dojrzewalnia róż

 • Złość - sygnał o niespełnionych oczekiwaniach
 • Czego pragną singielki?

  Czego pragną singielki?

  Życie w pojedynkę. Ekscytujące, wolne i niezależne. Robisz, co chcesz i jak chcesz. O zaletach i wadach stanu wolnego rozmawiamy z coachem relacji - Sylwią Bogucką.

  Dojrzewalnia
 • KONKURS - Do wygrania zaproszenia na kobiecy Festiwal PROGRESSteron

  Chcesz tańczyć, śmiać się, czerpać z życia pełnymi garściami? Czekamy na Ciebie w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Katowicach na PROGRESSteronie Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na kobiecy Festiwal PROGRESSteron.

  redakcja
 • Język ciała, a pierwsze wrażenie

  Język ciała, a pierwsze wrażenie

  Twoje ciało mówi więcej niż myślisz. Zwłaszcza nowo poznanym osobom. Co zrobić, aby wywrzeć na nich jak najlepsze pierwsze wrażenie, radzi choreoterapeutka Alicja Kożuchowska w rozmowie z trenerką komunikacji opartej na empatii Ewą Tyralik.

  Ewa Tyralik, Alicja Kożuchowska
 • Konflikty, źródło siły czy słabości?
 • Rodzina i praca. To się da pogodzić!
 • Bezpłatny bilet do szczęścia

  Bezpłatny bilet do szczęścia

  Naukowcy udowodnili, że istnieje związek między wdzięcznością a poczuciem szczęścia. Doświadczenia potwierdziły, że wdzięczność można ćwiczyć, a skutkiem tych ćwiczeń jest poprawa samopoczucia. O tym jak ćwiczyć wdzięczność opowiada Ewa Tyralik z Dojrzewalni Róż.

  kk
 • Fakty i mity o empatii

  Fakty i mity o empatii

  ?Empatia umożliwia nam spontaniczne odczuwanie tego, co czuje partner. Empatia może nie prowadzi do zgody, ale pozwala wyrazić zrozumienie." - Don Dinkmeyer i Jon Carlton. O empatii opowiada Lucyna Wieczorek, założycielka Dojrzewalni Róż.

  kk
 • Kobiece poczucie wartości

  Kobiece poczucie wartości

  Poczucie własnej wartości to sprawa dość złożona. Budujemy je niemal od dnia narodzin. O kobiecym poczuciu wartości rozmawiam z Malwiną Puchalską, psycholożką i trenerką z Centrum Ekspresja.

  kk
 • Samotne święta

  Samotne święta

  Święta to wyjątkowy czas, w którym brak towarzystwa odczuwa się wyjątkowo boleśnie. O samotności podczas Świąt rozmawiam z Ewą Tyralik specjalistką w dziedzinie komunikacji i wizerunku.

  kk
 • Dylematy dawania i brania

  Dylematy dawania i brania

  Każda z nas lubi dostawać prezenty. Każda też lubi je dawać. Co jednak wolimy, jak to wygląda w okresie świątecznym i czy list wdzięczności może okazać się najpiękniejszym prezentem - na te i inne pytania odpowiada trenerka umiejętności psychospołecznych - Monika Bielecka-Prokop

  kk
 • Czas na zmianę

  Czas na zmianę

  Nawet jeśli jesteśmy niezadowoleni ze swojej sytuacji, jest ona dla nas bezpieczna. Nowa jest nieoswojona i niesie ryzyko porażki. O zmianach w życiu rozmawiam z Izą Cisek, trenerką rozwoju osobistego.

  kk
 • O atrakcyjności, czyli nie tylko 'malowane lale'

  O atrakcyjności, czyli nie tylko "malowane lale"

  Kiedy mówimy o atrakcyjności pierwsza myśl, która przechodzi nam przez głowę to wygląd zewnętrzny. Okazuje się jednak, że sama atrakcyjność fizyczna nie odgrywa tutaj kluczowej roli a jest jedynie składową całości. O atrakcyjności rozmawiam z Ewą Tyralik, specjalistką w dziedzinie komunikacji i wizerunku.

  kk
 • Jak polubić wystąpienia publiczne?

  Jak polubić wystąpienia publiczne?

  Jak przełamać wewnętrzne bariery, tremę i nie bać się publicznych wystąpień? O tym opowiadają Ewa Tyralik i Iza Ziemińska, specjalistki w dziedzinie komunikacji i wizerunku.

  rozmawiała wisia dembińska
 • Bogini w każdej z nas

  Jaki związek może mieć Afrodyta, Demeter czy Atena ze współczesną kobietą? Czy w każdej z nas drzemie siła kobiet z Olimpu? Jak nauczyć się od starożytnych bogiń samej siebie opowiada Iza Cisek - trenerka rozwoju osobistego.

  wisia dembińska
 • Niech marzenia się spełniają

  Niech marzenia się spełniają

  Marzy ci się dom z ogródkiem, podróż dookoła świata lub własna firma? Dowiedz się co leży u podłoża twoich pragnień i jak je realizować. O czym marzą Polki, i jak spełniać te marzenia opowiada Iza Ziemieńska.

  rozmawiała wisia dembińska
 • Będę jeździć samochodem czyli jak oswoić lęk za kierownicą?

  Zdany egzamin to nie wszystko. Często okazuje się, że upragniony dokument nie daje wystarczającego poczucia pewności siebie za kierownicą. Jak oswoić lęk przed prowadzeniem samochodu opowiada Agata Uherek - trenerka miękkich umiejętności psychospołecznych.

  rozmawiała karola kołodziejczyk
 • Uzależnione od miłości

  Uzależnione od miłości

  Obsesyjne uczucie sprawia, że zapominamy o sobie. O tym, że miłość bywa jak uzależnienie opowiada terapeutka Kinga Dziedziczak.

  rozmawiała Karolina Kołodziejczyk
Więcej o:

dojrzewalnia róż

 • Fakty i mity o empatii

  Towarzystwo Psychologiczne, założycielka Dojrzewalni Róż, Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii oraz Szkoły Coachów Rozwiązywania Konfliktów. Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i programach rozwojowych Dojrzewalni Róż. Szczegółowe informacje na stronie Dojrzewalni Róż.

 • Bezpłatny bilet do szczęścia

  . Ewa Tyralik - trenerka rozwoju osobistego i komunikacji opartej na empatii Dojrzewalni Róż. Podczas Festiwalu PROGRESSteron współprowadzi warsztaty inspirowane NVC, m.in. (Marzenia i cele - pułapki i droga do sukcesu; Powiedz mi, że mnie kochasz - jak otrzymać to, czego pragniesz; Wieczór

 • Czy istnieje przepis na idealny związek?

  docenianym, zrozumienia, empatii, akceptacji, wsparcia i troski są w dużym stopniu spełnione. Gdzie każdy czuje się bezpieczny i nie boi się być sobą. Ewa Panufnik : Założycielka i Dyrektorka ds. Rozwoju Dojrzewalni Róż, od 2 lat prowadzi warsztaty z zakresu Nonviolent Communication (Porozumienie Bez

 • Kobiece poczucie wartości

  do realizacji ambitnych celów. Osoby o niskim poczuciu własnej wartości długo rozpamiętują wszystkie niepowodzenia, dotkliwie przeżywają negatywne opinie na swój temat. Z drugiej strony często nie potrafią cieszyć się swoimi sukcesami, czy przyjmować komplementów. Dojrzewalnia Róż prowadzi kursy dla kobiet

 • Jak powinna wyglądać rozmowa? Obalamy stereotypy! [FRAGMENTY KSIĄŻKI]

  . Absolwentka Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Założycielka Dojrzewalni Róż oraz Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii. Tworzy, prowadzi i konsultuje liczne projekty szkoleniowe związane z rozwojem osób, w ich życiu prywatnym, w organizacjach biznesowych

 • Depresja lubi jesień

  umiejętności społecznych z Centrum EKSPRESJA w Gdyni, współorganizatorka Festiwalu PROGRESSteron w Trójmieście i projektu "Kobiety na morzu". Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach i programach rozwojowych Dojrzewalni Róż. Szczegółowe informacje na stronie Dojrzewalni Róż.

 • Udany związek po ślubie?

  u innych. Zauroczenie i młodzieńcze zakochanie wcześniej czy później minie. Po stanie zakochania wchodzimy w stabilną fazę budowania relacji. Ewa Panufnik, trenerka empatii, założycielka i dyrektorka ds. Rozwoju Dojrzewalni Róż w wywiadzie Czy istnieje przepis na idealny związek proponuje przyjąć zasadę

 • Kobiety kobietom

  znane krakowskie postacie. Każda będzie posiadać certyfikat z autografem osoby, którą przedstawia. Będziemy je licytować podczas plenerowego festynu. Dochód przeznaczymy na wsparcie kobiet i dzieci poszkodowanych przez wojnę. W poszukiwaniu kobiecości Dojrzewalnia Róż (www.dojrzewalnia.pl) Ewa Panufnik

 • Gadu, gadu czyli o czym rozmawiają kobiety?

  tekstów do show poetyckich. Przygotowuje do wydania tomik poetycki i kolejną powieść. Zapraszamy do udziału w wyjątkowej, letniej odsłonie Festiwalu PROGRESSteron, który odbędzie się w Sopocie w dniach 12-21.08.2011.Organizatorzy festiwalu to Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet Dojrzewalnia Róż i Centrum

 • Uzależnione od miłości

  , ul. Sienkiewicza 61 w Centrum Alea. Informacji o 22 Rozwojowym Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron szukaj tutaj Zapraszamy na oficjalną stronę Dojrzewalni Róż