prawo do szczęścia

  Wyznania zimnej suki, czyli moje prawo do szczęścia

  Czy na nieszczęściu jednej kobiety można zbudować własne? I czy jednocześnie warto tkwić w związku, w którym tylko jedna strona kocha? List naszej Czytelniczki na te pytania nie odpowie, ale z pewnością skłoni Was do zadania kolejnych.

  Nadesłane do Redakcji
 • Dlaczego wielu dobrze zarabiających mężczyzn unika płacenia alimentów?
 • On uznał, że jednak nie chce dziecka i potrzebuje czasu

  On uznał, że jednak nie chce dziecka i potrzebuje czasu

  Aż trudno uwierzyć, że takie historie dzieją się naprawdę. Facet, który porzuca ciężarną żonę i stwierdza, że jednak dziecka nie chce, zasługuje na potępienie a nie - usprawiedliwienia.

  Nadesłane do redakcji
 • Nowe życie po rozwodzie - nie wiem, czego chcę

  Nowe życie po rozwodzie - nie wiem, czego chcę

  Jak poradzić sobie po rozwodzie, szczególnie, gdy trzeba codziennie w pracy widywać byłego męża z nową partnerką? Czytelniczka obawia się, czy poradzi sobie z tak trudną sytuacją.

  Nadesłane do Redakcji
 • Córka męża - kim ja miałabym dla niej być?

  Córka męża - kim ja miałabym dla niej być?

  Zazwyczaj dzieci nie akceptują nowych partnerek ojców, co bywa w wielu związkach problemem. W sytuacji opisanej przez Czytelniczkę jest zupełnie inaczej - poziom akceptacji jest według niej aż za duży.

  Nadesłane do Redakcji
 • Kiedy tabletka na ból głowy już nie pomaga

  Każdy ma lepsze i gorsze dni - wiadomo. A strach ma wielkie oczy. Czytelniczka dzieli się z nami spostrzeżeniami na temat rozwodu, układania sobie życia po nim i strachu, jaki wiąże się z zaczynaniem od nowa.

  Nadesłane do Redakcji
 • Niewierny mąż zawiódł mnie ponownie

  "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - Czytelniczka niestety nie zapamiętała sobie tej maksymy i srodze się zawiodła na byłym mężu.

  Nadesłane do Redakcji
 • Wakacje dzieci z 'przyjaciółką' taty

  Wakacje dzieci z "przyjaciółką" taty

  Nasz Czytelniczka dzieli się dylematem, przed jakim przyszło jej stanąć: godzić się, czy nie godzić na wyjazd wakacyjny dzieci z ojcem i jego kochanką?

  Nadesłane do Redakcji
 • Jeszcze nie niedzielny tatuś odpowiada na zarzuty

  W odpowiedzi na list o "niedzielnych" tatusiach przyszła emocjonalna wypowiedź pewnego mężczyzny, który stara się przekonać swoją "jeszczeżonę", by pozwoliła mu na normalne kontakty z dziećmi. Bo nie chce być "niedzielnym" tatusiem.

  Nadesłane do Redakcji
 • Niedzielni tatusiowie. Dlaczego tak bardzo mnie wkurzają?

  "Przeczytałam list dziewczyny, która po latach odnalazła ojca i jak mniemam, od razu sens życia. Coś ci powiem, ze szczerego serca. Nie mów tego swojej matce." - tak zaczyna się list, który przyszedł do redakcji. Potem wcale nie jest przyjemniej. Przekonajcie się zresztą.

  Nadesłane do Redakcji
 • Poznałam swojego ojca, gdy skończyłam 30 lat

  Zdarza się, że ludzie rozwodzą się tak wcześnie, że dziecko nie ma szans pamiętać ojca. Tym bardziej jeśli zraniona matka robi wszystko, aby ojciec nie miał dostępu do jej dziecka. Niektórzy potem tego ojca odnajdują. Niektórzy nawet nie szukają. Dostałyśmy list od Czytelniczki, która swojego ojca odszukała.

  Nadesłane do Redakcji
Więcej o:

rozwód

 • Arciuch nie dostanie rozwodu?

  Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie Bartka Kasprzykowskiego i Agnieszki Kościuszko. Była żona aktora złożyła pozew, ponieważ dowiedziała się o romansie Bartka i Tamary Arciuch. Aktorka nie przyznała publicznie, że łączy ją z Bartkiem coś więcej niż przyjaźń, ale gdy media

 • Najgłośniejsze rozwody polskich gwiazd

  Przedstawiamy wam zestawienie najgłośniejszych rozwodów polskiego show-biznesu. Te rozstania śledziła cała Polska. W zestawieniu znaleźli się również rozwodnicy rekordziści. Michał to nasz rekordzista. Już trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była piosenkarka Magda Femme. Drugą

 • Ich życie zaczęło się po rozwodzie

  . Jej życie nabrało rozpędu, aż przyszedł czas na nową miłość, którą okazał się Marek Kujawa. Nadszedł jej czas, wygląda coraz piękniej, jej stylizacje zachwycają, ma pewną pozycję zawodową i znowu się zakochała! Projektantka wyszła za mąż mając zaledwie 23 lata. Podjęła decyzję o rozwodzie, kiedy stwierdziła

 • Górniak żałuje rozwodu z Darkiem?

  . Teraz nie jest już tak kolorowo. Po ogłoszeniu wyroku sądu w Edycie coś pękło. Chyba dopiero wtedy dotarło do niej, że znowu jest sama, a u jej boku nie ma żadnej osoby, która - oprócz syna - kocha ją bezgranicznie - twierdzi informator "Faktu". Edyta sama wystąpiła o rozwód, więc teraz pretensje może mieć

 • Sennik: rozwód

  Starać się o rozwód - paradoksalnie wbrew temu, co widzimy w śnie, czeka nas długie, szczęśliwe i trwałe małżeństwo. Brać rozwód - pragniemy dokonania dużych zmian w swoim życiu, możliwe, że nie jesteśmy zadowoleni z naszego związku i podświadomie pragniemy od niego uciec. Widzieć czyjś rozwód

 • Kasia Figura: Rozwodu nie będzie

  z tym związanej zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Rozwodu nie będzie. Za to w tym roku będziemy hucznie świętować 10. rocznicę ślubu - dementuje Kasia.

 • Najgłośniejsze rozwody gwiazd

  jest z Angeliną Jolie, Jennifer nie potrafi ułożyć sobie życia. Po 10 latach małżeństwa w lutym 2001 roku Cruise wniósł do sądu pozew o rozwód. Za powód podał "niemożliwe do pogodzenia różnice charakterów". Obecnie Tom związany jest z Katie Holmes, a Nicole z Keithem Urbanem. Na nic się zdały publiczne

 • Rozwód kościelny - w jakich przypadkach jest możliwy?

  Rozwód kościelny - coraz częstsze zjawisko Zgodnie z doktryną Kościoła Katolickiego związek małżeński powinien być trwały i nierozerwalny. Życie pisze czasami jednak inne scenariusze i nie każda para ma możliwość realizacji takiego planu. Polacy coraz częściej decydują się na wystąpienie o rozwód

 • Kayah i Rinke biorą rozwód!

  Wydawało się, że to się nigdy nie stanie. Że za bardzo sobie cenią wspólne interesy oraz święty spokój. A tu taka niespodzianka - Kayah i Rinke Rooyens najprawdopodobniej biorą rozwód. Sprawa jest już w toku. Chcą się rozwieść w zgodzie i bez rozgłosu. Zresztą zawsze się dobrze dogadywali - mówi