wyjazd

 • Jak spakować się na weekendowy wyjazd? 5 rzeczy, o których warto pamiętać

  Jak spakować się na weekendowy wyjazd? 5 rzeczy, o których warto pamiętać

  Pakowanie (nawet na krótki wyjazd) jest dla niektórych osób nie lada wyzwaniem. Odwieczny dylemat "co ze sobą zabrać" i brak pomysłu na pomieszczenie wszystkiego w małej torbie to najpopularniejsze z problemów, które towarzyszą przed różnymi wyjazdami. Oto pięć trików, które ułatwią ci pakowanie na krótki, weekendowy wyjazd.

  jw
 • Majówka nad jeziorem? Czemu nie! Mazury szykują atrakcje dla turystów. Pandemia im nie straszna
 • Zimowy wyjazd na narty. Gdzie jechać?

  Zimowy wyjazd na narty. Gdzie jechać?

  Planujesz zimowy wyjazd na narty i zastanawiasz się gdzie najlepiej pojechać? Śpieszymy z pomocą i podpowiadamy, jakie miejsca warto odwiedzić w zimie, w Polsce i za granicą.

  JN
 • Majówka 2018: kiedy i gdzie pojechać na majówkę

  Majówka 2018: kiedy i gdzie pojechać na majówkę

  Wolne dni na początku maja w tym roku rozkładają się wyjątkowo korzystnie - biorąc dodatkowe trzy dni urlopu, możemy sprawić, że nasza majówka 2018 będzie trwała aż dziewięć dni! Gdzie pojechać na majówkę? Czy w ogóle gdzieś jechać - to zależy tylko od was.

  nn-k
 • Babski wyjazd, żeby naładować baterie

  Babski wyjazd, żeby naładować baterie

  Babski wyjazd to rozmowy do rana, zwiedzanie, zmęczenie, trochę wina i mnóstwo dobrej energii. Jest wesoło, są przygody i chce się więcej.

  Magda Acer
 • Pięć rzeczy, które mogą cię zszokować na wymarzonych wakacjach pod palmami [FOLDERY TEGO NIE POKAZUJĄ]
 • 40 to nowe 20: Wyjazd integracyjny

  40 to nowe 20: Wyjazd integracyjny

  Wyjazdy integracyjne nie cieszą się dobrą sławą, więc informacja, że twój mąż chłopak czy partner wybiera się na taką korporacyjną wycieczkę może wywołać rozmaite obawy. Ale czy trzeba od razu dawać im wyraz? Może lepiej zagrać na tych samych emocjach?

  Dellfina Dellert
 • Starannie planowana wyprawa czy spontaniczny wypad na weekend? Różne tryby wakacyjne
 • Seks w delegacji to nie zdrada

  Seks w delegacji to nie zdrada

  W moim prywatnym rankingu rzeczy krępujących, prym wiodą zabawy weselne oraz imprezy integracyjne. Znajduję dla nich wspólny mianownik mierzony współczynnikiem zażenowania.

  Biurwa
 • Kochanek z Egiptu - oszust czy materiał na męża?

  Kochanek z Egiptu - oszust czy materiał na męża?

  Egipt to nie tylko ulubiony kierunek wakacyjny Polaków. Dla wielu Polek jest przede wszystkim scenerią miłosnych historii jednak z niewieloma happy endami. Na forach internetowych kobiety wzajemnie przestrzegają się i dają wskazówki, po czym poznać oszusta matrymonialnego, paszportowego czy finansowego.

  Agnieszka Karwat
 • Wakacje gwiazd

  Wakacje gwiazd

  Znani ludzie nie przepadają za zimą. Los Angeles kojarzy im się z pracą i domem, a z Nowego Jorku wieje chłodem. Żeby wypocząć, gwiazdy pakują walizki od Vuittona i wyruszają w bardziej odległe miejsca. Dokąd latają najchętniej?

  ola długołęcka
 • Zimowy wypad w nieznane

  Zimowy wypad w nieznane

  Wypoczywać można nie tylko w czasie ciepłych wakacji. Zima to także dobra pora roku na podróże. Dokąd jechać? Zależy, jakie masz potrzeby i urlopowe założenia.

  ola długołęcka
 • Kosmetyczny, wakacyjny niezbednik wyjazdowy

  Kosmetyczny, wakacyjny niezbednik wyjazdowy

  Wakacje to czas urlopów i wyjazdów. Wszyscy tylko na to czekają. Niestety często pojawia się problem z pakowaniem. Martwimy się, żeby niczego nam nie zabrakło, ale nie chcemy jednocześnie mieć problemu z zamknięciem walizki. Przeczytaj nasze porady - bez czego możemy się obejść, a czego absolutnie nie powinno nam zabraknąć.

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

wyjazd