maski

 • Modne maski na twarz, czyli o tym co jest teraz trendy

  Modne maski na twarz, czyli o tym co jest teraz trendy

  Modne maski na twarz to dziś rozchwytywany dodatek. W związku z obowiązkiem zakrywania nosa i ust, który wszedł w życie 16 kwietnia 2020 roku, każdy z nas musi zaopatrzyć się w takie akcesorium.

  M. Wołoszyn
 • Jak dezynfekować maski wielokrotnego użytku? Prosta instrukcja krok po kroku
 • Większość osób szampon dobiera do włosów, a nie do skóry głowy. Jakie inne błędy popełniamy w pielęgnacji?

  Większość osób szampon dobiera do włosów, a nie do skóry głowy. Jakie inne błędy popełniamy w pielęgnacji?

  Dariusz Wójcik, stylista sztuki fryzjerskiej z DWCREATIVEGROUP, opowiedział nam o podstawach pielęgnacji włosów. Jak się okazuje, wiele osób robi to źle. Najważniejszą zasadą w pielęgnacji włosów jest częsta zmiana kosmetyków. Nasze kosmyki bardzo szybko przyzwyczają się do składników zawartych w produktach, przez co te mogą po pewnym czasie nie działać już tak, jak powinny. Zadaliśmy mu kilka pytań - zobaczcie, co odpowiedział.

  Anna Górska
 • Gdy w pracy nie możesz być sobą - maska, która uwiera

  Gdy w pracy nie możesz być sobą - maska, która uwiera

  Idziesz do pracy - musisz grać. Przekraczając próg biura, formatujesz sobie osobowość. Po pewnym czasie jesteś tak dobra w tej grze, że przyjmą cię bez egzaminów do Łódzkiej Szkoły Filmowej. Gorzej, gdy maska przyrasta ci do twarzy tak mocno, że zostaje po wyjściu z pracy.

  Magda Acer
 • Na bal - w masce

  Na bal - w masce

  Sylwester i karnawał to idealny czas na przebieraną imprezę. A na niej to nie kreacja, ale właśnie maska pełni najważniejszą rolę.

 • Czerpiąc z bogactwa natury - zabiegi błotne

  Czerpiąc z bogactwa natury - zabiegi błotne

  Błoto jest naturalnym produktem kosmetycznym. Pielęgnacja związana z udziałem masek błotnych to nie tylko przyjemność dla ciała, ale wiele korzyści dla zdrowia!

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

maski