ryan gosling

 • Marzenia się spełniają. Wieczór panieński z Jamie Dornanem i Ryanem Goslingiem? To możliwe!

  Marzenia się spełniają. Wieczór panieński z Jamie Dornanem i Ryanem Goslingiem? To możliwe!

  Założymy się, że nie istnieje kobieta na świecie nie oparłaby się romantycznemu Noah z Pamiętnika i seksownemu Christianowi z 50 twarzy Greya. Zastanawiałaś się kiedyś, co by było, gdyby któryś z nich odwiedził cię podczas wieczoru panieńskiego lub imprezy urodzinowej? Pewnie myślisz, że to niemożliwe. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: obaj są w zasięgu twojej ręki i to na dłuższą chwilę!

  Karolina
 • Ryan Gosling? Nie, to jego sobowtór. 'Brat bliźniak' aktora mieszka za naszą zachodnią granicą
 • O samotności, która może popchnąć na skraj szaleństwa

  O samotności, która może popchnąć na skraj szaleństwa

  Są filmy, które stają się pretekstem do spojrzenia na świat i siebie inaczej. Uważniej. Taka jest właśnie "Miłość Larsa?. Wiem, że nie jest to nowość, ale porusza temat szczególnie aktualny w okresie świątecznych i noworocznych spotkań - samotność.

  Miss Olgu
 • Jeden powód, by wziąć w swe ręce książkę o stu powodach miłowania Ryana Goslinga

  Jeden powód, by wziąć w swe ręce książkę o stu powodach miłowania Ryana Goslinga

  Pragnę z tego miejsca gorąco podziękować wydawcy książki "100 powodów by kochać Ryana Goslinga", że zrobił co w jego mocy, bym w sytuacji, gdy znajdę się na bezludnej wyspie, bez dostępu do internetu lub zwyczajnie padnie prąd i mój komputer lub telefon nie wydolą - bym mogła zapalić świeczkę i popatrzeć na bożyszcze.

  Gosia
 • Kontrowersje wokół najseksowniejszego mężczyzny świata Adama Levine'a

  "Ładny chłopak, ale żeby od razu seksowny?"; "Wie o tym, że świetnie wygląda, dlatego dla mnie traci swój cały urok" - to tylko dwie z lżejszych i nawet dość pochlebnych opinii na temat Adama Levine'a, wokalisty Maroon 5, który został wybrany przez magazyn "People" Najseksowniejszym żyjącym mężczyzną świata.

  Ola Długołęcka
 • Zaadoptuj faceta - akcja, na której hasło unosimy brwi

  Zaadoptuj faceta - akcja, na której hasło unosimy brwi

  Zaadoptuj faceta - z taką akcją wystąpiły kobiety, które mają dość rankingów na najseksowniejsze, najpiękniejsze i inne naj. Co ma jednak adopcja do mężczyzn? I dlaczego wygląda jak wirtualny sklep?

  Ola Długołęcka
 • 'Tylko Bóg wybacza' - potrójna recenzja nowego filmu z Ryanem Goslingiem

  "Tylko Bóg wybacza" - potrójna recenzja nowego filmu z Ryanem Goslingiem

  Nie wchodzi się trzy razy do tej samej rzeki - nie ma też sensu trzy razy pisać o jednym filmie. A jednak, jednak - istotne jest dostosowanie przekazu do odbiorcy więc moją recenzję najnowszego obrazu Nicolasa Windinga Refna kieruję do trzech grup: fanek Goslinga, filmoznawców i tzw. zwykłych ludzi (podobno istnieją naprawdę).

  Kasia
 • Pięć sposobów na zdobycie jego maila

  Kobiety flirtują, wysyłają sygnały, zarzucają sieci. Czy równie skutecznie potrafią podrywać? Sprawdzamy i konfrontujemy artykuły z radami, jak go wyrwać.

  ola długołęcka
Więcej o:

ryan gosling