kościół

  • Dobra robota, kościele - dziękuję

    Nie wiem, po co piszę ten tekst, wszystko w tej sprawie zostało już powiedziane. I opatrzone memami. Więc chyba piszę tylko dla siebie, żeby wylać i spuścić ciśnienie, bo naprawdę czuję, że szlag mnie trafi już za sekundę. Serdeczne dzięki dla arcybiskupa Michalika. Najserdeczniejsze.

    Aleksandra,