uma thurman

 • Znane mamy po czterdziestce

  Znane mamy po czterdziestce

  Uma Thurman jest w ciąży - ta wiadomość trafiła niedawno do mediów. Aktorka spodziewa się trzeciego dziecka i nie jest pierwszą gwiazdą po czterdziestce, która zdecydowała się na powiększenie rodziny.

  ola długołęcka
 • Ile gwiazdy mają wzrostu?

  Ile gwiazdy mają wzrostu?

  Patrząc na aktorki i aktorów grających w filmach ciężko ocenić, ile mają wzrostu. W zbliżeniach nie widać centymetrów, a w całej krasie pokazywani są rzadko. Dopiero zestawieni z innymi kolegami okazują się być wzrostu siedzącego psa...

  ola długołęcka
 • Słynne ofiary stalkingu

  Gwiazdom wcale nie jest w życiu lekko. Może i pławią się w luksusach, ale za sławę płacą dużą cenę. Paparazzi nie dają im spokoju, a zakochani w nich fani dostają na ich punkcie obsesji. Do tego stopnia, że stają się dla nich czasem i niebezpieczni. Dowiedzcie, które z gwiazd padły ofiarą stalkingu.

  wod
 • Znane jury 64. Festiwalu Filmowego w Cannes

  Znane jury 64. Festiwalu Filmowego w Cannes

  Festiwal w Cannes rozpoczęty. Poznajcie znane osobistości, które będą oceniać filmy i zobaczcie co miała na sobie najjaśniejsza gwiazda tego składu podczas jego prezentacji.

  annaszulc
 • Fryzjerskie metamorfozy Umy Thurman - jak najlepiej?

  Fryzjerskie metamorfozy Umy Thurman - jak najlepiej?

  Z ciemnowłosej kobiety-wampa, jaką widzieliśmy w filmie Pulp Fiction, przemieniła się w delikatną blondynkę i jasnym włosom pozostaje wierna od lat. W której wersji podoba wam się bardziej?

  Katarzyna Bigos
 • W stylu: Uma Thurman wygodnie i kobieco!
Więcej o:

uma thurman