wykreuj swój look

 • Konkurs Make-Up Studio - tylko dziś!

  Konkurs Make-Up Studio - tylko dziś!

  Jeszcze tylko kilka godzin pozostało na wysłanie zgłoszeń i szansę na profesjonalną, indywidualną lekcję wizażu i zestaw kosmetyków!

 • Wykreuj swój 'look' - Kasia

  Wykreuj swój "look" - Kasia

  Kasia jest kolejną uczestniczką naszego cyklu. Chciała wam zaproponować rozweselający makijaż na smutne, jesienne dni. Przygotowała nawet cały instruktaż! Zobaczcie!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój 'LOOK'!

  Wykreuj swój "LOOK"!

  ...na stronach Lula.pl! Interesujesz się wizażem? Lubisz robić makijaże? Masz pomysły na ciekawe stylizacje paznokci? Przyślij nam swoje pomysły wraz ze zdjęciami!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój 'look' - anuszka960

  Wykreuj swój "look" - anuszka960

  Anuszka960 - jest naszą użytkowniczką. Zamieściła zdjęcia swoich makijaży w swoim profilu na Lula.pl. Pomyśleliśmy, że powinnyście je zobaczyć!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój 'LOOK' - Karolina

  Wykreuj swój "LOOK" - Karolina

  Wracamy! Dziś przedstawiamy wam Karolinę, która chciała pokazać wam swój makijaż. Zainspirował ją teledysk do piosenki Jennifer Lopez.

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój 'LOOK'! - Wracamy!

  Wykreuj swój "LOOK"! - Wracamy!

  Cieszcie się wolnością w kreowaniu własnego makijażu! Bawcie się trendami i twórzcie własne reguły - tak jak lubicie! Jeśli interesujecie się wizażem - wysyłajcie do nas zdjęcia! Podzielcie się swoimi pomysłami!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Ania

  Wykreuj swój look - Ania

  Ania przygotowała bardzo delikatny makijaż, który jak sama uważa - byłby dobrą propozycją na ślub. Zobaczcie:

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Darina

  Wykreuj swój look - Darina

  Darina chciała zaprezentować wam kilka swoich pomysłów na makijaże oczu. To cztery różne stylizacje i 4 inne inspiracje autorki. Zobaczcie:

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Emilka

  Wykreuj swój look - Emilka

  Emilka chciała wam zaprezentować swój pomysł na typowo letni makijaż. Inspiracją był dla niej summer glow, - słońce, opalone ciało, wysoka temperatura. Czyli wszystko to co wiąże się z latem. Zobaczcie!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Angelika

  Wykreuj swój look - Angelika

  Angelika (Monsunoowa) jest kolejną osobą, która chciała przedstawić wam swój pomysł na makijaż. Wykonała go samodzielnie tuż przed sesją zdjęciową. Do jego zrobienia użyła zaledwie kilku kosmetyków.

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Ania

  Wykreuj swój look - Ania

  Ania ukończyła wrocławską szkołę wizażu i stylizacji, a makijaże to jej hobby i sposób wyrażania siebie. Pomysł na ten make up narodził się, gdy słuchała piosenki Skin - "Purple". Zobaczcie co wyczarowała.

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - BeLLuCCi

  Wykreuj swój look - BeLLuCCi

  Oto kolejna prezentacja makijażu. BeLLuCCi zdecydowała się pokazać wam jeden ze swych pomysłów na makijaż. Choć ciężko było jej się zdecydować wybrała połączenie fioletu i turkusu. Zobaczcie!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Paulina

  Wykreuj swój look - Paulina

  Paulina jest kolejną osobą, która chciała zaprezentować wam swój pomysł na makijaż. Wykonała go przed imprezą ze znajomymi.

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Betty Blue

  Wykreuj swój look - Betty Blue

  Betty_Blue chciała przedstawić nam wykonany przez siebie makijaż wieczorowy: "Wiśnie w czekoladzie", ślubny: "Pink Peony" oraz pokazać oryginalną stylizację paznokci. Makijaż zrobiła swojej koleżance i trzeba przyznać, że miała niekonwencjonalny pomysł z wykończeniem jednego z nich. Zobaczcie!

  Katarzyna Bigos
 • Wykreuj swój look - Iza

  Wykreuj swój look - Iza

  Iza wykonała ten makijaż na karnawałową, przebieraną zabawę. Wcieliła się w postać kobiety kota. Inspiracją do makijażu oczu była Kim Kardashian, natomiast do ust Hally Berry - główna bohaterka filmu Catwomen.

  Katarzyna Bigos
Więcej o:

wykreuj swój look

 • Wykreuj swój "LOOK"!

  "Wykreuj swój look" to kolejny cykl w którym głównymi bohaterkami jesteście Wy oraz wasze pomysły na ciekawe makijaże oraz stylizacje paznokci. Szukamy kreatywnych osób, które interesują się wizażem, lubią eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boją się tym wszystkim podzielić

 • Wykreuj swój look - Iza

  Iza jest naszą pierwszą chętną a akcji luli - Wykreuj swój look! Jej praca jest przykładem na to, że również przy pomocy nieco tańszych kosmetyków można wykonać fajny makijaż. Wystarczy mieć chęci i być pomysłowym. Ze względu na użycie czerwonej szminki Iza zdecydowała się na łagodniejszą wersję

 • Wykreuj swój "look" - Kasia

  Kasi bardzo się podoba! Bardzo profesjonalne podejście. Czekamy na więcej takich propozycji! Kasia jako prawdziwa profesjonalistka - przygotowała dla was również instruktaż wykonania - krok po kroku. Zobaczcie je w naszej galerii! Wykreuj swój "LOOK"

 • Wykreuj swój "LOOK" - Karolina

  Performance, - korektor Couvrance Ave'ne, - czarna kredka Miss Sporty, - eyeliner marki Rimmel, - jasna pudrowa szminka Indlot, - sztuczne rzęsy firmy Artdeco, - perłowy cień, - róż Bourjois. Wykreuj swój LOOK - wracamy! Wyślij nam swój makijaż!

 • Wykreuj swój look - BeLLuCCi

  połysku. Osobiście uwielbiam długie, mocno wytuszowane rzęsy, dlatego też w moich makijażach rzęsy są bardzo mocno zaznaczone". Wyślijcie nam również swoje pomysły na makijaże! Wykreuj swój look!

 • Wykreuj swój "LOOK"! - Wracamy!

  lub stylizacji paznokci i chciałaby się dzielić z innymi swoimi inspiracjami? Czekamy na was! "Wykreuj swój look" to cykl w którym głównymi bohaterkami jesteście Wy oraz wasze pomysły na ciekawe makijaże oraz stylizacje paznokci. Szukamy kreatywnych osób, które interesują się wizażem, lubią

 • Wykreuj swój "look" - anuszka960

  DO SPOŁECZNOŚCI LULI I DORZUCAJ ZDJĘCIA! Zapraszamy! Swoje propozycje makijaży możecie wysłać zarówno na maila, jak również, podobnie jak anuszka960 - dodać do swojego profilu ! Wykreuj swój "look"! Wieczorowy makijaż na lato makijaż uroda twarz krok po kroku modny makijaż letni makijaż wieczorowy makijaż Fot

 • Wykreuj swój look - Angelika

  Angelika bardzo lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Do zrobienia makijażu: Wykorzystałam do tego dość jasny podkład firmy AA oraz puder Astora. Do oczu użyłam jedynie czarnego eyelinera, kredki i tuszu. Górną powiekę podkreśliłam eyelinerem, domalowując 'efekt rzęs' przy kąciku oka. Natomiast