weganizm

 • Kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki Resibo

  Kosmetyki organiczne - naturalne zdrowe kosmetyki Resibo

  Resibo jest polską marką kosmetyków, które powstały na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Marka specjalizuje się w produktach, które są stworzone z myślą o bezpieczeństwie dla skóry oraz szacunku wobec środowiska.

  Redakcja/Materiały prasowe
 • - Mój weganizm prawie mnie zabił. Ważyłam 45 kg i czułam, że umieram - wspomina blogerka. Teraz ostrzega przed skutkami restrykcyjnej diety
 • Czy to kosmici? Nie, to weganie

  Czy to kosmici? Nie, to weganie

  Przez kilka dni gościłam w swoim domu wegan. Trochę to brzmi tak, jakby zawitali do mnie kosmici. I możliwe, że tak właśnie jest. Bo i oni sami przyznają, że czasem - gdy mówią o tym, co jedzą - czują się, jakby przybyli z innej planety.

  Gosia Tchorzewska
 • Jak być dobrym wegetarianinem? Siedem złotych porad

  Jak być dobrym wegetarianinem? Siedem złotych porad

  Jedni wychodzą z założenia, że najlepszy wegetarianin to martwy wegetarianin, a ci podstępni weganie podobno od dawna to już bardziej roślinami, niż ludźmi. Z okazji Światowego Dnia Wegetarianizmu czas wreszcie sobie wyjaśnić kilka spraw.

  Dominika Węcławek
 • Słynni weganie

  Słynni weganie

  Weganizm to bardziej radykalna forma wegetarianizmu, która oprócz niejedzenia mięsa, zakłada wykluczenie z diety także produktów odzwierzęcych - jaj, nabiału, miodu. Które gwiazdy żyją zgodnie z wegańską filozofią?

  ola długołęcka
Więcej o:

weganizm