anna przybylska

 • Oliwia Bieniuk pokazała swoją bardzo odważną sukienkę mini ze studniówki. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!
 • Nowa kolekcja Reserved, a w kampanii... córka Anny Przybylskiej [AKTUALIZACJA: oficjalne stanowisko marki]
 • Zakochane w sportowcach

  Zakochane w sportowcach

  Sportowcy i gwiazdy filmu, muzyki i telewizji potrafią się idealnie dogadać. Ich kariery spotykają podobne trudności, a zgrupowania sportowe można porównać do tras koncertowych czy wielomiesięcznego tkwienia na planie filmu. Które gwiazdy znalazły miłość w świecie sportu?

  ola długołęcka
 • Gwiazdy lubią tańsze marki

  Gwiazdy lubią tańsze marki

  Zdążyłaś się przyzwyczaić, że gwiazdy firmują swoimi twarzami i nazwiskami wyłącznie drogie marki z górnej półki. Czas na zmianę myślenia! Reklamowanie tanich (w porównaniu z luksusowymi) firm staje się coraz popularniejsze.

  ola długołęcka
 • Metamorfoza Ani Przybylskiej

  Metamorfoza Ani Przybylskiej

  Dziś metamorfoza Anny Przybylskiej. Tym razem jednak nie będzie to szokująca przemiana. Chcemy wam pokazać jak subtelnie i z ogromnym wdziękiem Ania z dziewczynki stała się piękną, dojrzałą i pewną siebie kobietą.

  Katarzyna Bigos
 • Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Przybylska!

  Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Przybylska!

  Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Anny Przybylskiej na konferencji prasowej serialu "Klub Szalonych Dziewic".

Więcej o:

anna przybylska