sposoby na płaski brzuch

 • Schudła, ale mąż nie zaakceptował jej szczuplejszej wersji! Para rozwiodła się
 • Orgia, a może bycie matką? Jeśli czegoś chcesz, poświęć się temu! Rewelacyjna kampania słynnej siłowni
 • Pośladki, na których punkcie oszalały dwa miliony kobiet i mężczyzn

  Chciała być źródłem inspiracji i podzielić się swoją pasją do zdrowego trybu życia i miłością do fitnessu. Chociaż jej działanie nie było spontaniczne, a dokładnie przemyślane, dwa miliony śledzących zdjęcia jej pupy osób to wynik, który zaskoczył nawet ją samą. Poznajcie Jen Selter, posiadaczkę najsłynniejszej pupy w sieci.

  Ola Długołęcka
 • Ciała sportowców - umięśnione na różne sposoby [ZDJĘCIA]

  125 sportowców uprawiających różne dyscypliny zgodziło się na uwiecznienie na zdjęciach swoich ciał. Wysocy, niscy, smukli, mocno zbudowani - idealnie dopasowani do wyzwań, którym codziennie muszą stawiać czoła na stadionach i w halach sportowych.

  Ola Długołęcka
 • Akcja 5 kg w dół: Problemy z jedzeniem

  Waszym zdaniem odchudzanie z cateringiem dietetycznym to żadne odchudzanie. Wzięłam więc do serca te uwagi i od pewnego czasu stołuję się we własnym zakresie. Do końca mojej akcji zostały dwa tygodnie. Czy zmieszczę się w sukienkę z okresu 'szczytowej szczupłości'?

  Ola Długołęcka
 • Akcja 5 kg w dół: pochwała niekonsekwencji

  Akcja 5 kg w dół: pochwała niekonsekwencji

  Już piąty tydzień żyję na diecie i poddaję moje ciało torturom na siłowni. Za sobą mam kilka dołów i słabszych chwil, które - patrząc z perspektywy czasu - nie złamały mnie tylko sprawiły, że staram się bardziej.

  Ola Długołęcka
 • Moja akcja (5 kg w dół) - Wasza reakcja

  Moja akcja (5 kg w dół) - Wasza reakcja

  Od dwóch tygodni jestem na diecie i intensywnie ćwiczę w ramach mojej dwumiesięcznej akcji doprowadzenia ciała do porządku (i formy). Materiał, w którym zapowiedziałam proces zmian skomentowaliście - odpowiadam więc na Wasze uwagi oraz wątpliwości.

  Ola Długołęcka
 • Akcja: redukcja (5 kg w dół)

  Akcja: redukcja (5 kg w dół)

  Przede mną dwa miesiące intensywnej pracy nad samą sobą. Poświęcę je na radykalny zwrot sportowo-żywieniowy. Bo nie ma powodu, żebym wyglądała jak wyglądam, skoro mogę prezentować się o niebo lepiej.

  Ola Długołęcka
 • Śmieszno-straszna dieta Grety Garbo

  Całe życie na diecie, a właściwie różnych dietach. Greta Garbo przez lata przyjaźniła z się z sławnym w owym czasie dietetykiem, ?oddając w jego ręce? swój żołądek i sylwetkę.

  Ola Długołęcka
 • Święta, święta i... trzy kilo więcej

  Niewiele ponad trzy miesiące temu nasze organizmy walczyły z wigilijnym stołem. Przed żołądkiem i wagą kolejne wyzwanie - dwa dni świąt, obżarstwa i siedzenia przed telewizorem. Czy da się przetrwać Wielkanoc bez wzrostu wagi?

  Ola Długołęcka
 • "Moobs" - męski biust tygodnia

  "Facet z cyckami" - takie określenie w ciągu kilku ostatnich tygodni usłyszałam więcej niż pięć razy. Ani razu nie padało z ust kobiet, które nawet nie za bardzo wiedziały, o co może chodzić, ale pojawiało się w wypowiedziach zasłyszanych w męskich rozmowach. W czym rzecz? W lipomastii!

  Ola Długołęcka
 • Zakupy świetnym sposobem na zrzucenie kilogramów?

  Zakupy świetnym sposobem na zrzucenie kilogramów?

  Nie lubisz biegać, ale nie masz nic przeciwko spacerom z obciążeniami? Idealnym pomysłem na zadbanie o sylwetkę może się w twoim przypadku okazać przemierzanie centrów handlowych z siatkami pełnymi sprawunków.

  Ola Długołęcka
 • Czułe słówka pomagają w chudnięciu?

  Myślenie o sobie jako o ?tłustej? i wytykanie swojemu ciału niedoskonałości w towarzystwie znajomych to wyraz braku lojalności względem nas samych. Nic dziwnego, że z badań naukowców brytyjskich wynika, że taka postawa zabija sukces połowy diet.

  Ola Długołęcka
 • Nawyki zdrowej rodziny. Do wcielenia w życie od zaraz

  Nawyki zdrowej rodziny. Do wcielenia w życie od zaraz

  Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko miało dobre nawyki, najpierw musisz sama je wyrobić. Dziecko nie da się oszukać. Nie tylko będzie ignorować zalecenia, ale prędzej czy później przejmie niezdrowe zwyczaje dorosłych.

  Ola Długołęcka/Marcin Bończa-Tomaszewski (SZTUKA ŻYWIENIA)
 • Oleje w diecie - jak to jest z ich smażeniem?

  Zdrowe czy szkodliwe? Jakie naprawdę są oleje? Sprawdzamy, co i w jakiej formie stosować w zdrowej diecie.

  Ola Długołęcka/Marcin Bończa-Tomaszewski/SZTUKA ŻYWIENIA
 • Odżywianie czy ćwiczenia - co przynosi lepsze rezultaty?

  Ćwiczenia czy żywienie - co tak naprawdę przynosi najlepsze rezultaty? Jeśli twoim głównym celem jest zmiana kompozycji ciała (utrata tkanki tłuszczowej/wagi), to tylko połączenie tych dwóch elementów przyniesie oczekiwane rezultaty.

  Ola Długołęcka/Marcin Bończa-Tomaszewski (Sztuka Żywienia)
Więcej o:

sposoby na płaski brzuch