urodziny

 • Dwa lata nieustającego FOCHA ... i wciąż mało

  Dwa lata nieustającego FOCHA ... i wciąż mało

  W czasach mojej młodości zwykło się mówić, że jeśli chodzisz z kimś prawie dwa lata to albo pora się rozstać, albo brać ślub. Jakby nie patrzeć powoli zbliżam się do tej granicznej daty w swoich relacjach z FOCHEM, choć on sam swoje dwa lata właśnie kończy.

  Mężczyzna Inaczej
 • Trzydziestki to nowe osiemnastki - znowu bawimy się jakby jutra nie było
 • FochWideo: życzenia urodzinowe!

  FochWideo: życzenia urodzinowe!

  Kwiecień to piękny miesiąc. Urodziny ma RedNacz, Biurwa vel Korespondentka z Wydziału Odzyskiwania Zdrowego Rozsądku, SekRed znaczy ja i... Foch! Dziś: wielkie święto narodowe, wspaniałe pierwsze urodziny! Czego sobie życzymy? Was przede wszystkim!

  Gosia Tchorzewska
 • Foch po roku: zmiany, zmiany, zmiany!

  Foch po roku: zmiany, zmiany, zmiany!

  Czas płynie, wszystko się zmienia, a życie, życie jest nowelą - po tej porcji truizmów zapraszam na urodzinowy tort Focha oraz koktajl informacji na temat przyszłości serwisu. Świetlanej i pełnej chwały, rzecz jasna.

  Kasia Nowakowska
 • Brzydkie słowo na "s"? Czy można polubić starszą siebie?

  "Zaczęłam się starzeć. Ktoś chce się przyłączyć?" napisałam na swoim profilu społecznościowym. Nie tylko nikt nie chciał, ale zostałam zbesztana za poważne wykroczenie, jakim jest w dzisiejszym świecie wspominanie o tym niemodnym, oznaczonym etykietą "tabu", procesie. Ja też nie spieszę się do babciowania, widzę masę niedogodności - głównie cielesnych nokautów dla mojej kobiecej próżności. Ale żeby od razu histeryzować?

  Ania Oka
Więcej o:

urodziny