szpiegowanie partnera

 • Śledzisz jego byłą i zastanawiasz się jak brzmiałoby jego nazwisko z twoim imieniem. Robisz to tylko na początku związku, a przyznasz się do tego tylko przyjaciółce

  Śledzisz jego byłą i zastanawiasz się jak brzmiałoby jego nazwisko z twoim imieniem. Robisz to tylko na początku związku, a przyznasz się do tego tylko przyjaciółce

  Stało się. Zakochałaś się. Nie widzisz świata poza swoim nowym mężczyzną. Romantyczne kolacje przy świecach, spacery w blasku księżyca i świeżo parzona kawa podawana do łóżka nie uśpią jednak twojej czujności i chęci kontrolowania każdej sytuacji. Niemal wszystkie kobiety na początku nowego związku sprawdza swojego partnera. Niekiedy robi to nieświadomie, a czasem... Sprawdź, czy też działasz według schematu.

  PMS
 • Jak romansować i nie dać się złapać? Antyporadnik

  Co prawda dyrektor CIA - David Petraeus - został na zdradzie przyłapany, co więcej skok w bok przypłacił dymisją, ale jak się uczyć strategii kamuflowania romansu to od najlepszych. A o sekretach i tajnych misjach ten człowiek pojęcie miał.

  Ola Długołęcka
 • Z archiwum eks. Byłe dziewczyny, które ciągle straszą
 • Widmo byłej dziewczyny

  Widmo byłej dziewczyny

  Serial "Z Archiwum X" nie powinien dotyczyć kosmitów, tylko byłych dziewczyn i eks chłopaków. Czy na Twojej drodze także stanął duch z przeszłości i straszy?

  ola długołęcka
 • Szpiegowanie na ekranie

  Szpiegowanie na ekranie

  Uruchomiona niedawno przez Google Maps opcja Street View dobitnie uświadamia, że nigdy nie wiadomo, kto i gdzie Cię obserwuje. Jest i druga strona medalu- nowe technologie dają Ci do rąk coraz więcej narzędzi do sprawowania kontroli nad innymi.

  ola długołęcka
 • Jak kobiety zmieniają się po ślubie

  Jak kobiety zmieniają się po ślubie

  Kobiety wychodząc za mąż łudzą się, że ich wybranek zmieni się. Mężczyźni z kolei mają nadzieję, że ich żony pozostaną takie jak przed zamążpójściem. Co naprawdę spotyka mężów ze strony żon?

  ola długołęcka
 • Urlop : czas awantur czy wypoczynku?

  Jak to jest, że na wymarzonym i wyczekiwanym urlopie kłócimy się najwięcej, partner wyjątkowo denerwuje i zamiast odpoczywać wszystkiego mamy dość? Doradca rozwoju osobistego, Ewa Wiśniewska-Brzoza doradza jak się inteligentnie kłócić i nie ranić drugiej osoby.

  rozmawiała: joanna biszewska