Małgorzata Kożuchowska pokazała się w nowym kolorze włosów. W takim wydaniu jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy

Małgorzata Kożuchowska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma zielone włosy. Jak wam się podoba w takim wyjątkowym wydaniu?

Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek od lat wierna jest swoim krótkim, blond włosom. To właściwie jeden z jej największych znaków rozpoznawczych. Co prawda Małgorzata Kożuchowska delikatnie zmienia długość swoich włosów, raz są króciutkie, innym razem sięgają jej za brodę, jednak są to naprawdę subtelne zmiany.

Tym razem jednak Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma zielone włosy. Tak, tak, dobrze czytacie, to nie żart. Dlaczego to zrobiła? Czy to zmiana na stałe? Dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak śpiewa wielki przebój "Shallow"

Małgorzata Kożuchowska w zielonych włosach

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie. Widzimy na nim aktorkę w mocno kręconych, zielonych włosach. Do tego gwiazda przypięła sobie dwie modne, efektowne spinki. Jak wam się podoba Małgorzata Kożuchowska w takim niecodziennym wydaniu?

"Strasna zaba”. Kolejny poniedziałek w domowej kwarantannie! Nawet jeśli nie jest ci do śmiechu, spójrz na to zdjęcie i uśmiechnij się!!!

- tak podpisała swoje zdjęcie na Instagramie Małgorzata Kożuchowska.

 

Małgorzata Kożuchowska nie napisała tego wprost, ale domyślamy się, że to tylko peruka.

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w nowej, wyjątkowej fryzurze. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Małgorzaty Kożuchowskiej, którzy nie przeszli obojętnie obok zielonych włosów aktorki. Internauci wprost zasypali gwiazdę "ochami i achami".

Bardzo twarzowo. To chyba twój naturalny kolor hihihi
Ty jesteś taka śliczna (...)
Uroczo, pięknemu we wszystkim pięknie
Piękna

- to tylko niektóre z pozytywnych komentarzy zachwyconych fanów Małgorzaty Kożuchowskiej.

Więcej o: