piękna cera

 • Mikrodermabrazja - najskuteczniejszy mikropeeling ostatnich lat

  Mikrodermabrazja - najskuteczniejszy mikropeeling ostatnich lat

  Mikrodermabrazja jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Wszystko za sprawą wciąż rozwijającej się technologii, która zawitała również do gabinetów kosmetycznych i dała możliwość stosowania jej w nowych zabiegach - również w tych związanych ze skórą. Wybieranie przez kobiety mikrodermabrazji jest związane z chęcią poprawienia wyglądu cery w stosunkowo niedługim czasie. Czym jest mikrodermabrazja, jak przebiega zabieg oraz ile kosztuje?

  JW
 • 3 powody, dla których nigdy nie będziecie miały alabastrowej cery jak Koreanki
 • Marzysz o idealnym makijażu? Musisz spełnić TEN warunek

  Marzysz o idealnym makijażu? Musisz spełnić TEN warunek

  Co jest najważniejsze w makijażu? Wbrew pozorom wcale nie kosmetyki i umiejętności, ale idealnie zadbana cera. - Najważniejsze elementy dbania o wygląd cery to skuteczne oczyszczanie i dopasowana do potrzeb skóry pielęgnacja - tłumaczy znana blogerka Maxineczka.

  Redakcja
 • 7 genialnych polskich marek, których z pewnością nie znacie, a warto! [POLSKIE KOSMETYKI]
 • W 'urodzie' świat jest 7 lat za Koreą Południową

  W "urodzie" świat jest 7 lat za Koreą Południową

  Ile kroków ma twój poranny i wieczorny rytuał pielęgnacyjny? Kobiety w Korei Południowej codziennie przechodzą przez dziesięć-dwanaście czynności, które zapewniają im piękną, promienną cerę. Jakie mają kosmetyki i jak je stosują? Oto największe hity.

  Ola Długołęcka
 • To zdjęcie sprawi, że zmienisz nastawienie do ochrony przeciwsłonecznej

  To zdjęcie sprawi, że zmienisz nastawienie do ochrony przeciwsłonecznej

  Tak, tak - przecież wiesz doskonale, że opalanie szkodzi skórze, przyspiesza jej starzenie, powoduje pojawienie się przebarwień, że stoi za rakiem skóry. Czy ta wiedza ma wpływ to, jak chronisz skórę? Pewnie nie, dlatego warto, żebyś poznała historię osoby z tego zdjęcia.

  OD/Redakcja
 • Piękna według zaleceń

  Piękna według zaleceń

  Gdybyś miała stosować się do wszystkich rad, których na temat pielęgnacji urody dostarczają nam portale i pisma dla kobiet, powinnaś rzucić pracę i skupić się wyłącznie na zdrowiu i urodzie. Nie daj się zwariować, można żyć z programem minimum! Troszcząc się regularnie o urodę, będziesz wystarczająco zadbana.

  ola długołęcka
 • Laser dobry na wszystko - jakie możliwości daje laser X-Lase?

  Terapie laserowe zyskują na popularności. Są bezbolesne, szybkie i stają się coraz bardziej dostępne. Ich multifunkcyjność jest wręcz zaskakująca, dlatego postanowiłam sprawdzić na własnej skórze czy mogą być skuteczne.

  Martyna Wyrzykowska
 • Zakazane reklamy

  W polskiej reklamie - nowość! Z żądaniem wycofania reklamy wystąpił urażony porównywaniami do modela mężczyzna. Seks, kłamstwa i photoshop - to inne najczęściej występujące powody zakazania emisji reklamy.

  ola długołęcka
 • Świat bez luster

  Świat bez luster

  Znalazłyśmy ochotniczkę, która postanowiła przeżyć pięć dni poza zasięgiem zwierciadła. Zakazane były nawet ukradkowe spojrzenia i przeglądanie się w witrynach. Czy tak się da? Oto relacja w wyprawy ekstremalnej.

  ola długołęcka
 • Dlaczego kobiety się malują?

  Bo chcą wyglądać ładniej, padnie odpowiedź. I podczas gdy ona absolutnie słuszna, wciąż może niektórych zastanawiać dlaczego makijaż odgrywa tak ważną rolę w życiu zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

  wod
 • Na co on patrzy kiedy cię poznaje?

  Na co on patrzy kiedy cię poznaje?

  Kiedy on kieruje oczy w twoją stronę kilka cech twojej urody jest dla niego szczególnie ważna. Na co patrzy i na co zazwyczaj zwraca uwagę? Na to pytanie od wieków szukają odpowiedzi seksuologowie, antropolodzy. Do jakich doszli wniosków?

  spiro33
 • Podpatrujemy modelki na wybiegu

  Cera jak alabaster, blade lub piorunująco czerwone usta, gładko zaczesane włosy, gęste brwi. Co jeszcze proponują styliści i makijażyści na nadchodzący jesienny sezon?

  spiro33
Więcej o:

piękna cera