Bułgaria

 • Polka poszła do toalety w Bułgarii. 'Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia'

  Polka poszła do toalety w Bułgarii. "Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia"

  Jakiś czas temu czteroosobowa rodzina z Polski wybrała się na wczasy do Bułgarii, w okolice uwielbianego przez turystów miasteczka Obzor. Jednak pierwszą rzeczą, która najbardziej zdziwiła podróżną z naszego kraju, nie były zachwycające widoki, ale... toaleta na plaży. - Nad Bałtykiem to nie do pomyślenia - mówi kobieta w rozmowie z Faktem.

  Wiktoria Szydło
 • Sekret długowieczności z lodówki? Bułgarzy regularnie jedzą ten produkt. Pamiętaj o jednej zasadzie
 • Baba Wanga była prorokinią na etacie. Miała przewidzieć katastrofę w Czarnobylu i ataki na World Trade Center

  Baba Wanga była prorokinią na etacie. Miała przewidzieć katastrofę w Czarnobylu i ataki na World Trade Center

  Baba Wanga wymieniła sześć katastrof na 2023 rok. Przepowiednie Wangi na 2023 rok - "solarne tsunami" i "ciemne wieki". Przerażające wizje Wangi na nadchodzący rok. To pierwsze artykuły, które pojawiają się po wpisaniu frazy "Baba Wanga" w wyszukiwarce. Jednak to nie będzie kolejny tekst z katastroficznymi wizjami na nadchodzące miesiące. Sprawdzamy, kim była mistyczka, której przerażające przepowiednie od lat pod koniec roku zalewają internet.

  Natalia Kondratiuk-Świerubska
 • Pojechałam sama na weekend do Bułgarii. Wydałam 3,5 tysiąca złotych

  Pojechałam sama na weekend do Bułgarii. Wydałam 3,5 tysiąca złotych

  Miało być tanio, krótko i intensywnie. W praktyce było drogo, a reszta się zgadza. Choć Bułgaria należy do najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków (głównie ze względu na ceny), samotny wyjazd organizowany przez biuro podroży, wcale do najtańszych nie należy. Tłumaczę, na co zwrócić uwagę podczas takiej wycieczki.

  Ewa Walas
 • Golasy w restauracjach. Gdzie nie spojrzę, widzę pot zmieszany z kremem do opalania

  Golasy w restauracjach. Gdzie nie spojrzę, widzę pot zmieszany z kremem do opalania

  Bułgarskie upały sprzyjają plażowaniu. Na złotym piasku codziennie wygrzewają się leniwie tysiące turystów. Niestety, niektórzy zapominają, że siedzenie z gołym brzuchem lub w bikini nie jest świetnym pomysłem poza deptakiem czy plażą. W restauracjach i sklepach nagminnie pojawiają się osoby bez koszulek.

  Ewa Walas
Więcej o:

Bułgaria