majka jeżowska

 • Majka Jeżowska baristką w warszawskiej kawiarni? W nową rolę wcieliła się nie bez powodu. Chodzi o zdrowie

  Majka Jeżowska baristką w warszawskiej kawiarni? W nową rolę wcieliła się nie bez powodu. Chodzi o zdrowie

  Majka Jeżowska w ubiegły weekend pojawiła się w warszawskiej kawiarni, jednak nie w roli klientki. Piosenkarka na chwilę została baristką i serwowała kawę gościom lokalu. Powodem nie było szkolenie, czy zmiana dotychczasowego zawodu. Gwiazda postanowiła wspomóc akcję charytatywną na rzecz małego Wiktora. Celem wydarzenia była walka o zdrowie chłopca.

  Małgorzata Beszczyńska
 • 'Naiwność czyni nas wiecznie młodymi'. Majka Jeżowska obchodzi dzisiaj urodziny!

  "Naiwność czyni nas wiecznie młodymi". Majka Jeżowska obchodzi dzisiaj urodziny!

  Każdy zna piosenki śpiewane przez Majkę Jeżowską. 'A ja wolę moją mamę', 'Na plaży fajnie jest' czy 'Wszystkie dzieci nasze są' to przeboje, które bawią kolejne pokolenia dzieci. Niewiele osób wie, że artystka ma na swoim koncie także kilka płyt z muzyką pop. Wokalistka zna jest ze swojej działalności charytatywnej. Należy między innymi do grona kawalerów Orderu Uśmiechu i jest ambasadorem dobrej woli przy UNICEF-ie. 25 maja Majka Jeżowska obchodzi urodziny. Życzymy jej wszystkiego dobrego!

  Paulina Mudant-Siwicka, Mariusz Ciechoński
 • Wpadki na imprezie 'Gwiazdy Dobroczynności' - która kreacja najgorsza?
 • Żałosne plażowiczki...
Więcej o:

majka jeżowska

 • Powrót do przeszłości

  z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Karierę rozpoczęła w 1977 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej. Śpiewała w chórkach u Majki Jeżowskie, występowała na różnych festiwalach. Wszystko nabrało rozpędu w 1982 roku, gdy Romuald Lipko (znany z Budki Suflera) napisał dla młodej wokalistki