feromony

 • 37 miejsc, w których możesz poznać miłość życia

  Miłość może spaść na ciebie w każdym momencie i miejscu. Jeśli jednak ukrywasz się w domu, a wieczory spędzasz pod kocem przed telewizorem, to bardzo utrudniasz działanie Amorowi...

  Ola Długołęcka
 • Małżeńska Kamasutra - poznaj całkiem nowe miłosne pozycje [PÓŁ SERIO]

  Małżeńska kamasutra, którą przedstawiamy, różni się pod wieloma względami od podręcznika seksu i miłości wymyślonego w II wieku przed naszą erą przez indyjskiego filozofa Watsjajana. Oto odkryty w 2013 roku przez Simona Richa i Farley Katz zagubiony rozdział dla małżonków z długim stażem.

  Ola Długołęcka
 • Seks przed dwudziestką i po trzydziestce. Znajdź 6 różnic!
 • 10 dziwnych faktów na temat penisa. Znałaś je?

  Simone de Beauvoir nazywała penisa ?małą osobą, bardziej filuternym alter ego, mądrzejszym i sprytniejszym niż jego właściciel. Leonardo da Vinci uważał, że męski członek wykazuje się własną inteligencją, a Sofokles twierdził, że kto ma penisa, ten jest jak "przywiązany do szaleńca". Oto fakty powszechnie nieznane na temat męskości, a spisane w książce Toma Hickmana "God's Doodle: The Life and Times of the Penis".

  Ola Długołęcka
 • Perfumy, które budzą pożądanie. Na pewno usłyszysz, że pięknie pachniesz
 • Czym jest miłość? Cztery teorie psychologiczne na jej temat

  Czym jest miłość? Cztery teorie psychologiczne na jej temat

  Ludzie kochają - to jedno z podstawowych uczuć, które odczuwa człowiek. Efekt jest prosty, ale mechanizmy rządzące miłością bardzo skomplikowane. Ba, przez wiele lat twierdzono, że nie da się ich racjonalnie wytłumaczyć.

  Ola Długołęcka
 • 10 seks symboli 2013 roku [NOWE TWARZE]

  10 seks symboli 2013 roku [NOWE TWARZE]

  Jakie warunki trzeba było spełnić, żeby trafić do zestawienia seksownych gwiazd 2013 roku magazynu "Rolling Stone"? Musiało być o tej osobie głośno, musiała być dobrze widoczna na tle innych postaci show-biznesu, i co najważniejsze, nie mogła nie być seksowna.

  Ola Długołęcka
 • Seks w okularach (Google)

  Włączacie okulary, podkręcacie atmosferę. Widzicie więcej i pod normalnie niedostępnym kątem patrzenia. Czy seks w Google Glass jest lepszy? Trochę teorii i... zero praktyki.

  Ola Długołęcka
 • Seks ze skutkiem śmiertelnym [Z ŻYCIA EROTYCZNEGO]

  Seks ze skutkiem śmiertelnym [Z ŻYCIA EROTYCZNEGO]

  Czy seks może być groźny dla zdrowia? W niektórych przypadkach uprawianie miłości okazało się dla ludzkiego organizmu wręcz zabójcze. Nie wierzycie? Mamy 12 dowodów, które to potwierdzają. Przeczytajcie i nie powtarzajcie błędów.

  Ola Długołęcka
 • Flirtexting i sexting - znasz zasady?

  Flirtexting i sexting - znasz zasady?

  Jeśli randkujesz, musisz flirtować. I to nie tylko przy osobistym spotkaniu. Zacznij rozsiewać swój czar i przez SMS-y. A gdy jesteś już w stałym związku, podsyć jego ogień pikantnymi wiadomościami na komórkę. Zapoznaj się z regułami flirtextingu i sextingu.

  Wisia Onyszkiewicz
 • Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  Sztuka uwodzenie jest stara jak świat. Intuicyjnie wiemy jak to się robi. A co myślą o uwodzeniu i flircie współcześni naukowcy i psychologowie? Zobacz co radzą, aby podnieść swoje umiejętności w dziedzinie uwodzenia.

  spiro33
 • Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Jak powiedział komik Chris Rock, kobiety wychodzą za mąż, mężczyźni... poddają się. Po czym poznać, że on dojrzał do poddania się? Sprawdzamy!

  Ola Długołęcka
 • Jakich kobiet nie lubią... kobiety

  Jakich kobiet nie lubią... kobiety

  Są typy, które działają innym paniom wybitnie na nerwy. Postanowiliśmy zebrać i opisać najczęściej wskazywane i najbardziej znielubione rysy osobowości.

  ola długołęcka
 • Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Namiętne pocałunki mają wiele zalet - ćwiczą mięśnie twarzy, przeciwdziałają próchnicy. Rekordziści całowali się ponad 30 godzin! Zanim pocałujesz - przeczytaj.

  ola długołęcka
 • Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Utrwalanie na taśmie filmowej erotycznych igraszek to nic nowego. W ten sposób chętnie podkręcają swoje życie seksualne znani mieszkańcy stolicy światowego kina, czyli Hollywood.

  ola długołęcka
 • Feromony, czyli przyciągać zapachem

  Feromony, czyli przyciągać zapachem

  Nawet kiedy nie rozmawiamy i nie dajemy żadnych znaków, nasze ciało mówi. Feromony to sposób komunikacji starszy niż język, mowa ciała czy gestykulacja.

  kk
 • Życie w zgodzie z zegarem biologicznym

  Tai chi przed 5.00 nad ranem, seks o 6.00 rano, śniadanie przed godziną 11.00 i sjesta pomiędzy 13.00 i 15.00? Taki rytm dnia gwarantuje zdrowie, długie i szczęśliwe życie. Przedstawiamy idealny grafik dnia podporządkowany wschodowi i zachodowi słońca.

  jolbi
 • Szkoła uwodzenia dla kobiet?

  Szkoła uwodzenia dla kobiet?

  Jak rozpoznać amanta stosującego techniki uwodzenia? Kiedy należy być czujną, a kiedy dać się ponieść fantazji? Psycholog, Kinga Łakomska opowiada o kursach uwodzenia i o tym jak zostać Alfa Female.

  Joanna Biszewska
 • Seksapil to nasza broń kobieca

  Mężczyźni lgną do ciebie jak muchy? Oglądają się za tobą na ulicy, obsypują kwiatami i zapraszają na randki? Cóż, niewątpliwie jesteś niezwykle seksowną kobietą, świadomą swojego seksapilu i kobiecości. A to mężczyznom podoba się najbardziej.

  jk
Więcej o:

feromony

 • Feromony, czyli przyciągać zapachem

  Węch najważniejszy Słowo feromon pochodzi od greckich słów ferein oraz horme, oznacza przekaźnik podniecenia. To naturalnie występujące, lotne substancje chemiczne wydzielane przez żywe organizmy. Osobniki tego samego gatunku komunikują się za ich pomocą w celu wymiany informacji. W świecie

 • Żele pod prysznic AROMA LOVERS LAMBRE

  Do wyboru są 3 różne kolory i zapachy Dla kobiet PINK i TOFFI, dla mężczyzn BLUE AROMA LOVERS, ABY: - podrywać i uwodzić - podkreślić swoją osobę - zwiększyć pewność siebie - dobrze się bawić Żele pod prysznic zawierają: - feromony - francuskie kompozycje zapachowe - delikatne substancje myjące

 • Feromonowe randki: znajdź partnerkę po zapachu

  , w którym można przebierać, ale nie gwarantują dobrego wyboru partnera. Co innego spotkania na żywo. Na tej samej potrzebie "obwąchania się na żywo" najwyraźniej oparła też swą filozofię firma Pheromone Parties. Seks = biologia Ale zacznijmy od początku. Co to w ogóle są te feromony? Osmologia, nauka

 • Cudowne erotyczne wieczory z olejkami intymnymi b4Love

  , z mężem, bez pośpiechu, powoli, bez cienia aktywności. Erotyczną atmosferę tych przyjemnych chwil podkręcą naturalne olejki intymne b4Love Afrodyzjak i Feromon pełne dobroczynnych, działających na nasze zmysły, a także pielęgnujących substancji. Feromony odgrywają dużą rolę w komunikacji międzyludzkiej

 • Atrakcyjność zamknięta w butelce

  Dlatego między innymi pomagają przełamać blokadę nieśmiałości. Jeśli chcesz wywrzeć na kobiecie ogromne wrażenie, ten atrybut atrakcyjności może okazać się pomocny. Przydają się również w biznesie, bo wpływają na wybór przywódcy w grupie i podkreślają osobowość osoby, która ich używa.

 • Wakacyjny romans

  Romans wisi w powietrzu Wyczekiwany cały rok urlop pragniemy przeżyć intensywnie i maksymalnie go wykorzystać. Wakacje sprawiają, że mamy ochotę zaszaleć, a konsekwencje nie wydają się tak bardzo przerażające. Wysokie temperatury sprzyjają odsłanianiu wdzięków, a to pobudza wyobraźnię. Czujemy się

 • 10 najgorszych kochanków mojego życia

  Ale kiedy jesteście już w sypialni albo innym pomieszczaniu umożliwiającym uprawianie słodkiej miłości, może się okazać, że jednak nie jest fajnie. Że włosy, że głosy, że białe zęby, ale seks jest po prostu kiepski, mimo zaangażowania obu stron. A dokładniej - ze względu na specyficzne nawyki jednej