listy

 • Rodzice naciskają na huczne wesele. Ja wolałabym dostać pieniądze na wkład własny do kredytu na mieszkanie [LIST]
 • "Od wczoraj w tym kraju strach zachodzić w ciążę" [LIST DO REDAKCJI]

  "Od wczoraj w tym kraju strach zachodzić w ciążę" [LIST DO REDAKCJI]

  - Uważam, że od wczoraj w tym kraju strach zachodzić w ciążę. Teraz to ogromne ryzyko. Moje koleżanki zastanawiają się między innymi nad tym, czy będą mogły czuć się bezpieczne, jeśli zrobią aborcję za granicą - pisze nasza czytelniczka.

  Nadesłane do redakcji
 • "To nie będzie wyrok na kobiety. To wyrok na ludzi" [LIST DO REDAKCJI]

  "To nie będzie wyrok na kobiety. To wyrok na ludzi" [LIST DO REDAKCJI]

  22 października Trybunał Konstytucyjny przyjrzy się ustawie o planowaniu rodziny z 1993 roku. Sędziowie skupią się zwłaszcza na zapisie mówiącym, że aborcja w naszym kraju jest legalna w przypadkach, gdy przesłanki medyczne wskazują na duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby, która zagraża jego życiu. Kobiety już protestują, bojąc się wprowadzenia zakazu aborcji. Prezentujemy list naszej czytelniczki.

  Nadesłane do redakcji
 • Nie piję alkoholu od dwóch lat. Dlaczego ciągle muszę się z tego tłumaczyć? [LIST DO REDAKCJI]
 • Dlaczego ludzi tak oburza różnica wieku w związkach? [LIST DO REDAKCJI]

  Dlaczego ludzi tak oburza różnica wieku w związkach? [LIST DO REDAKCJI]

  - Gdy poznałam mojego męża, miałam 29 lat, a on 44. Nasz związek ze względu na różnicę wieku od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Nigdy wcześniej w żadnej sprawie nie usłyszałam tylu tak zwanych "dobrych porad"- zdradza w nadesłanym do redakcji nasza czytelniczka.

  redakcja
 • 10 najgorszych kochanków mojego życia

  10 najgorszych kochanków mojego życia

  Zniewalający uśmiech, silne dłonie porośnięte dyskretnie włosem, świadczącym o odpowiednim poziomie testosteronu, nieuchwytne ?coś? w głosie i w spojrzeniu. Albo całkiem uchwytne. Pożądanie. Fontanna feromonów. Czujesz, że chcesz spędzić z tym facetem resztę życia, a przynajmniej najbliższą noc.

  Linda Lovelace
 • 40 rzeczy których nie mam, a ponoć powinnam

  40 rzeczy których nie mam, a ponoć powinnam

  Niedawno wielu znajomych linkowało na FB taka listę "40 rzeczy, za mniej niż 50 dolarów, które każda kobieta po trzydziestce powinna mieć?. Klikam, patrzę i oczom nie wierzę. Wkrótce staje się coraz bardziej jasne - albo nie jestem po trzydziestce, albo to jakiś żart.

  Natalia
 • Nadesłane przez Kasię: Deszczowy paryski Foch

  Nadesłane przez Kasię: Deszczowy paryski Foch

  Przysyłacie nam coraz więcej i więcej historii, zdjęć i spostrzeżeń. W związku z tym postanowiłyśmy stworzyć dla Was specjalny dział. Będziemy tu wrzucać najfajniejsze znaleziska z naszej poczty. Piszcie do nas na foch@agora.pl lub na Facebooku

  Redakcja
 • Idź mi z tym sprzęgiełkiem, czyli fajny list od czytelniczki

  Idź mi z tym sprzęgiełkiem, czyli fajny list od czytelniczki

  Jak już pisała Kasia - strasznie nam miło, że czytają nas bardzo fajne babki. I bardzo cieszy nas, że lubicie dzielić się z nami swoimi pasjami i przemyśleniami. Niektóre Wasze historie są tak fajne, że postanowiłyśmy wyciągać je z mroków skrzynek mailowych i pokazać szerszej publiczności. Bo robicie zajefajne rzeczy i się bardzo pięknie różnicie.

  Agata
Więcej o:

listy