dzień ojca

 • Tato, dziękuję za to, kim jestem

  Tato, dziękuję za to, kim jestem

  Im jestem starsza, tym bardziej uświadamiam sobie, jak wiele rzeczy zawdzięczam temu, jak traktował mnie tata. Nie chodzi mi o umniejszanie zasług matki w wychowaniu, ale dziś mamy Dzień Ojca, więc chciałabym opowiedzieć wam więcej o tym mężczyźnie.

  Dominika Węcławek
 • Mężczyźni dowiadują się, że po raz pierwszy zostaną ojcami. Ich reakcje mogą wzruszyć was do łez
 • WARS, Brutal, Old Spice... A czym pachniał twój tata?

  WARS, Brutal, Old Spice... A czym pachniał twój tata?

  Nie było ich dużo, ale były bardzo męskie. Dziś kompozycje zapachowe niektórych określilibyśmy jako prymitywne, wtedy były synonimem elegancji. Mowa o kosmetykach naszych ojców - tych, które były dostępne zanim dopadło nas kapitalistyczne szaleństwo lat 90.

  Marta Lewin
 • Dzień Ojca już 23 czerwca: oto 8 pomysłów na prezenty, dzięki którym Twój tata zaoszczędzi

  Dzień Ojca już 23 czerwca: oto 8 pomysłów na prezenty, dzięki którym Twój tata zaoszczędzi

  "Wszystko mam", "nic nie kupuj", "niczego nie potrzebuję", a najczęściej - "dziecko, po co wydawać na mnie pieniądze" - też doskonale znacie te tłumaczenia? Ojcowie są najprawdopodobniej najtrudniejszymi osobami do obdarowywania. Do kupna prezentu na Dzień Ojca warto więc podejść w sposób kreatywny - oto propozycje prezentów, dzięki którym tata zaoszczędzi.

  EB
 • 12 ojców: feminiści, rozwodnicy, finansiści i filozofowie

  12 ojców: feminiści, rozwodnicy, finansiści i filozofowie

  Antologia "Jestem Tatą!? mówi nie tylko o ojcostwie, ale też o partnerstwie, społeczeństwie, historii, ewolucji czy zmierzchu cywilizacji. Słowem: można się z niej dowiedzieć więcej niż sugeruje tytuł. I warto!

  Dominika Węcławek
 • Prezenty na Dzień Ojca, których twój ojciec wolałby nie dostać

  Prezenty na Dzień Ojca, których twój ojciec wolałby nie dostać

  Zbliża się Dzień Ojca. Zapewne zaczynasz powoli myśleć, jaki prezent w tym roku podarować tacie? Doskonale, bo dobry prezent musi być dobrze przemyślany. I powinien uszczęśliwić obdarowywanego. Tak - obdarowywanego, a nie obdarowującego. A jest kilka prezentów, które być może już przyszły ci do głowy, a nie będą trafione. Sprawdź, dlaczego.

  Marta Lewin
Więcej o:

dzień ojca