Wspomnienia

 • Czemu dzieciństwo już się skończyło? Foch!

  Czemu dzieciństwo już się skończyło? Foch!

  Wszystkie dzieci naszą sąąąą, a w nas ciągle drzemie trochę dziecka. Dlatego z okazji święta, które jakby nie było, jest też naszym świętem - wspominamy, rozczulamy się i przypominamy zabawne anegdoty z lat dziecięcych.

  Gosia Tchorzewska
 • Starość to jednak stan umysłu

  Starość to jednak stan umysłu

  Czujesz się staro? Bo mnie, odpukać, poczucie starzenia nie dotyka. Szczęśliwa i zadowolona z siebie żyję poza czasem i najwyraźniej takie podejście (i joga!) działa - bardzo mądra maszyna do mierzenia wszystkiego określiła mój wiek biologiczny na czternaście lat. HA! Niemniej, jest parę rzeczy, które uświadamiają mi, i każdemu z nas, upływ czasu.

  Natalia
 • Nigdy nie byłam grzeczną dziewczynką - historia pewnego zdjęcia
 • 'Co się stało z naszą klasą?' - poszłam na spotkanie po latach i...

  "Co się stało z naszą klasą?" - poszłam na spotkanie po latach i...

  Kilka dni temu miałam spotkanie z koleżankami i kolegami z podstawówki. Nie był to zlot typu "Nasza Klasa", raczej kilka osób, które tworzyły wtedy "paczkę". Z jednym kolegą nie widziałam się 20 lat, z innymi nasze drogi się czasami schodziły, są też osoby, z którymi widuję się regularnie lub utrzymuję kontakt przez Facebooka.

  Miss Olgu
 • Mam Żeromskiego za grafomana i co mi zrobicie? Na szczęście miał córkę...
 • O długoletniej damskiej przyjaźni

  O długoletniej damskiej przyjaźni

  Od początku to była mocna przyjaźń, ale jak to jest w związkach, pojawiały się wzloty i upadki. Każda z nas jest zupełnie inna. Ale ważne, że jest!

  Miss Olgu
Więcej o:

Wspomnienia