Sandra Kubicka pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Widać na nim rozstępy

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w kostiumie kąpielowym. Na udach fotomodelki widać rozstępy. Gwiazda nie wstydzi się ich, tylko akceptuje. Brawo!

Sandra Kubicka jest jedną z najbardziej popularnych polskich fotomodelek. Przez ostatnie kilkanaście lat swoją karierę rozwijała głównie poza granicami kraju, a dokładnie w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio postanowiła jednak wrócić do Polski i tu dalej realizować się zawodowo. Niedawno Sandra Kubicka wypuściła na rynek swoją linię perfum All Day & All Night by Sandra Kubicka dla sieci sklepów Kontigo. A to tylko początek listy nowych planów zawodowych modelki.

Najnowsze zdjęcie gwiazdy spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród jej fanów. Dlaczego? Dlatego, że Sandra Kubicka pokazała, że nawet popularne i rozchwytywane fotomodelki nie mają idealnego ciała, że one również mają pewne niedoskonałości. I co więcej, nie wstydzą się ich. Brawo!

wideo

Sandra Kubicka pokazała rozstępy

Sandra Kubicka opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, zrobione na łonie natury. Modelka pozuje do niego w błyszczącym kostiumie kąpielowym. Fotografia nie została poddana obróbce graficznej, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak naprawdę wygląda ciało Sandry Kubickiej. Widać na jej udach rozstępy. Co więcej gwiazda się ich nie wstydzi, pokazując, że ona również, jak wiele innych kobiet, zmaga się z różnymi niedoskonałościami, które po prostu akceptuje.

 

Sandra Kubicka pokazała niedoskonałości ciała. Fani zachwyceni

Nie trzeba było zbyt długo czekać na reakcję fanów modelki. Jej zdjęcie, na którym Sandra Kubicka pokazała, że ma rozstępy, jak wiele innych kobiet, spotkało się z ogromnym entuzjazmem wśród internautów. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka w "Kole Plotka". Co nam wyznała?
Ale ja lubię te twoje paski „tiger”.

- skomentowała jedna z internautek.

Więcej o: