sylwetka

 • "Jesteś gruba" - najgorsze, co dziewczynka może usłyszeć?

  Nasza Czytelniczka Aniakuleczka napisała bardzo mądrze o tym, o czym często zapominamy. O tym, że nie każdy może być Aniąszpileczką. Niektórzy może nie chcą, inni może nie mogą. Ale nie można ludzi definiować ich obwodem w pasie. Niby wiemy, ale czy na pewno?

  Nadesłane do Redakcji
 • Metoda na brzuszek? Jak mawiał Lenin: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

  Metoda na brzuszek? Jak mawiał Lenin: ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

  Jak co roku, przychodzi ten moment, kiedy wiele z nas staje przed lustrem i stwierdza "lato już za chwilę, a ja nadal gruba?. Cóż, w tym roku pogoda daje nam szansę - jeszcze trochę deszczowych dni przed nami i można coś z tym zrobić (poza kupowaniem maskujących brzuszek bluzek i tunik).

  Natalia
 • Uda zgrabne jak marzenie w 30 dni. Możliwe?

  Uda chudną najtrudniej i nie łatwo pozbyć się z nich skórki pomarańczowej, ale...Nie ma rzeczy niemożliwych. Przedstawiamy 30-dniowy plan na naprawdę zgrabne i szczupłe uda. Piszesz się?

  j.biszewska
 • Tajemnice szczupłej sylwetki
 • Charakter a sport

  Charakter a sport

  Aktywność ruchowa pozwala zachować dobrą kondycję i ułatwia kształtowanie wymarzonej sylwetki. Każda z nas stawia sobie jednak inne cele, mamy też różne upodobania. Dlatego tak ważne jest właściwe dopasowanie rodzaju aktywności do naszego charakteru i temperamentu.

  Katarzyna Bigos
 • Chudnij na dietach gwiazd

  Doskonałe figury gwiazd to nie dar od boga. To efekt ciężkiej pracy na siłowni i przestrzegania diety. Dowiedz się, na jakich dietach żyją największe gwiazdy Hollywood.

  Spiro
 • Ćwicz z duchem czasu

  Jazda na stacjonarnym rowerku czy bieg na bieżni to już przeszłość. W tym sezonie ćwiczymy tabatę i jogę antygrawitacyjną. Przedstawiamy 6 najgorętszych treningów, prosto z Hollywood.

  Joanna Biszewska
 • Brafitting. Co to właściwie jest?

  Pojęcie brafittingu robi dziś oszałamiającą karierę. Pojawia się na plakatach wiszących w witrynach sklepów z bielizną, w prasie kobiecej. O co chodzi? O idealne dobranie biustonosza!

  Aleksandra Kujałowicz
Więcej o:

sylwetka