rekrutacja

 • Na rozmowie o pracę usłyszałaś pytanie o długopis? To pułapka. Jak najlepiej odpowiedzieć?
 • 10 grzechów szefa, które sprawią, że dobry pracownik odejdzie

  10 grzechów szefa, które sprawią, że dobry pracownik odejdzie

  Dajesz mu wszystko, a przynajmniej tak ci się wydaje, a on zaczyna nawalać i nagle oświadcza, że rzuca to wszystko i odchodzi. Może będzie robił swoje projekty, a może zamierza wypasać kozy w Tybecie. A przecież to był taki dobry pracownik!

  redakcja
 • Foch rekrutuje! Poznajcie Gosię - naszą nową sekretarz redakcji

  Foch rekrutuje! Poznajcie Gosię - naszą nową sekretarz redakcji

  To była bardzo udana rekrutacja: 200 zgłoszeń, 30 rozmów z fajnymi kandydatami i po niecałym miesiącu mamy sekretarz redakcji! Gosia Tchorzewska zaczyna u nas pracę w najbliższy poniedziałek - opowiem czemu właśnie ją wybrałyśmy spośród SETEK innych zgłoszeń.

  Kasia
 • Foch rekrutuje! Zanim poznacie nowego sekretarza redakcji... poczytajcie, co napisali kandydaci

  Foch rekrutuje! Zanim poznacie nowego sekretarza redakcji... poczytajcie, co napisali kandydaci

  Uff - proces rekrutacji i podejmowania decyzji wreszcie zakończony. Jeszcze w tym tygodniu przedstawimy Wam nasz nowy nabytek. A tymczasem chcemy się podzielić, tym, co najlepsze (oprócz nowego sekretarza redakcji, bo na pewno będzie super!): tekstami, które w ramach zadania rekrutacyjnego pisali nasi kandydaci. Temat wybrałam dość perfidny: "Czy istnieje przyjaźń damsko-męska?". Oto trzy moje ulubione odpowiedzi na to jakże tendencyjne pytanie.

  Kasia
 • Foch rekrutuje! Szukamy sekretarza redakcji - może to Ty?

  Foch rekrutuje! Szukamy sekretarza redakcji - może to Ty?

  Nasza redakcja potrzebuje stróża ładu i porządku - sekreda. A gdzie znajdziemy fajniejsze kandydatki/kandydatów na kompetentnego sekretarza redakcji niż wśród naszych Czytelników? Dlatego postanowiłyśmy przeprowadzić rekrutację na pełnym Fochu! Przeczytajcie jaką mamy propozycję i wysyłajcie zgłoszenia - czekamy do przyszłego poniedziałku.

  Kasia
 • Dlaczego panowie zarabiają lepiej niż panie

  Różnice w wysokości pensji, jakie na tym samym stanowisku otrzymują kobiety i mężczyźni zatrudnieni w rozwijających się w Małopolsce centrach biznesowo-usługowych, wahają się od kilkuset do ponad 2 tys. zł na korzyść mężczyzn. Co więcej - kobiety na starcie mają niższe wymagania jeśli chodzi o wynagrodzenie - średnio o ponad 400 zł.

  Aneta Zadroga
Więcej o:

rekrutacja