Confetti Nails to supermodny manicure. Idealnie nadaje się na sylwestra oraz na karnawał

Confetti Nails to hit wśród stylizacji paznokci. Nic dziwnego! Taki manicure jest bardzo efektowny, ale też jednocześnie prosty do samodzielnego zrobienia w domu.

Szukasz modnej i efektownej stylizacji paznokci na sylwestra? Już nie musisz. Confetti Nails - dobrze zapamiętaj tę nazwę. To supermodny obecnie manicure (zgodnie z trendami na zimę 2020) oraz jeden z największych hitów na sylwestra oraz na karnawał. Jak wygląda taka stylizacja paznokci? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Na sylwestra poza Confetti Nails doskonale sprawdzą się również efektowne i oryginalne holograficzne hybrydy. Jak je zrobić? Dowiesz się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Confetti Nails - modny manicure na sylwestra [trendy 2020]

Confetti Nails to idealna propozycja na sylwestra, ale nie tylko. Taki efektowny manicure z powodzeniem sprawdzi się również na imprezach karnawałowych oraz na wieczornych wyjściach. Dzięki takiej stylizacji paznokci w stylu Confetti Nails podkręcisz i dodasz pazura każdej stylizacji. Nikt nie przejdzie obojętnie!

Confetti Nails - jak wyglądają?

Confetti Nails - taki manicure jest bardzo efektowny, a jednocześnie naprawdę prosty do samodzielnego zrobienia. Paznokcie w tej supermodnej stylizacji wyglądają tak, jak sama nazwa wskazuje, jakby były pokryte kolorowym confettii, czyli miniaturowymi ścinkami papieru.

Confetti Nails - jak zrobić?

Confetti Nails możesz spokojnie zrobić sama w domu. Nie potrzebujesz do tego specjalnej wprawy ani też profesjonalnej manikiurzystki. Wystarczy pomalować paznokcie przezroczystym lakierem i zanim wyschnie nałożyć na nie kilka drobinek confetti. Ozdobić można wszystkie paznokcie bądź też tylko kilka. 

 
Więcej o: