flirt

 • Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

  Te znaki zodiaku to królowe flirtu. Nikt im się nie oprze

  Układ gwiazd w chwili naszych narodzin, zdaniem astrologów ma naprawdę ogromny wpływ na nasze życie i dokonywane przez nas wybory. To właśnie na jego podstawie można określić też charakterystyczne cechy naszej osobowości. Sprawdź, które znaki zodiaku zdaniem ekspertów są prawdziwymi mistrzami uwodzenia.

  redakcja
 • Sztuka flirtowania. Czym jest i jakie triki wykorzystywać w rozmowie z drugą osobą?
 • Seks w małym mieście odc. 44: flirtowanie w Grójcu

  Seks w małym mieście odc. 44: flirtowanie w Grójcu

  Słowo flirt pochodzi od starofrancuskiego conter fleurette, co znaczy '(próbować) kusić' przez upuszczanie płatków kwiatów. Tak może było kiedyś, ale - jak wiadomo - czasy się zmieniają...

  Dellfina i Dorota
 • W czym według mężczyzn powinny spać kobiety? [SONDA]
 • Czy zazdrość jest potrzebna w związku? [WYWIAD Z EKSPERTEM]

  Czy zazdrość jest potrzebna w związku? [WYWIAD Z EKSPERTEM]

  Zazdrość to niemiłe uczucie, które pojawia się mimowolnie. Potrafi zniszczyć długoletnią znajomość, przeszkodzić miłości, a nawet być przyczyną większego nieszczęścia. Psychoterapeutka Barbara Burduk tłumaczy skąd się bierze zazdrość i jak sobie z nią radzić.

  Olga Limanowska
 • Daj się poznać

  Daj się poznać

  Podobno Polska jest pełna inteligentnych i zabawnych singielek, które tylko czekają, by poznać fajnego faceta. - Nic bardziej mylnego - twierdzi Jarosław Murawski po wyczerpujących badaniach terenowych.

  Jarosław Murawski/ Wysokie Obcasy Extra
 • Randkowanie - czy da się do niego wrócić i opanować obawy? [WYWIAD]

  Po rozstaniu, burzliwym zakończeniu związku lub po prostu z braku czasu rezygnujemy z flirtowania i chodzenia na randki. Boimy się wchodzenia w nowe relacje a tym samy rezygnujemy z poznawania nowych osób i zamykamy się na nowy, być może fascynujący związek. O tych dylematach oraz sposobach na ich zminimalizowanie rozmawiamy z Anną Kraszewską, psycholog.

  Olga Limanowska
 • Mowa Jego ciała

  Mowa Jego ciała

  Co oznaczają jego gesty, spojrzenia i ruchy? Czy zdradzają więcej niż on by tego chciał? W naszej galerii rozkodowaliśmy mowę jego ciała.

  kk
 • Gdzie szukać miłości?

  Gdzie szukać miłości?

  Wiosna za oknem, wiosna w sercach! O tym gdzie i jak szukać miłości i czy to prawda, że prawdziwa miłość czeka zawsze za siedmioma górami i siedmioma rzekami rozmaiwaliśmy z socjologiem dr. Tomaszem Sobierajskim.

  Dzień Dobry TVN
 • Sztuka uwodzenia

  Sztuka uwodzenia

  Czy uwodzenia naprawdę można się nauczyć? Jakie błędy popełniają mężczyźni starając się o względy kobiet? Jak stać się prawdziwym Don Juanem? Panowie, żadna kobieta Wam się nie oprze, jeżeli zastosujecie się do rad o, których mówią w Dzień Dobry TVN eksperci od uwodzenia płci pięknej.

  Dzień Dobry TVN
 • Flirt nasz powszedni

  Flirt nasz powszedni

  Flirtujemy często i chętnie. Bez względu na wiek czy płeć lubimy wzbudzać zainteresowanie drugiej osoby. Jesteśmy coraz bardziej tolerancyjnymi, nie wiążemy się z partnerem kajdanami. Nie ma nic złego w niewinnym flircie. Może mieć zbawienny wpływ i odświeżyć uczucie.

  kk
 • Czas na randkę!

  Czas na randkę!

  Osuszyłaś już ostanie łzy po rozstaniu a wizytę u fryzjera i kosmetyczki masz już za sobą? Świetnie! Czas na randkę!

  Anna Karolina Koman
 • Kursy uwodzenia - czy warto?

  Kursy uwodzenia - czy warto?

  Podobno uwodzenia można się nauczyć. Przekonuje mnie w rozmowie Michał "Sinner" Kwieciński, Główny trener Realnej Metody Skutecznego Uwodzenia.

  karlajn
 • Kochanka idealna

  Kochanka idealna

  Jest pewna siebie, wie czego chce i doskonale wyczuwa potrzeby swojego mężczyzny czyli jak zostać wymarzoną kochanką?

  czupur
 • 7 sposobów, by mężczyzna zaprosił cię na randkę!
 • Wakacyjny romans

  Wakacyjny romans

  Wreszcie wakacje! To upragniony czas, kiedy możemy odpocząć i odreagować. Słońce pobudza nasze zmysły, feromony unoszą się w powietrzu, a twoje serce zaczyna bić w przyspieszonym rytmie. Beztroska tak, utrata zmysłów nie!

  karlaka
Więcej o:

flirt