trening

 • Twoje postanowienie noworoczne to więcej ćwiczyć? Najpierw się ubierz! Modne stroje na siłownię i do zimowego joggingu
 • Jak chcesz ćwiczyć, to ćwicz, a nie udawaj

  Jak chcesz ćwiczyć, to ćwicz, a nie udawaj

  Wciąż chodzę na ten fitness. No wiecie, kaloryfer sam się nie zrobi, a za oknem zimno. W każdym razie chodzę. Ćwiczę. I patrzę. Na tych, co też chodzą, ale tylko udają, że ćwiczą.

  Anka Rączkowska
 • Trenujesz? Uprawiaj seks, a będziesz mieć lepsze wyniki!

  Trenujesz? Uprawiaj seks, a będziesz mieć lepsze wyniki!

  Biegasz, uprawiasz jogę, a może grasz w piłkę? Aktywność fizyczna ma wpływ na twoje życie erotyczne. Pozytywny - i to bardzo. Oczywiście to układ naczyń połączonych, bo z kolei seks zwiększa twoją wydajność. Jeśli marzysz o "życióweczce" na maratonie, już wiesz, co robić przed...

  Izabela Jąderek
 • Jak ćwiczyć, by chudnąć? Efekt ćwiczeń zależy od tętna

  Jak ćwiczyć, by chudnąć? Efekt ćwiczeń zależy od tętna

  Dobra dieta w połączeniu z aktywnością - receptą na skuteczne odchudzanie! Ciężko się nie zgodzić. Ale żeby mieć efekty, trzeba wiedzieć, jak to robić: jak jeść i jak się ruszać. W tej drugiej kwestii kluczowe jest tętno.

  Agata Żychlińska
 • Przepis na wymarzoną sylwetkę? Sprawdziłam to!

  Jestem typem osoby, który dość szybko się zniechęca, mówi sobie "jedno ciastko nie zaszkodzi" i zdarza mi się spotykać się w weekend ze znajomymi na "jedno piwo". Od lat cały czas jestem na "diecie", ale mimo wielu wyrzeczeń i przyrzeczeń utrzymuję tą samą wagę. Postanowiłam sobie, że tym naprawdę razem schudnę. Czy mi się udało?

  Olga Limanowska
 • Akcja 5 kg w dół: Problemy z jedzeniem

  Waszym zdaniem odchudzanie z cateringiem dietetycznym to żadne odchudzanie. Wzięłam więc do serca te uwagi i od pewnego czasu stołuję się we własnym zakresie. Do końca mojej akcji zostały dwa tygodnie. Czy zmieszczę się w sukienkę z okresu 'szczytowej szczupłości'?

  Ola Długołęcka
 • Chcesz spalić tkankę tłuszczową? Postaw na poranny jogging!
 • Sezon rowerowy czas zacząć!

  Sezon rowerowy czas zacząć!

  Wystarczył parę cieplejszych dni, by fani wycieczek rowerowych wyciągnęli sprzęt i ruszyli w trasy! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - najwyższa pora. Jazda na rowerze to przecież nie tylko okazja na podziwianie piękna budzącej się przyrody!

  norma_jeane
 • Dieta czy gimnastyka

  Co możesz zrobić, aby poczuć się lepiej we własnej skórze?

  jolbi
Więcej o:

trening