Yasmine Bleeth była gwiazdą "Słonecznego patrolu". Jak dziś wygląda? Jest kompletnie nie do poznania

Yasmine Bleeth była jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek z kultowego serialu "Słoneczny patrol". 51-latka została ostatnio przyłapana przez fotografów. Ciężko ją rozpoznać.

Yasmine Bleeth to amerykańska aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola w kultowym serialu "Słoneczny patrol". Gwiazda grała tam przez kilka dobrych lat jedną z ratowniczek na plaży w południowej Kalifornii - Caroline Holden. Yasmine Bleeth ma obecnie 51 lat i jest kompletnie nie do poznania. Sami zobaczcie.

Jak dziś wygląda Yasmine Bleeth, gwiazda "Słonecznego patrolu"?

Yasmine Bleeth była jedną z największych gwiazd kultowego serialu "Słoneczny patrol". Mężczyźni wręcz szaleli na punkcie tej brunetki w czerwonym kostiumie kąpielowym. W 2003 roku aktorka pojawiła się na ekranie po raz ostatni i zniknęła. Od tego czasu rzadko pojawia się publicznie. 

Yasmine Bleeth została ostatnio przyłapana przez fotografów na spacerze z psem w Los Angeles. I jest kompletnie nie do poznania! Na najnowszych zdjęciach gwiazdy "Słonecznego patrolu" widzimy ją w długiej, kolorowej spódnicy, czarnej bluzie i klapkach. Yasmine Bleeth nie ma na sobie makijażu, a jej włosy są w nieładzie. Nie przypominam już siebie z dawnych lat.

Yasmine Bleeth, gwiazda "Słonecznego patrolu" - kariera

Yasmine Bleeth była jedną z największych gwiazd serialu "Słoneczny patrol" obok Pameli Anderson. Rola w kultowej produkcji otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Niestety szybko zniszczyły ją narkotyki. Wcześniej Yasmine Bleeth regularnie pojawiała się na listach stu najpiękniejszych kobiet na świecie.

Więcej o: