Amanda Bynes była idolką nastolatek i miała wizerunek grzecznej dziewczynki. Jak dziś wygląda? Jest nie do poznania

Amanda Bynes została gwiazdą w wieku zaledwie kilkunastu lat. Niestety ogromna popularność przytłoczyła ją. Aktorka przerwała karierę, nadużywała alkoholu i narkotyków. Miała również problemy z prawem. Dziś nie rozpoznalibyście jej na ulicy.

Amanda Bynes to amerykańska aktorka telewizyjna i filmowa. Swoją karierę zaczęła już w dzieciństwie. Bardzo szybko stała się idolką nastolatek ze swoim wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Niestety ogromna popularność przytłoczyła ją. Amanada Bynes miała problemy z alkoholem, narkotykami oraz z prawem. Jak dziś wygląda była już gwiazda? Możemy to zobaczyć na jej Instagramie.

Amanda Bynes - kto to?

Gdy Amanda Bynes miała zaledwie siedem lat, wzięła udział w reklamie. Zaś w wieku 13 lat została prowadzącą swojego własnego programu pt. "Szał na Amandę". Na swoim koncie ma wiele ról, głównie w filmach i serialach komediowych. W Polsce największą popularność przyniosła jej rola niesfornej siostry z serialu "Siostrzyczki", który emitowanym był przez stację TVN 7. Amanda Bynes była wielką gwiazdą i idolką nastolatek pod koniec lat 90. XX wieku. 

Amanda Bynes - problemy z alkoholem, narkotykami i z prawem

Niestety aktorka nie udźwignęła tak dużej popularności i osiągniętej w tak wczesnym wieku. Jej wizerunek grzecznej i słodkiej dziewczynki poszedł w niepamięć. Amanda Bynes przerwała karierę, nadużywała alkoholu i brała narkotyki. Pojawiły się również poważne problemy z prawem, aktorka została bowiem kilkukrotnie zatrzymana oraz aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. W 2013 roku, będąc pod wpływem narkotyków, wyznała amerykańskiemu dziennikarzowi, Jonatanowi Jaxsonowi, że ma dosyć życia. Niedługo potem została aresztowana w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Policja zatrzymała ją za pod zarzutem stwarzania zagrożenia dla życia i zdrowia innych. Amanda Bynes została poddana obserwacji w szpitalu psychiatrycznym.

Amanda Bynes - jak dziś wygląda?

Przez cały ten czas wizerunek Amandy Bynes ciągle ulegał zmianie. Aktorka odchudzała się, potem następował efekt jojo i tyła. Eksperymentowała również z fryzurami. Jak dziś wygląda? Amanda Bynes nie przypomina już tej grzecznej dziewczynki, którą była na początku kariery. Aktorka nosi kolczyk w nosie i zrobiła sobie na twarzy mały tatuaż w kształcie serduszka. Zmieniła również fryzurę. Teraz nosi długie, ciemnobrązowe włosy. Rozpoznalibyście ją?

 
Więcej o: