• Kasia Cerekwicka już tak nie wygląda. Gwiazda postawiła na ostre cięcie. Taka modna fryzura odmładza
 • Czym usunąć plamy z truskawek, malin lub buraków? Jest na to jeden, banalnie prosty i tani sposób
 • Łapię dzień - Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ organizuje czas w domu seniorom, by byli zdrowsi psychicznie i fizycznie

  Łapię dzień - Europejskie Stowarzyszenie Promocji Aktywności Ruchowej 50+ organizuje czas w domu seniorom, by byli zdrowsi psychicznie i fizycznie

  Koronawirus, Covid-19 słowa, które pojawiły się całkiem niedawno i od razu stały się dla jednych synonimem izolacji, dla innych tęsknoty, dla jeszcze innych synonimem oczekiwania powrotu do czasów sprzed pandemii. Jest to czas, gdy nie możemy się spotkać z najbliższymi, czas, gdy ilość nagromadzonego czasu może się wydawać niekończącym się nadmiarem. Jest to wreszcie czas, który mógłby nam umknąć, jeśli nieopatrznie poświęcilibyśmy go na nieskończone rozpamiętywanie czasów minionych lub czekać z utęsknieniem na przyszłość zapominając zupełnie o teraźniejszości. Właśnie w tych czasach ESPAR 50+ (www.espar-50.org), organizacja pozarządowa pracująca z i dla osób starszych, wychodzi do swoich odbiorców z propozycją stworzenia nowej teraźniejszości: przyjaznej rzeczywistości, w której osoby starsze, mogą planować swój czas, wypełnić go różnymi propozycjami ciekawych form spędzania czasu, poczuć się częścią większej społeczności i wspólnie z wykwalifikowanymi instruktorami i innymi osobami zaangażowanymi, brać udział w różnych zajęciach on-line oraz off-line.

  materiał reklamowy
 • Weronika Rosati o brutalnych zamieszkach w USA. "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

  Weronika Rosati o brutalnych zamieszkach w USA. "Obawiam się o swoje bezpieczeństwo"

  Weronika Rosati jest naocznym świadkiem tego, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych, po śmierci George'a Floyda w Minneapolis. Aktorka, opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym poruszyła temat trwających zamieszek. Przyznała, że obawia się o bezpieczeństwo swoje i przede wszystkim swojej córki.

  redakcja
 • Życzenia i wierszyki na Dzień Dziecka 2020 - najlepsze propozycje dla małych dzieci i dla dorosłych
 • Koronawirus. Odwoływać wesela czy nie? Jakie są opinie?

  Koronawirus. Odwoływać wesela czy nie? Jakie są opinie?

  Wesela a koronawirus. Odwoływać czy nie? Opinie na ten temat są podzielone, a temat spędza sen z powiek wielu parom w Polsce. Zazwyczaj w czerwcu sezon ślubny jest już w pełni. IV etap odmrażania gospodarki pozwala na organizację wesel do 150 osób, ale ze względu na sytuację epidemiczną, wiele osób nie chce narażać bliskich i organizować imprezy. Co robić?

  AR
 • Jak chronić kota przed kleszczami? Domowe sposoby wystarczą? Sprawdź, co trzeba wiedzieć