flirt

 • Poprosił policjantkę, by wystawiła mu mandat. Dostał rok więzienia. Ukarano go za flirt?
 • 'Zapoznać, zdobyć, zapomnieć'. 7 absurdalnych teorii ekspertów ze szkoły uwodzenia kobiet

  "Zapoznać, zdobyć, zapomnieć". 7 absurdalnych teorii ekspertów ze szkoły uwodzenia kobiet

  Niektóre osoby cieszą się ogromnym powodzeniem u płci przeciwnej i przychodzi im to całkowicie naturalnie. Pozostali nie mają jednak takiego bogatego życia uczuciowego i muszą się bardziej postarać. Właśnie to drugie grono często decyduje się na skorzystanie z oferty szkół uwodzenia, flirtu i podrywu, by zostać zauważonym. Jakie rady można usłyszeć od ekspertów od randkowania?

  Wiktoria Cidyło
 • To najchętniej flirtujące znaki zodiaku. Zdarza im się kokietować, nawet gdy są w stałym związku
 • Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

  Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

  Układ gwiazd w chwili naszych narodzin, zdaniem astrologów ma naprawdę ogromny wpływ na nasze życie i dokonywane przez nas wybory. To właśnie na jego podstawie można określić też charakterystyczne cechy naszej osobowości. Sprawdź, które znaki zodiaku zdaniem ekspertów są prawdziwymi mistrzami uwodzenia.

  redakcja
 • Sztuka flirtowania. Czym jest i jakie triki wykorzystywać w rozmowie z drugą osobą?
 • Seks w małym mieście odc. 44: flirtowanie w Grójcu

  Seks w małym mieście odc. 44: flirtowanie w Grójcu

  Słowo flirt pochodzi od starofrancuskiego conter fleurette, co znaczy '(próbować) kusić' przez upuszczanie płatków kwiatów. Tak może było kiedyś, ale - jak wiadomo - czasy się zmieniają...

  Dellfina i Dorota
 • W czym według mężczyzn powinny spać kobiety? [SONDA]
 • Czy zazdrość jest potrzebna w związku? [WYWIAD Z EKSPERTEM]

  Czy zazdrość jest potrzebna w związku? [WYWIAD Z EKSPERTEM]

  Zazdrość to niemiłe uczucie, które pojawia się mimowolnie. Potrafi zniszczyć długoletnią znajomość, przeszkodzić miłości, a nawet być przyczyną większego nieszczęścia. Psychoterapeutka Barbara Burduk tłumaczy skąd się bierze zazdrość i jak sobie z nią radzić.

  Olga Limanowska
 • Daj się poznać

  Daj się poznać

  Podobno Polska jest pełna inteligentnych i zabawnych singielek, które tylko czekają, by poznać fajnego faceta. - Nic bardziej mylnego - twierdzi Jarosław Murawski po wyczerpujących badaniach terenowych.

  Jarosław Murawski/ Wysokie Obcasy Extra
 • Randkowanie - czy da się do niego wrócić i opanować obawy? [WYWIAD]

  Po rozstaniu, burzliwym zakończeniu związku lub po prostu z braku czasu rezygnujemy z flirtowania i chodzenia na randki. Boimy się wchodzenia w nowe relacje a tym samy rezygnujemy z poznawania nowych osób i zamykamy się na nowy, być może fascynujący związek. O tych dylematach oraz sposobach na ich zminimalizowanie rozmawiamy z Anną Kraszewską, psycholog.

  Olga Limanowska
 • Mowa Jego ciała

  Mowa Jego ciała

  Co oznaczają jego gesty, spojrzenia i ruchy? Czy zdradzają więcej niż on by tego chciał? W naszej galerii rozkodowaliśmy mowę jego ciała.

  kk
 • Gdzie szukać miłości?

  Gdzie szukać miłości?

  Wiosna za oknem, wiosna w sercach! O tym gdzie i jak szukać miłości i czy to prawda, że prawdziwa miłość czeka zawsze za siedmioma górami i siedmioma rzekami rozmaiwaliśmy z socjologiem dr. Tomaszem Sobierajskim.

  Dzień Dobry TVN
 • Sztuka uwodzenia

  Sztuka uwodzenia

  Czy uwodzenia naprawdę można się nauczyć? Jakie błędy popełniają mężczyźni starając się o względy kobiet? Jak stać się prawdziwym Don Juanem? Panowie, żadna kobieta Wam się nie oprze, jeżeli zastosujecie się do rad o, których mówią w Dzień Dobry TVN eksperci od uwodzenia płci pięknej.

  Dzień Dobry TVN
 • Flirt nasz powszedni

  Flirt nasz powszedni

  Flirtujemy często i chętnie. Bez względu na wiek czy płeć lubimy wzbudzać zainteresowanie drugiej osoby. Jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnymi, nie wiążemy się z partnerem kajdanami. Nie ma nic złego w niewinnym flircie. Może mieć zbawienny wpływ i odświeżyć uczucie.

  kk
 • Czas na randkę!

  Czas na randkę!

  Osuszyłaś już ostanie łzy po rozstaniu a wizytę u fryzjera i kosmetyczki masz już za sobą? Świetnie! Czas na randkę!

  Anna Karolina Koman
 • Kursy uwodzenia - czy warto?

  Kursy uwodzenia - czy warto?

  Podobno uwodzenia można się nauczyć. Przekonuje mnie w rozmowie Michał "Sinner" Kwieciński, Główny trener Realnej Metody Skutecznego Uwodzenia.

  karlajn
 • Wakacyjny romans

  Wakacyjny romans

  Wreszcie wakacje! To upragniony czas, kiedy możemy odpocząć i odreagować. Słońce pobudza nasze zmysły, feromony unoszą się w powietrzu, a twoje serce zaczyna bić w przyspieszonym rytmie. Beztroska tak, utrata zmysłów nie!

  karlaka
Więcej o:

flirt

 • Flirt nasz powszedni

  Recepta na nudę Słowo flirt pochodzi od starofrancuskiego conter fleurette i oznacza "próbować, kusić" przez upuszczanie płatków kwiatów. Ale "conter fleurette" pojawia w języku francuskim dopiero w XVII wieku, a słowo flirt w języku angielskim jest już w XVI wieku. Flirt ubarwia życie, czyni je

 • Polki na skali flirtu

  . Polki uważają się za flirciary. Aż 75 proc. młodych kobiet przyznaje, że flirt poprawia im nastrój. 90 proc. uważa, że to one go rozpoczęły - wynika z badań IQS dla AXE. Większość flirtuje przez uśmiech i wymowne spojrzenia, połowa rozpoczyna rozmowę. 13 proc. wpada "niechcący" na mężczyznę, 5 proc

 • Jak one podrywają? Sztuka udanego flirtu

  i oczywiste zerkanie w czyjąś stronę może przynieść odwrotny skutek. Podobno nie warto od pierwszego kontaktu wzrokowego patrzeć prosta w oczy, lepiej, na początek, zerknąć na usta. Kiedy już na pierwszym spotkaniu podczas rozmowy dotykasz jego ręki lub kolana, to według znawców flirtu, należysz do kobiet

 • Flirt z filtrem

  wykrętów stosujemy się do poniższych zasad flirtu z filtrami UV! Po pierwsze, nie wystarczy posmarować się raz, rano czy przed wyjściem na plażę. Nawet, gdy producent obiecuje, że tak jest. Preparat zawsze ściera się nieco w kontakcie z ubraniem, czy wodą w basenie czy morzu. Smaruj się około pół godziny

 • Malvina Pe: flirt kontrolowany

  z tobą flirtować. - Mhm. No tak. To logiczne. Z tym, że ty też kogoś masz. - Cóż. Flirt jest jak sport. Trzeba uprawiać go regularnie, żeby zachować formę. Przez długi czas myślałam podobnie. Przecież flirt związkowi może tylko pomóc, nigdy zaszkodzić. Wymieniając gesty i spojrzenia, nawijając kosmyk włosów

 • Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

  Dla jednych to nieco krępujący krok ku poważnemu związkowi, dla drugich - świetna zabawa, która przychodzi im z łatwością. Sprawdź, które znaki zodiaku to niekwestionowani mistrzowie flirtu. Bliźnięta Bliźnięta to prawdziwe dusze towarzystwa, które z każdą osobą potrafią odnaleźć wspólny język