uzależnienie od seksu

 • Seksoholizm - kiedy seks staje się narzędziem

  Seksoholizm - kiedy seks staje się narzędziem

  Pisałam ostatnio o współuzależnieniu od seksu i widziałam, że temat był dla was interesujący. Dziś kilka słów o samym uzależnieniu od seksu. To temat, który cały czas budzi wątpliwości i kontrowersje.

  Iza Jąderek
 • Współuzależnienie od seksu - problem, o którym mówi się zbyt rzadko

  Współuzależnienie od seksu - problem, o którym mówi się zbyt rzadko

  Niedawno pojawiła się u mnie w gabinecie kobieta, która opowiadała o tym, że nie może rozstać się z uzależnionym od seksu mężem. Mimo że wie, że jest krzywdzona. Temat współuzależnienia od seksu - nie tylko uzależnienia - jest podejmowany zbyt rzadko. Dlatego o nim piszę.

  Iza Jąderek
 • "Trzydziestosekundowa scena seksu nie robi z 'Nimf()manki' pornosa!" [ROZMOWA]

  W większości recenzji o najnowszym filmie Larsa von Triera przewija się słowo humor. Drugim powinna być seksualność i cielesność pokazana w bardzo naturalistyczny sposób. Jaki jest ten film i co o nas mówi? Zamiast znawców kina, o odbiór "Nimf()manki" poprosiliśmy sex coacha - Martę Niedźwiecką.

  Ola Długołęcka
 • Seksoholiczki - bez miłości, bez frajdy z seksu

  Najciekawsza jest męska hipokryzja - sami nie odmówią seksoholiczce, ale nazywają ją "szmatą", gdy flirtuje z kolegą - mówi seksuolog Andrzej Gryżewski w magazynie Wysokie Obcasy Extra

  Redakcja
 • Miłość, która wzbudza kontrowersje - najdziwniejsze przypadki

  Miłość, która wzbudza kontrowersje - najdziwniejsze przypadki

  Triada to nie to samo co trójkąt. Nie chodzi bowiem tylko o seks, ale także o uczucia. Mąż, żona i... drugi mąż to nie wszystkie osoby tej erotycznej układanki. A jak wygląda miłość karliczki z wysokim partnerem? Jest szalona! Nie mniej jak pomysł, by homoseksualizm tuszować heteroseksualnym małżeństwem.

  Ola Długołęcka
 • Miesiączka - czerwona królowa

  Miesiączka - czerwona królowa

  Wpadam do przyjaciółki do biura. Co u ciebie? Dostałam okres - mówi. Możesz mi pogratulować, bo jestem właśnie w pełni swej kobiecości. To gratuluję - odpowiadam i śmiejemy się serdecznie. Mam ochotę ją uściskać.

  Voca Ilnicka
 • Seks? Nie, dziękuję!

  Seks? Nie, dziękuję!

  Jest zdrowy, z założenia przyjemny, sprzyja długowieczności, ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie rodziny... Zalet seksu jest naprawdę sporo, a jednak niektórzy w ogóle nie odczuwają potrzeby zbliżeń. Dlaczego?

  ed
 • Masturbacja - czy uzależnia?

  Masturbacja - czy uzależnia?

  Pytanie o to, czy można uzależnić się od masturbacji, można zamienić na takie: czy można się uzależnić od alkoholu? A od narkotyków? A od pracy? Jasne, uzależnić można się od wszystkiego. Ale jak wiele z nas kobiet pracujących czy smakujących wino od razu popada w uzależnienie?

  Voca Ilnicka
Więcej o:

uzależnienie od seksu