wizaż

  • Jak tuszować rzęsy, aby osiągnąć spektakularny efekt?

    Jak tuszować rzęsy, aby osiągnąć spektakularny efekt?

    Wizażystka Małgorzata Macias opowiedziała w studiu 'Dzień Dobry TVN', jakie rzęsy są modne i w jaki sposób uzyskać efekt mocno pogrubionych rzęs. - Tusz do rzęs jest najbardziej indywidualnym i najbardziej uniwersalnym produktem, którego używa każda kobieta - podkreśliła Macias.

    DD TVN/x-news
  • Szpachlowanie, pędzlowanie, muśnięcie różem... Ilu pędzli potrzebujesz?
  • Zaklejone usta na pokazie Patricka Mohra. Oryginalny wizaż, czy przesada?
  • J.P. Gaultier - punkowo, bezkompromisowo i nie tylko w rozmiarze XXS!
  • Wykreuj swój 'look' - Kasia

    Wykreuj swój "look" - Kasia

    Kasia jest kolejną uczestniczką naszego cyklu. Chciała wam zaproponować rozweselający makijaż na smutne, jesienne dni. Przygotowała nawet cały instruktaż! Zobaczcie!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój 'LOOK'!

    Wykreuj swój "LOOK"!

    ...na stronach Lula.pl! Interesujesz się wizażem? Lubisz robić makijaże? Masz pomysły na ciekawe stylizacje paznokci? Przyślij nam swoje pomysły wraz ze zdjęciami!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój 'look' - anuszka960

    Wykreuj swój "look" - anuszka960

    Anuszka960 - jest naszą użytkowniczką. Zamieściła zdjęcia swoich makijaży w swoim profilu na Lula.pl. Pomyśleliśmy, że powinnyście je zobaczyć!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój 'LOOK' - Karolina

    Wykreuj swój "LOOK" - Karolina

    Wracamy! Dziś przedstawiamy wam Karolinę, która chciała pokazać wam swój makijaż. Zainspirował ją teledysk do piosenki Jennifer Lopez.

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój 'LOOK'! - Wracamy!

    Wykreuj swój "LOOK"! - Wracamy!

    Cieszcie się wolnością w kreowaniu własnego makijażu! Bawcie się trendami i twórzcie własne reguły - tak jak lubicie! Jeśli interesujecie się wizażem - wysyłajcie do nas zdjęcia! Podzielcie się swoimi pomysłami!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Ania

    Wykreuj swój look - Ania

    Ania przygotowała bardzo delikatny makijaż, który jak sama uważa - byłby dobrą propozycją na ślub. Zobaczcie:

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Darina

    Wykreuj swój look - Darina

    Darina chciała zaprezentować wam kilka swoich pomysłów na makijaże oczu. To cztery różne stylizacje i 4 inne inspiracje autorki. Zobaczcie:

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Emilka

    Wykreuj swój look - Emilka

    Emilka chciała wam zaprezentować swój pomysł na typowo letni makijaż. Inspiracją był dla niej summer glow, - słońce, opalone ciało, wysoka temperatura. Czyli wszystko to co wiąże się z latem. Zobaczcie!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Angelika

    Wykreuj swój look - Angelika

    Angelika (Monsunoowa) jest kolejną osobą, która chciała przedstawić wam swój pomysł na makijaż. Wykonała go samodzielnie tuż przed sesją zdjęciową. Do jego zrobienia użyła zaledwie kilku kosmetyków.

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Ania

    Wykreuj swój look - Ania

    Ania ukończyła wrocławską szkołę wizażu i stylizacji, a makijaże to jej hobby i sposób wyrażania siebie. Pomysł na ten make up narodził się, gdy słuchała piosenki Skin - "Purple". Zobaczcie co wyczarowała.

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - BeLLuCCi

    Wykreuj swój look - BeLLuCCi

    Oto kolejna prezentacja makijażu. BeLLuCCi zdecydowała się pokazać wam jeden ze swych pomysłów na makijaż. Choć ciężko było jej się zdecydować wybrała połączenie fioletu i turkusu. Zobaczcie!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Paulina

    Wykreuj swój look - Paulina

    Paulina jest kolejną osobą, która chciała zaprezentować wam swój pomysł na makijaż. Wykonała go przed imprezą ze znajomymi.

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Betty Blue

    Wykreuj swój look - Betty Blue

    Betty_Blue chciała przedstawić nam wykonany przez siebie makijaż wieczorowy: "Wiśnie w czekoladzie", ślubny: "Pink Peony" oraz pokazać oryginalną stylizację paznokci. Makijaż zrobiła swojej koleżance i trzeba przyznać, że miała niekonwencjonalny pomysł z wykończeniem jednego z nich. Zobaczcie!

    Katarzyna Bigos
  • Wykreuj swój look - Iza

    Wykreuj swój look - Iza

    Iza wykonała ten makijaż na karnawałową, przebieraną zabawę. Wcieliła się w postać kobiety kota. Inspiracją do makijażu oczu była Kim Kardashian, natomiast do ust Hally Berry - główna bohaterka filmu Catwomen.

    Katarzyna Bigos
Więcej o:

wizaż

  • Rihanna jako gejsza - oceń wizaż!

    Rihanna kręci podobno kilka teledysków na raz, w tym jeden do utworu "Princess of China". Piosenkarka wciela się na jego potrzeby w zmysłową gejszę, czego efekty można było zobaczyć na zdjęciach, które umieściła na Twitterze. Z dwóch wizaży najbardziej zachwycają nas fryzury - zwłaszcza jedna

  • Wybierz najlepszy i najgorszy wizaż z operowej premiery "Manon"!

    może wyglądać tak źle. Urodzona w 1997 roku aktorka Chloe Moretz znana z roli w "Gotowych na wszystko" oraz "Agent XXL 2" wyglądała bardzo świeżo, młodzieńczo i... odpowiednio do wieku. Jedyne co nam przeszkadza w tym wizażu to niestarannie pomalowane rzęsy z ilością tuszu tak dużą, że dziwimy

  • Kolorowe wizaże lutego - intensywne barwy rządzą!

    Luty 2012 obfitował w kolorowe wizaże gwiazd! Jak widać, znane panie śledzą trendy i doskonale wiedzą, co w modzie piszczy. Sprawdźcie kogo można było spotkać w barwnym makijażu lub peruce w ciągu ostatniego miesiąca! Ewa Wojciechowska na pokazie Natalii Jaroszewskiej pojawiła się w intensywnie

  • Wybieramy najlepszy wizaż premiery "Igrzysk śmierci"

    oczami, a córka Ozzy'ego wybrała różową szminkę i "oko na pandę ". Obejrzyjcie zdjęcia w GALERII i zdecydujcie która z gwiazd miała najlepszy i najgorszy wizaż! Czytaj dalej: Szybkie fryzury dla śpiochów Niedbały kok - wybierz najlepszy instruktaż!

  • Gwiazdy na gali VH1 'Do Something'. Wybieramy najlepszy wizaż!

    ) objętości, że niestety przypominały bardziej perukę, niż naturalne pukle. Demi Lovato prezentowała się z kolei całkiem przyzwoicie. Przynajmniej biorąc pod uwagę wizaż. Koński ogon - zawsze odmładza i jest bardzo dziewczęcy, makijaż również pasował do kreacji, której wybór nie był z kolei najlepszą decyzją

  • Jubileusz Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa

    Mat. prasowe Krakowska Szkoła Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa przez 15 lat swojej działalności wykształciła 2232 wizażystów i 1040 stylistów. Co roku egzamin czeladniczy zdaje kilkadziesiąt osób - większość z nich szczyci się oceną bardzo dobrą. W tym roku swój dyplom odbierze ponad 200

  • Dni Otwarte Szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa 19-20.02.

    Szkoła Wizażu i Stylizacji "Artystyczna Alternatywa" ogłasza dni otwarte i zaprasza na nie wszystkie chętne osoby interesujące się wizażem i stylizacją. Uczestnictwo w każdym wykładzie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w wybranych prelekcjach należy zgłosić swój udział pod adresem: sekretariat