strefy erogenne

 • Nasze ulubione pozycje

  Nasze ulubione pozycje

  Sekretem najgłębszych przeżyć seksualnych i udanego życia intymnego jest m.in. właściwe dopasowanie pozycji seksualnej do warunków intymnych partnerów. W naszej galerii ulubione seks pozycje.

  kk
 • Warsztaty z seksu tantrycznego - czy poprawią twoje życie seksualne?
 • Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Wcale nie chodzi o to, że kobiety nie godzą się na trójkąty i seks w miejscach publicznych. Przekonaj się, co w sypialni jest niemile widziane.

  Ola Długołęcka
 • 5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  5 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po zerwaniu

  Rozstanie z partnerem to zazwyczaj nie najciekawszy etap w życiu. Często zupełnie nie wiemy jak radzić sobie bez drugiej połówki, tęsknimy i w przypływie emocji popełniamy błędy. Zobacz czego lepiej nie robić po zerwaniu.

  spiro33
 • Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Seks poza łóżkiem - kiedy podniecający?

  Dla niektórych seks w innym miejscu niż łóżko jest mocnym przeżyciem, dla innych dopiero taki w samolotowej toalecie lub taksówce to szczyt erotycznych doznań. Gdzie najczęściej się kochamy?

  Ola Długołęcka
 • Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  Sposoby na nudę w kilkuletnim związku

  To czy do twojego związku i sypialni wkradła się nuda, w dużej mierze zależy od ciebie i twojego partnera. Aby związek był pełen emocji warto nad tym popracować. Co można zrobić, aby nawet po latach życia razem, utrzymać wysoką temperaturę uczuć?

  spiro33
 • Z erotycznego życia kobiet

  Z erotycznego życia kobiet

  Co każda z nas powinna wiedzieć o swoim ciele, erotycznych potrzebach i seksualnym spełnieniu? Czy znasz swoje ciało i pragnienia? Czy żyjesz w zgodzie ze sobą i czy rozumiesz swoją seksualność? Przypominamy o czym każda z nas powinna wiedzieć.

  spiro33
 • Seks singielek - wibratory, filmy porno czy kochanek na telefon?
 • Prawo do seksu - co wolno Polakom, a czego nie Amerykanom?

  Prawo do seksu - co wolno Polakom, a czego nie Amerykanom?

  Życie seksualne to nie tylko namiętność, pociąg i ekstaza, ale także regulacje prawne. Jak i gdzie się kochać, żeby nie trafić do aresztu? Czym różni się prawo polskie od amerykańskiego?

  Ola Długołęcka
 • Sceny miłosne oczami aktorów

  Coraz większe dawki seksu i nagości w filmach skłaniają do zastanowienia się nad tym, czy to jeszcze gra aktorska, czy już prawdziwe życie?

  ola długołęcka
 • Udany związek po ślubie?

  Udany związek po ślubie?

  Jak to jest, że większość z nas narzeka, że po ślubie to już nie to samo? Co się właściwie zmienia? Przecież o związek można dbać i zabiegać na każdym jego etapie. Co jest najważniejsze w związku dwojga ludzi? O czym warto pamiętać na co dzień, aby partner widział, że nie tylko kochamy, ale też staramy się?

  spiro33
 • Mini przewodnik po seksualnych dziwactwach
 • Jesienią rozbudź zmysły

  Jesienią rozbudź zmysły

  Seks bez dotyku, zapachu, smaku byłby nijaki i bezbarwny. To nasze zmysły odpowiadają za seksualną ekstazę. Długie, jesienne wieczory to idealny moment, by rozpalić je na nowo.

  kk
 • Erotyczny trening - ćwicz mięśnie Kegla

  Erotyczny trening - ćwicz mięśnie Kegla

  Mięśnie te współuczestniczą w podtrzymywaniu macicy i kontrolowaniu pęcherza, wpływają również na doznania seksualne. Warto je ćwiczyć szczególnie podczas ciąży i po urodzeniu dziecka.

  kk
 • Seks poprawia płodność, figurę, nastrój. Co jeszcze?

  Seks poprawia płodność, figurę, nastrój. Co jeszcze?

  Podobno słońce i lato mocno wpływa na libido. Latem zwiększa się poziom testosteronu i częściej mamy ochotę na igraszki. Seks z ukochaną osobą to nie tylko przyjemność, ale pożytek dla zdrowia i zadowolenia z życia.

  spiro33
 • Kara za seks - ale tylko dla kobiet

  Kara za seks - ale tylko dla kobiet

  Nie ma dla nas rozkoszy za darmo. Kobieta za seks ponosi karę. Bulwersuje cię to? Wydaje ci się niedorzeczne, idiotyczne, naciągane? Przecież twój facet po seksie nie każe ci stać w kącie ani klęczeć na grochu.

  Voca Ilnicka
 • Afrodyzjaki czyli jedzenie i seks

  Afrodyzjaki czyli jedzenie i seks

  Od wieków istnieje przekonanie, że niektóre produkty mogą być naturalnymi metodami rozbudzania zmysłów i pożądania. Uważa się, że tzw. afrodyzjaki wpływają na nasilenie odczuwania bodźców i zwiększenie sprawności seksualnej.

  kk
 • Jak łatwo pomylić seks z miłością?

  Jak łatwo pomylić seks z miłością?

  Ile razy słyszałaś, że kobiety uprawiają seks tylko z miłości? Że nie potrafią - tak jak mężczyźni - po prostu zaszaleć, żeby przeżyć trochę przyjemności, bo przede wszystkim potrzebują wielkiego uczucia?

  Voca Ilnicka
 • Odzyskałam cipkę

  Odzyskałam cipkę

  Ponoć język polski w ogóle się nie nadaje do tego, żeby rozmawiać o seksie i intymności. Bo brzydki, wulgarny albo infantylny. Bo brakuje ładnych słów, ładnych określeń.

  Voca Ilnicka
 • Ogród wagin

  Ogród wagin

  Moimi ulubionymi kwiatami są piwonie. Ale wiem, że inni wolą róże, lilie czy tulipany. Jednak bez względu na wszystko pewnie żadna z nas nie wybrałaby się z nożycami do ogrodu, żeby tam "poprawiać" dzieło matki natury. Dlaczego więc dajemy sobie przyciąć własne płatki, poprawiając naturę, żeby być bardziej "sexy" między nogami?

  Voca Ilnicka
Więcej o:

strefy erogenne

 • Strefy erogenne: droga do jej orgazmu

  moje uszy, podnieca mnie to, jak nic innego. Dlatego z całą pewnością są moją strefą erogenną. Gdy pieści mi uszy, to jest tak, jakby masował całe ciało - zwierzała się modelka i aktorka Rebecca Romijn-Stamos. - Ale nie przesadzaj ze śliną, nie mogę mieć wrażenia, jakbym się topiła - ostrzega Ewka

 • Czy kobiety i mężczyźni mają różne strefy erogenne?

  Czy kobiety i mężczyźni mają różne strefy erogenne? Tak Ale i wśród jednej płci jest to bardzo zindywidualizowane. U kobiet strefą erogenną są piersi, ale połowy pań wcale nie stymulują ich pieszczoty. U większości kobiet bardzo czułym punktem jest łechtaczka, ale są takie, które nie reagują

 • Najważniejsze męskie strefy erogenne

  niektórzy faceci przyznają się, że zabawa z ich stopami też działa na nich co najmniej kojąco. Nie wiedzieliście, że stopy również bywają wrażliwe na pieszczoty? Nic dziwnego - stref erogennych jest na tyle dużo, że rzadko zdajemy sobie sprawę z ich istnienia. No chyba, że oglądaliśmy wcześniej

 • Zapomniane kobiece strefy erogenne

  to tzw. strefa erogenna przedniego sklepienia, megawrażliwa na stymulację, która pobudza i zwiększa wydzielanie śluzu, nawet u tych pań, które mają z tym problem (będziesz mógł zapomnieć o nawilżających żelach). Jednak to nie jedyna zaleta, bo stymulowanie punktu A może was bardzo szybko doprowadzić

 • Co to jest petting?

  porównać do długiej gry wstępnej, która wymaga od obu stron samokontroli, nie przekraczania granic (pamiętajcie, petting to nie jest wprowadzenie członka do pochwy) i cierpliwości, ponieważ znalezienie stref erogennych - jak pobudzić kobietę i jak rozbudzić mężczyznę wymaga czasu. Spadek libido. 13 powodów

 • Kobiety nie mają monopolu na gwałt. Mężczyzn także to dotyka! [LIST]

  się kobiety, to skala zagrożenia jest niewspółmiernie większa. Jeśli połączyć z niemal brakiem pozostawiania śladów przestępstwa, wykrycie (a co dopiero skazanie) takich zbrodni jest niewielkie. Dotykanie, całowanie, mizianie, pieszczenie (przemocą, groźbą, podstępem) męskich genitaliów i stref erogennych

 • Wagina Jenny Jameson cennym łupem dla złodzieja

  Jenna Jameson ma powód do dumy i radości. Jej wagina ciągle bardzo rozpala mężczyzn. Do tego stopnia, ze są w stanie dla niej popełnić przestępstwo. Tak też uczynił pewien facet w Kaliforni. Włamał się do seks-shopu i zawinął gumową waginę Jenny Jameson. Później wprawdzie zabrał się do okradania